Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  miiceencoovaa
  24. sep 2020    Čítané 194x

  Test BEBA COMFORT HM-0

  V prvom rade by som sa chcela poďakovať Modrému koníku za možnosť testovať toto super mlieko.

  Už keď sa Alex narodil, tak sme museli prejsť na umelé mlieko. Pani lekárnička nám poradila Bebu. Malému veľmi chutila, ale len na pár mesiacov. Potom sme museli vyskúšať veľa iných mliek, až kým sme našli to “pravé” mlieko.

  Práve preto som veľmi rada, že sme ho mohli otestovať a zistiť, či už s ním nebude mať žiadny problém.

  Začali sme mliečko testovať hneď v prvý deň, ako nám ho ujo kuriér doviezol. Malý mal obrovskú radosť a samozrejme mi pomáhal vybaľovať mliečka z krabice.

  Mlieko Beba má pekný uzatvárateľný box, v ktorom vydrží mliečko čerstvé dosť dlho. Vonkajší vzhľad nás potešil, navyše sa dosť ťažko otvára, takže sa nemusím báť, že by ho malý otvoril.

  Večer sme spravili prvú várku mlieka, nech nestrácame čas.

  Bála som sa začať testovanie na noc, ale boli to len moje obavy z mliek predtým, ktoré nám nesadli. Malý po mliečku krásne spal celú noc, žiadne bruchabolenie a nočné plače.

  Mlieko sa ihneď po pridaní do vody rozpustilo a malo krásnu bielu farbu. Vôňa mlieka mi pripomenula vôňu z môjho detstva, keď teta robievala mlieko môjmu vtedy malému bratrancovi. 😃

  Mliečko nám natoľko chutilo, že každý večer a aj na obed vypil minimálne 330 ml. Niekedy si ešte aj pýtal. 😅

  Takže prvá krabica mlieka sa minula za pár dni. 😂

  Môžem povedať, že malý je po mliečku Beba dosť sýty na to, aby pekne spinkal celú noc (aj keď na večeru niekedy nič nezje), nebolí ho bruško a ráno spí dlhšie. Navyše mlieko Beba nie je až take drahé (porovnávam cenu s tým, ktoré sme mali doteraz).

  Som veľmi rada za toto testovanie. Vďaka nemu nemusím kupovať drahé mlieko, ale už budem kupovať len Bebu comfort hm-0.

  #test_beba

  TAAAADAAAA 🥳

  Po prvom týždni testovania padla jedna plechovica mliečka 🥰
  Maličkému veľmi chutí a pýta stále viac a viac 😅
  Spánok je zatiaľ v pohode 👍
  Stolica je ako vždy, čo je super 👍

  #test_beba

  BEBA COMFORT HM-0

  Mliečko sme začali testovať až večer, pretože nám ho kuriér doviezol až poobede.

  Trošku som sa obávala začať s testovaním na noc, ale zbytočne.
  Malý vypil obvyklú dávku 330ml a krásne spinkal celú noc.

  Mliečko má trošku redšiu konzistenciu, ako to, čo mal malý predtým, ale vôbec mu to nevadilo. Spinkal tak ako vždy.
  Vôňa sa mi veľmi podobala na takú tú vôňu mliek, čo boli kedysi. Veľmi príjemná, sladkastá vôňa. 😍
  Samozrejme vyskúšala mliečko aj maminka a jej takisto veľmi chutilo 😅🥰

  #test_beba

  BEBA COMFORT HM-0

  Mliečko sme začali testovať hneď v prvý deň. Malému veľmi chutilo, dokonca ho skúsila aj mamina 🙂😅

  Samozrejme môj malý pomocník mi pomáhal hneď s vybaľovaním mlieka. Strašne sa mu páčil obal, dizajn, tvar a zahral sa s nimi hádam aj polhodinku 😅

  Na fotke vidíte to nadšenie 🤣 už ho ani autíčko nebavilo 😃

  miiceencoovaa
  29. nov 2019    Čítané 187x

  Vianočné Yves Rocher potešenie

  Tento rok nám Yves Rocher ponúka 2 kolekcie vytvorené špeciálne na predvianočné a vianočné obdobie.

