Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  cuculiatko88
  10. aug 2018    Čítané 106x

  Milva a moje vlasy 🙂

  Už viackrát som sa skúšala zapojiť do rôznych testovaní, ktoré koník ponúka, no zatiaľ som nemala to štastie vyhrať, až jedného krásneho júloveho dňa tá šanca prišla 🙂 O Milve som počula veľa, a tak ma testovanie veľmi potesilo.

  Nikdy som nemala veľké problémy s vlasmi, bola som s nimi nadmieru spokojná nemastili sa, mali super objem a nepadali mi extrémne, vlasy mávam po lopatky a vždy vo vrkoči. Mám za sebou tri pôrody, no po poslednom som mala asi najhoršie vlasy, padali mi hrozne moc, boli úplne bez života, bez objemu a tak mi možnosť vyskúšať Milvu, padla vhod 🙂

  Testovala som balíček pre jemné, vypadávajúce, lámavé a nerastúce vlasy.Balíček obsahoval :  

  1. CHINÍNOVÝ ŠAMPÓN

  Milva chinínový šampón je efektívny kozmetický prípravok, ktorého základná účinná látka je chinín (ectrakt z kôry chinínovníka). Chinín rýchlo preniká do vlasovej pokožky, kde urýchľuje mikrocirkuláciu, čím vlasom zabezpečuje zvýšený prísun živín. Spevňuje vlasové folikuly a stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Zobúdza spiace vlasové folikuly a podporuje opätovný rast vlasov na miestách kde prestali rásť. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie vlasov. Sumár alebo prečo si vybrať tento šampón:
  Ideálny pre vypadávajúce a nerastúce vlasy, vyčerpané, slabé vlasy bez objemu. Je dôležité uvedomiť si, že objem, lesk, vitalita vlasov sa dá docieliť aj krátkodobo rôznymi trikmi, ale pre skutočný objem je potrebné posilnenie vlasu aj po celej dĺžke ale najmä pri korienkoch. 

  Moje hodnotenie: Šampón krásne vonia, menej pení, a preto som si ho musela dávať viac, zmenu vo vlasoch vidím, začali mi menej padať a dokonca rastú aj nové vlasy, takže ho určite odporúčam.

  2. KONDICIONÉR PO ŠAMPÓNE CHININ

  Kondicionér  obsahuje špeciálne zdokonalený kompex prírodných olejov a extraktov, ktoré na jednej strane predlžujú účinok chinínu - vyživuje a hydratuje vlasy a na druhej, zlepšujú štruktúru vlasu a tým vlasom dodávajú lesk. Hodnotné filtre pokrývajú vlasy neviditeľným ochranným filmom, ktorý zabezpečuje termálnu ochranu vlasov, chráni vlasy pred horúcim vzduchom z fénu a nežiadúcimi účinkami ÚV žiarenia.

  Moje hodnotenie: kondicionér je redšej konzistencie, používala som ho vždy po použití chinínového šampónu, dávala som si ho iba ku korienkom, nie po celej dĺžke vlasov, no aj napriek tomu sa mi veľmi dobre rozčesávali.

  3. CHINÍNOVÁ VODA

  Optimálne množstvo chinínu, ktoré obsahuje Milva chinínova voda preniká rýchlo do pokožky hlavy. Stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom, sezónnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, aj pri dlhodobom vypadávaní vlasov. Ideálny pre poškodené a zničené vlasy.Môže sa používať denne. Vlasy nemastí, nezaťažuje.

  Moje hodnotenie:Toto je TOP produkt, určite si ho budem kupovať. Sprej som používala po každom umytí a aplikovala som ho do polosuchých vlasov, netreba ho oplachovať.

  4. ŠAMPÓN PIVNÉ DROŽDIE

  Synergetické pôsobenie extraktov chmeľu a pivného droždia sú výnimočné svojim revitalizujúcim a stimulačným účinkom. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, najviac odporúčané pre suché až normálne vlasy, vzhľadom na ich pozitívny vplyv na vlasovú štruktúru. Šampón je obohatený o fytesteríny, organické kyseliny, organické aminokyseliny, terpenoidy, taníny, ktoré sú mimoriadne dôležité pre uchovanie vitality, lesku, pružnosti a pevnosti vlasov. Okamžite a dlhodobo ozdravuje vlasy, obnovuje ich hrúbku a objem, viditeľne ich posilňuje. Rovnako sa stará o vlasovú pokožku.

  Moje hodnotenie: šampón vonia rovnako ako chinínový, striedala som si ich a dokonca to aj odporúčajú... Šampón na mňa zatiaľ neurobil veľký dojem, nevidím zmenu vo vlasoch ale môže to byť tým že som ho používala krátko.

  5. CHINÍNOVÁ MASKA

  Inovatívna chinínová maska!
  Maska na vlasy Milva s chinínom je určená na regeneráciu problematických, slabých a vyčerpaných vlasov - vypadávanie, strata prirodzenej vlhkosti, lámavosť, lupiny. Prenikajúc do vlasovej pokožky a do hĺbky poškodeného vlasu, efektívne hydratuje a vyživuje, reguluje sekréciu mazu pri korienku. Chráni vlasy pred chemickou úpravou. Dodáva vlasom pružnosť, objem, lesk a robí ich jednoducho rozčesateľnými.

  Moje hodnotenie: Maska je na môj vkus veľmi riedka, očakávala som ju hustejšiu, tento produkt som používala najmenej, najmä preto že má byť na vlasoch cca 15-20 min., čo u mňa veru nehrozilo, bola som rada, že som si pri troch detičkách tie vlasy umyla, takže ju velmi zhodnotiť neviem.

  Moje vlasy pred a po používaní Milvy 🙂

  Celkovo som s produktami Milva spokojná, určite ich budem odporúčať, vlasy mi padajú oveľa menej a dokonca rastú aj nové. Pokračujem ďalej v testovaní, kedže mesiac používania je krátka doba a potom napíšem opäť recenziu 🙂 

  Ďakujem ešte raz, že som mohla byť súčasťou testovania týchto super produktov 🙂