Recenzie na eshop Fruugo

11. dec 2021

Dobrý večer ma niektora z vas skusenosti z tymto e-shopom?Ide o to že rada by som si odtiaľ niečo objednala ale platí sa tam výlučne vopred a trochu sa bojim zadavat údaje karty.Kedze tento e-shop nepoznam neviem nakoľko je dôveryhodný..Nemáte niekto skúsenosť s objednavanim?

ella_price
11. dec 2021

Je to podvodná stránka a všetky veci tam majú z AliExpressu

11. dec 2021

@ella_price ako celkovo sa mi natom niečo nepozdáva tak som radšej údaje karty nezadavala..A nevieš vcom konkrétne podvodna?

janai1
11. dec 2021

@salin770 3x drahšie ako priamo cez aliexpress.... V podstate ti to vôbec nemusí prísť, dodanie od 2 týždňov po X mesiacov, vrátenie peňazí 0 bodov, vrátenia/výmena tovaru bez šance

11. dec 2021

@janai1 Ďakujem za objasnenie v podstate myslela som si že je to nejako takto.Hlavne že platba vopred

11. dec 2021

@salin770 ja som objednala a prišlo. Ale tiež sa mi ta stránka nezdala. Ale nikde inde sa zo nedalo zohnať a syn po tom túžil, tak som to riskla.

11. dec 2021

@koniarova a po akom čase,alebo koľkých dňoch Ti to prišlo?Platba prebehla bez problémov?

11. dec 2021

@salin770 platba bez problémov. Prišlo cca za mesiac.

jasmine7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poskodeny
19. nov 2022

Fruugo je podvodná internetová firma ktorá neposiela tovar ktorí si podľa obrázku a ponuky vyberiete! Obiednavku vám nezušia, peniaze navratia. Odpovedajú len formou otázok. Na podstatne veci nereagujú ani do 48hod. Ako sľubujú
NENAKUPUJTE NA FRUUGO!!! Ten istý tovar o polovicu lacnejší ma Aliexpres a je 100% spoľahlivý.

adriana132
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lady36
26. feb 2023

Kocik mutsy

ladooo
3. mar 2023

pozor su to odrbavaci..objednal som si od nich tovar a prisla mi len cast..za cenu desatnasobne drahsiu ako je na aliexpresse

beakollarova
31. mar 2023

Dakujem za recenzie a zorientovanie sa. Nic neobjednamBK

vanesa73
7. apr 2023

Zaplatený pokémon album neprišiel ani nepríde (október 2021) ak chce niekto spláchnuť peniaze tak FRUUGO je na to ideálne.

koteska83
8. apr 2023

@salin770 my sme odtial objednali 2x lebo dcera velmi chcela nieco a prislo nam to .

zlatkaleska
19. máj 2023

Ja čakám na vytúžené kopačky pre syna už 2 mesiace a stále nič, aj bez odpovede čo je s objednávkou. Čakám, píšem im a stále nič....😈

jozef2223
16. jún 2023

Je to podvod. Poslali mi nesprávny tovar a potom pri sťažnosti mi poslali adresu na malovýrobcu v Čine, kde mám poslať zakúpený tovar. Longgangqujihuajiedaosanlianshequlongjingerqusixiang4hao301
Shenzhen
518100
China

martin15081992
17. sep 2023

Veľmi nespokojný a poškodeny zákazník.
Čaute volám sa Martin. Do nedávno som nepoznal túto firmu a podstate ani neviem čí táto firma není fiktívna. Čí vôbec existuje. Ešte pred nedávnom som si od tejto firmy objednal Joistick na playstation 3. Bol to darček pre môjho brata. Podľa nich mi zásielku doručili ale môj brat nič nedostal ani mu nik nevolal. Tak to riešim ako si mám od nich Vypitať späť platbu alebo aspoň aby mi doručili zásielku tam kde to bolo objednáne. Peniaze dostali ale nedoručili nič. Email tam nepríde lebo to není asi dovolené od nich. Ale sranda na tom je že, chceli aby som ich ohodnotil. Tak som ich aj ohodnotil. Od 0 do 10. Sú podstate nulový. Neodporúčam túto firmu aby si niekto s tadiaľ objednal stadial niečo. Príjemný deň prajem. S pozdravom Martin Tatár.