  1. Kolekcia Prvé vločky s vôňou bielych mandlí

  2. Kolekcia V srdci jedľového lesa s vôňou pomaranču a cédrového dreva

  Presne pred dvoma týždňami sa jeden balíček s niektorými produktami z týchto dvoch kolekcií dostal aj ku mne. Bol to taký predčasný vianočný darček, ktorý ma neskutočne naladil na vianočnú náladu.

  Na testovanie som dostala viacero produktov:

  - balzam na pery V srdci jedľového lesa s vôňou pomaranču a cédrového dreva

  - hydratujúci krém na ruky Prvé vločky s vôňou bielych mandlí

  - telové mlieko V srdci jedľového lesa s vôňou pomaranču a cédrového dreva

  - sprchový olej Prvé vločky s vôňou bielych mandlí

  - sprchový gél Prvé vločky s vôňou bielych mandlí

  - tekuté mydlo V srdci jedľového lesa s vôňou pomaranču a cédrového dreva

  Ako prvé som chcela strašne otestovať

  balzam na pery, vôňa ma veľmi zaujala, dizajn takisto. Je spratný, ja osobne som ho nosila vo vrecku, aby bol vždy pri mne. Keďže je u nás také počasie, aké je, a moje pery sú veľmi citlivé na vietor, tak som ho aplikovala niekoľkokrát za minútu. Bohužiaľ musím povedat, že výsledok ma dosť sklamal, keďže som mala pery stále take suché ako predtým, bolo jedno, akú hrubú vrstvu si na ne dám. Škoda, strašne som sa naň tešila.

  Další produkt, ktorý som testovala ako druhý v poradí bol:

  hydratujúci krém na ruky, ktorý ma veľmi potešil, nielen vôňou, ale aj dĺžkou hydratovania. Stačilo si ho dať trikrát za deň a stále som ho cítila na rukách. Dokonca raz som skúsila si aj umyť ruky mydlom, či ho budem cítiť (buď vôňu alebo “dotyk”) a výsledok ma prekvapil, pretože krém som stále na rukách cítila. Za mňa top produkt!

  Ako další produkt som si zvolila:

  sprchový olej a telové mlieko, pričom sprchový olej som používala prvýkrát v živote a musím sa priznať, že som vôbec nevedela, kedy ho mám naniesť na pokožku. 😀 Ale zistila som a použila som ho. Milo ma prekvapil, či už vôňou alebo jemnosťou na pokožke. Po super sprche som si na pokožku naniesla telové mlieko, ktoré taktiež pekne voňalo, bolo jemné, ale nejak extra ma neoslovilo.

  sprchový gél voňal krásne, príjemný na telo, extra jemný, dlhotrvajúci a veľmi svieži.

  tekuté mydlo som používala veľakrát za deň, pretože mám doma malé dieťa, a preto som strašne čistotná. Mydlo bolo fajn, voňalo dlho, bolo jemné, ľahko sa zmývalo z rúk, akurát mi nevoňala jeho vôňa - jedľový les s vôňou pomaranča. Nejak som nevedela prísť tej vôni na chuť, ale prežila som.

  A na záver?

  Testovanie sa mi veľmi páčilo, vyskúšala som všetky produkty, skoro každý jeden produkt má nejaké za aj proti. Ale bola som spokojná, je to veľmi jemná a šetrná kozmetika k pokožke.

  Ak som niekomu z vás pomohla pri výbere vianočného darčeka, tak som veľmi rada.

  Prajem pokojné blížiace sa vianočné sviatky. 😊

  YVES ROCHER
  MYDLO:
  -prijemne na ruky
  -vôňa moc nezaujala
  -dlhotrvajúca vôňa na rukách

  Vôňa mydielka mi nie je moc príjemná, ale spĺňa svoje účely, ruky umyje tak ako má a dlho pekne voňajú. Dávam mu aj naďalej šancu a verím, že má oslovi aj jeho vôňa.

  #test_yvesrocher_vianoce

  YVES ROCHER
  TELOVÉ MLIEKO:
  -prijemne na telo
  -veľmi jemne

  Telové mlieko má veľmi zaujalo, vôňa je veľmi jemná a príjemná. Na pokožke ho cítim ešte aj keď ráno vstanem.

