Shein - kvalita, doba dodania

31. dec 2022

Ahojte objednávate niektoré z tejto stránky? Aká je kvalita? Doba dodania cca? Zvažujem si tam objednať spodné prádlo ( podprsenky) a nejaké oblečenie na cvičenie 😃

hilda08
31. dec 2022

Objednavala som, čakacia asi necelé tri tyzdne, kvalitná otrasná, nikdy viac

jenn7
31. dec 2022

Ja som v poslednej dobe urobila 2 objednavky a som max spokojna. Dobra latka, dobre usitie....za malo penazi.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
31. dec 2022

Ja objednávam už vyše roka, som total spokojná, aj materiál aj veľkosť. Jedine raz sa mi stalo ze legíny trošku úzke na veľkosť ale nosím ich na spanie. Dodanie ako kedy min 5 dní max 10 dní. Treba pozerať na rozmery veľkostí a čítať recenzie

autor
31. dec 2022

Ďakujem baby vyskúšam objednať nejaké podprdy a tričká 😃

nika23t
31. dec 2022

Hlavne si čítaj recenzie, su v nich aj fotky, podľa toho som vyberala. Ja som objednávala 12rocnej dcére, vyrastie z toho za pol roka. Neviem posúdiť, koľko praní to vydrží, ale zatiaľ nositeľne.

autor
31. dec 2022

@nika23t to je mi jasné aj keď objednávam z Ali tak pozerám hlavne recenzie a rozmery 🙂

nika23t
31. dec 2022

Jaj, a esre dodanie tiež do 3 týždňov, a pred Vianocami, čo som bola prekvapená 😊

bessie12
31. dec 2022

Objednávam pravidelne a som spokojná 🙂

majamat
31. dec 2022

doba dodania 2-3t.
kvalita, ako je uvedene v inzerate.

je tam popis materialu, vzdy pozeram dokladne aj foto od zakaznikov. maju vela umelych materialov, ale zavisi od prevedenia. mnohe materialy aj v nasich obchodoch su umel - satenove bluzky, taky ten chlpaty flis, sportove leginy, velurove oblecko a pod.,

gabika0825
1. jan 2023

Nikdy by som z tade neobjednala. Zistite si najprv čo je to za firmu. Znečisťujú prostredie, podporujú detskú prácu a materiály z ktorých je to vyrobené spôsobujú zdravotne problémy. Nikdy ani zadarmo

anjetta
9. jún 2023

@stellarstar potrebujem jedne saty do bud.soboty, myslite, ze je sanca aby prisli, ak budu len tieto saty v objednavke? Ci je jedno kolko veci objednavka obsahuje? Vdaka ;)

bessie12
9. jún 2023

@anjetta ak objednas teraz, tak mozno ti to stihne prist. Inak to trva okolo 10-12 dni kym to dojde.

stellarstar
9. jún 2023

@anjetta posl obj mi trvala 15 d tak neviem neviem

bessie12
9. jún 2023

@stellarstar obcas sa stane, ze aj do 3 dni pride, ale to je fakt, ze vynimocne.

stellarstar
9. jún 2023

@bessie12 hej fakt výnimočne. Raz mi došlo do 5d. Ale teraz asi majú veľa obj a možno preto im to trvá 🤷‍♀️