Skúsenosti s objednávaním zo stránky Sinsay

siska266
23. nov 2022

Ahojte, objednávate niekto z tejto stránky? Aké nate skúsenosti? A kvalita?

veronikaszabova
23. nov 2022

@siska266 kvalita ako Pepco

ildiko36
23. nov 2022

@siska266 ja som spokojna za tu cenu, deti rýchlo rastú a dlho to tiež nenosia..ale ja chodim osobne do obchodu, niektore veci sa mi vzdaju užšie ako v pepku..napr body, kupujem o čislo väčšie

gypsomilka
23. nov 2022

Jeden krat som objednala pyzama. Ani som ich nezobrala. Ostali v obchode. Uz radsej tesco veci.

zuzinka888
23. nov 2022

Moje baby objednavaju a su spokojne. Je to tak aka cena- taka kvalita. S vratenim nebyva problem- pride si kurier nalepi stitok s adresou - staci len zalepit do povodneho sacku. € pridu do 5 dni na ucet.

jeanne14
23. nov 2022

Ako čo, tepláky a body spokojná nie som a už ani nekupujem.
Mikiny super, detské myslím. Ja mám 2 trička, rovnaká veľkosť a každé je iné. Sú L, reálne jedno XL a druhé asi S 🙈😀
Leginky z kolekcie Disney držia, tepláky sinsay otras.
Skús uvidis, keď tak vrátiš.

hilda08
23. nov 2022

@siska266 mala som pyžama, po treťom praní vyzerali ako po tridsiatom

marticka85po
23. nov 2022

@hilda08 to je este dobre.ja som kupila dcerke odtial bodyčka a po 1 opratí vyzerali ako 30krat oprate,ozmolkovane,farba mierne vybledla 😁 ale tak na doma staci aj takato kvalita

nikkya
23. nov 2022

Kedysi som bola spokojná ,tepláky z pred dvoch rokov nosia až teraz ,keďže zasobim dopredu a sú pekné aj po x-tom praní ,teraz katastrofa ,priesvitné ,tenké ,po praní vyťahané a ceny vzrástli tak, že pár šupov radšej prihodím a mám kvalitnejsie z iných obchodov.

slavomira236
23. nov 2022

@siska266 dcérka má 2 tuniky a sú fajn už aj prste boli viackrát aj v susicke príjemná bavlna lepšie ako v pepku na omak ..

ajsha123
23. nov 2022

A posteľné obliečky? Vyzerá to zaujímavo, ale zas nechcem také, co sa po jednom praní a sušení zmenší z rozmeru 200 cm na 170 🤦‍♀️

nekonecna_katastrofa
23. nov 2022

@siska266 Mala som pre deti odtiaľ bodynka, niektoré skvelé, iné šmejd. Pre dospelákov sa mi neosvedčilo odtiaľ nič. Staršiemu kupujem tepláky, mikiny, doplnky, do škôlky na zničenie mi dokonale stačia (môj chodí domov ako 🐷, bolo by mi ľúto drahších vecí). Minulý rok mal odtiaľ aj vetrovky a vydržali bez problémov. Ja objednám toho vždy viac a potom podľa hmatu sa rozhodnem, či nechám, či vrátim (vrátenie zadarmo, kuriér príde domov).

bucko555
23. nov 2022

Kupujem aj objednávam ja som spokojná nič sa mi ešte nespralo, tričká aj po oprati idú rovno manžel si tam tiež rad kupuje tričká aj tepláky ja som nemala s nimi ešte žiadnu problém

dada0902
23. nov 2022

Objednávam často deťom a som spokojná

nwnw
23. nov 2022

@siska266 uz isla strasne kvalita dolu. Napr 2r veci Sinsay nosene denne do skolky vypadaju lepsie ako tie co som kupila u nich pred mesiacom 😄. Nemaju uz moc pekne veci. Cakam na ten Primark konecne

miiceencoovaa
23. nov 2022

@siska266 občas objednam, ale tepláky sa dosť rýchlo vyperu...zachvilu sú take skarede...ale na tu chvíľu ich vynosi a potom ich ma na záhradu 😅 ale mikiny sú super, nemala som zlu skúsenosť s nimi zatiaľ...držia stále ako nové aj po xy oprati 🙂 len tie tepláky sú na pár ponosení

