Predávate niekto na Sashe?

7. jún 2022

Predávate niekto na Sashe? Ja by som chcela to skúsiť, zatiaľ som tam pridala iba dva výrobky, samozrejme chcem v blízkom čase pridať ďalšie, len som chcela či by ste podieľali skúsenosti, ako sa Vám to rozbiehalo, rýchlo, pomaly alebo tak. Zrejme ak je dobrý produkt, mohlo by to ísť aj rýchlo celkom, či?

spadnutaslivka
7. jún 2022

No závisí, čo ponúkaš. Najlepšie je hlavne sa tam zviditeľňovať- píš do žurnálu, lajkuj a komentuj, ľudia sa potom k tebe prídu pozrieť a keď máš niečo, čo ich osloví, možno u teba nakúpia.

spadnutaslivka
7. jún 2022

keby si chcela viac pokecať, stačí napísať 😉

autor
7. jún 2022

@spadnutaslivka aha, tak preto som dostala lajky od predajcov 😀 Znie to celkom logicky, že treba byť aktívny.

autor
7. jún 2022

@spadnutaslivka no ja tam ponúkam šperky, mne sa páčia, uvidím čo povie ľud 😁

spadnutaslivka
7. jún 2022

To si sa ty tu minule pýtala, ako predávať na IG? 😀 a kľudne mi hoď link do správy, mrknem sa 😉

autor
7. jún 2022

@spadnutaslivka nie, na ig nie som.

sasha10
7. jún 2022

Asi najviac zaujmu fakt vymakane fotky to ide ako prvé, a potom ľudia si vyberajú asi najpredávanejšie veci, tie idú aj asi do popredia. Predala som tam iba raz, nakoniec som od Sashe upustila keďže som sa dočítala že zvyknú chodiť kontroly z daňového predajcom keďže to je takýto portál a hlavne aj ľudia očakávajú že im príde faktúra, a ja som si vtedy iba popri škole zarobila sem tam 10€,20€ neboli to palky aby som si zakladala zivnost keďže som študovala... Tak nato pozor hlavne či to máš ok aj oficiálne 🙂

spadnutaslivka
7. jún 2022

ale schovávaš ich úplne rovnako 😀 ani tá s tým IG nechcela ukázať a ani ty sa teraz nehrnieš ukázať ich 😀 veď ukáž, nech ti vieme dať spätnú väzbu