marcelas82
17. sep 2023

Podvodný eshop, objednáva z Aliexpress, to si viete aj sama objednať a nemusíte im platit vysokohorsku prirážky🫣 tip: stále si pozrite kontaktne údaje na firmu 😉

tom8304
22. sep 2023

Je to podvodná stránka
Objednal som synovy darcek a oni poslali uplne nieco iné
Aj cenovo to bolo uplne nerentabilne
Už nikdy viac
Neobjednávajte odtial

dzoba
19. nov 2023

@salin770
@tom8304 Dobrý deň, po mesiaci čakania na balíček, som to vzdala. Po zrušení objednávky, mi prišli peniaze hneď na druhý deň. Viera

jambrichova
16. dec 2023

Dobrý večer, objednala som si cez eshop Fruugo, už je to mesiac, topánky nikde, ani 80 eur. Keď si pozriem sledovanie zásielky, píše, že tovar nebol prevzatý a bol vrátený naspäť k odosielateľovi. Tak sa asi musím rozlúčiť s darčekmi ale aj peniazmi. Preto neodporúčam.

grepka205
19. dec 2023

@dzoba prosím vás aj my sme objednali a nič zatiaľ neprišlo ako žiadať peniaze späť

jambrichova
19. dec 2023

@grepka205 dobry vecer, na stranke nie je moznost vyziadat platbu spat. Je tam iba kontaktovat centrum pomoci, co som aj urobila, ale prisla mi iba nicnehovoriaca odpoved v anglictine, nic konkretne iba bla,bla. Takze asi uz neuvidim peniaze ani tovar

@grepka205
@jambrichova k peniazom sa už nedostanete.

grepka205
23. dec 2023

@jambrichova mne včera dorazil balík, takže ešte sa stihne dať aj pod stromček, ale fruugo už nikdy viac

dduudduullaa
5. mar 2024

@dzoba ako sa vám podarilo objednávku zrušiť? a za akú dobu vám vrátili peniaze?

vojtech1969
11. mar 2024

@dduudduullaa- mne sa objednavku neporadilo zrušiť ! Sú to podvodníci ! Prišiel mi celkom iný tovar čakal som mesiac a ked som chcel reklamovať už sa somnou nebavili nereagovali . Nula bobov . Na Aliexprese mi ten istý tovar ktory som chcel prišiel za 10 dni a za polovicu peňazí .. Frugo je hovno !!!

jozuel
18. mar 2024

tak ja som sa tiež spálil na tomto obchode objednal som si angle eyes led diódy do auta síce prišili ale nefungujú tak som im písal aj mi odpísali ale stále z niečím pri reklamácií problém ako prvé bol problém že je dosť komplikované s nimi komunikovať z mailu musíte opisovať presne do ich vymedzeného priestoru ktorí nie je ani poriadne označený inak je mail zamietnutý automaticky zamietlo mi asi 15mailov a keď som po hodine skúšania prišiel nato ako s tým vybabrať aby to ten mail vôbec akceptovali a prijali tak mi napísali že mám poslať video poslal som a ich odpoveď suverénna video sa zastaví a nechce sa prehrávať pritom je o klasické mp4 ktoré prehrá každý prehrávač mne ho spustí každé zariadenie na aké ho pošlem dokonca aj stará smart TV tak to mi príde len ako ďalší spôsob ako sa vyhnúť reklamácií ja tento obchod neodporúčam nikomu ľudia vyhnite sa mu oblúkom tento obchod je oproti wishu a aliexpresu kde sú reklamácie vybavené okamžite bez problémov klasický šmelinársky podvod kde keď zaplatíte a nastane nejakí problém už nechcenú peniaze vrátiť a bránia sa aj reklamácií