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanus_enka
23. nov 2022

@ajsha123 ja objednávam obliečky iba odtiaľ. Muž je vyberavý čo sa týka materiálu a tie zbožnuje. Nezrazili sa mi nikdy, aj do sušičky dávam.

andy_sixx24
23. nov 2022

Ja odtiaľ objednávam pravidelne a fakt že pravidelne aj 2x mesačne 😅 a som naozaj spokojná s oblečením. Nikdy sa mi nestalo, žeby sa sprali alebo hocičo

adonish
23. nov 2022

@siska266 tiez objednavam a som spokojna. Par veci vybledlo pranim (asi po 10x), veci zvladli aj susicku a nezrazili sa.

saxana000
23. nov 2022

To uz radsej pozrem na bazari overene znacky ako tento cisnsky smejd 3x.sme dostali 3x som to oprala a utieklo to do vsetkych svetovych stran..chapem ze ta cena je lakava ale radsej kupim nove alebo jazdene H& M co mozem prat susit aj 30x krat a ked to odkladam stale to vyzera tak isto a povacsine to este za zlomok ceny aj predam ako 3x oprat smejd vyhodit ho lebo je nenositelny a potom zas kupit taky isty smejd..v konecnom.dosledku sa este asi.aj preplatim.

sparrows
23. nov 2022

Ja som spokojná 😁🫶 majú super ceny a krásne oblečenie. Samozrejme, človek nemôže očakávať neviem akú úžasnú kvalitu, ale za tu cenu je to super

mamusa123456789
24. nov 2022

@siska266 ja som celkom spokojná, par veci odtiaľ mame a nemáme s nimi žiaden problém, Leginy som si kúpila za 4e na doma a poviem ti ze sa mi pozdávajú viac ako co som si kupovala v New yourkery za 8,dcere som tam kúpila vianočné šaty asi pred mesiacom a mala ich na sebe už asi 20 krát a stále sú v takom stave ako som ich kúpila... Bundy na dvor som tam kúpila všetkým 3 a menší v pohode ale najstaršej sa roztrhlo pri oboch vreckách, ale tak mohla to byť aj jej chyba.ale zas nemôžeš očakávať veľa muziky za tak málo peňazí. A co sa týka dodania tak to trvá tak týždeň kým ti príde balik

sheila72
25. nov 2022

Kupujem tam rifle za takú cenu ich nezoženiem a som s nimi spokojná, dodanie rýchle

elam1234
25. nov 2022

@siska266 ja som bola párkrát v predajni a to oblečenie je fakt hrozna kvalita, to už radšej pepco alebo čokoľvek iné, ale tak asi záleží od vskusu .

seahorse27
25. nov 2022

Nakup a vratenie veci bez problemov. Kvalita je otazna. Mame odtial veci, ktore su fajn a stalo sa aj to, ze nam prisla totalna handra. Da sa to bez problemov vratit bez udania dovodu. Mam aj 1 bavlnenu plachtu odtial na skusku a zatial drzi, aj ked vyzera byt ovela tensia ako inde kupene plachty. Urcite nevydrzi dlhu dobu, ale za tu cenu zasa celkom posluzi. Fajn su odtial niektore bytove dekoracie a doplnky

19daniela90
25. nov 2022

@ajsha123 ja som v lete kúpila obliečky a sú super. Nemám sušičku, takže suším vonku, nič sa nezmenšilo, farba stále rovnaká, sú príjemné na dotyk. Teraz som objednala ďalšiu sadu, také čierne s listami, tak pevne verím, že budú rovnako super a farbo stále.

vvevverka
26. nov 2022

@ajsha123 ja mam aj na manzelsku aj na detsku postel, x-krat prate a stale vyzeraju ako nove

dadka128
26. nov 2022

@siska266 ja som veľmi spokojná, a teraz su tam skvelé ceny ja som si objednala

ivkakiwi
26. nov 2022

@siska266 Dobre ceny i pekné veci . Nakupujem jak pre seba tak i pre deti. Čo mi troska vadí tak sú body lebo stále malému lezie ramienko vonka,body nakupovať radsi zo cvokami. Pre seba nakupujem hlavne šaty a pre staršieho syna tričká, tiež sú fajn. Je to niečo ako pepco. Len značka sinsay.

roman01234
27. nov 2022

Ženy asi neviete prať. Nakupujem tam aj s priateľkou. Tak isto nakupujeme tam veci aj maléj a všetko je ok. Nič zmenšené ani zblednuté 👍💯 doručenie je bez problémov.