  #test_yvesrocher_vianoce

  YVES ROCHER
  KRÉM NA RUKY:
  -príjemný na “dotyk”
  -hydratujuci
  -dlho sa udržuje na rukách
  -pekná, sladká vôňa

  Veľmi si pochvalujem tento kremík, nie len preto, že tak krásne vonia, ale aj preto, že sa dlho udržuje na rukách, dokonca aj po umyti vodou som ho stále cítila. Milujem sladké vône a preto je to zatiaľ u mna TOP produkt z tohto testovacieho balíčka.

  #test_yvesrocher_vianoce

  YVES ROCHES
  BALZAM NA PERY:
  - jemný
  -príjemná vôňa
  -hydratujuci (nevysusuje) ústa

  Konečne nejaký balzam, ktorý mi sadol. Mám doma strašne veľa druhov balzamom a každý bol taký “suchý”, krémový. Take nemám rada, pretože nie moc dobre hydratuju ústa, skôr naopak.

  #test_yvesrocher_vianoce

  miiceencoovaa
  18. jún 2019    Čítané 317x

  Testovanie produktov Colief

  Keď ma vybrali na testovanie produktov Colief, bola som veľmi prekvapená a nadšená zároveň. Strašne ma potešil balíček, ktorý mi domov prišiel. Testovať sme začali hneď v ten večer.

  Ako prvé sme otestovali olejček na mliečnu chrastičku. Ako som už predtým písala, mal strašne výraznú vôňu, ktorá sa mne osobne moc nepáčila. Strašne aromatizoval a aj po niekoľkých umytiach šampónom ho bolo stále cítiť. Ale keďže nejde len o vôňu, ale hlavne o účinok, tak musím napísať, že zabral okamžite a celú chrastičku už máme dávno dole.

  Výhoda je, že chrastička išla ľahko dole.

  Nevýhoda je len tá prenikavá vôňa.

  Ako druhé som takisto v ten večer začala testovať Infant Drops, ktoré som dala do mliečka na večerné papanie. Keďže sa majú testovať viac dní, tak som čakala. Do každého jedného mlieka som ich dala. Zo začiatku bol problém, malý bol viac nervóznejší, plačlivý. Ale chcela som im dať ešte šancu, tak som ich dávala ďalej. Treba ich asi papať dlhodobejšie, pretože teraz som s nimi veľmi spokojná. Malý mi prespí celú noc, až tak neplače ako predtým a bruško ho už nebolí. Ak by bol nejaký problém aj v budúcnosti, tak by som určite siahla po týchto kvapkách.

  Vyhoda týchto kvapiek je, že bábätko nebolí bruško a nevýhoda je asi to, že zaberajú až za pár dní.

  Ako ďalšie som si hneď po obednom uspatí môjho krpca spravila čas pre seba a vyskúšala som krém proti striám. Veľmi milo ma prekvapila príjemná vôňa krémika (po baby scale oil), bol príjemný a rýchlo sa vsiakol do pokožky. Výsledky zatiaľ nevidím, takisto je to na dlhodobejšie používanie, aj keď mne na tie moje strie už asi nič nepomôže. Výhodou je príjemná vôňa a vysoká absorbčnosť. Nevýhodu zatiaľ nevidím žiadnu.

  Poslednú vec, ktorú sme z nášho balíčka testovali, boli náplaste na pyžamko, ktoré sme, bohužiaľ, nemohli testovať priamo my, keďže sú od 3 rokov a my máme ešte len pol roka, tak ich otestovala moja 4-ročná sesternica, ktorá má od narodenia problém so soplíkmi.


  Vôňu majú príjemnú, chladivú. Dokonale jej odupchali noštek a vraj sa na další deň cítila o dosť lepšie. Keď budeme mať na to vek, tak ich určite vyskúšame aj my.

  Výhoda je chládková vôňa, ktorá skoro ihneď odupchá nosné dierky. Nevýhoda je to, že sú až od 3 rokov.

  Ďalšiu a zároveň poslednú vec z nášho balíčka, ktorú sme testovali, boli D vitamín kvapky. S nimi som bola od začiatku spokojná, pretože nám predtým nesadlo veľa D vitamín kvapiek a z každých sme mali koliky a horšie sa nám tlačilo. A keďže sa D vitamín musí babätkám dávať, tak som nemala inú možnosť, než “vyhadzovať peniaze do vzduchu na kvapky, ktoré nikdy nezaberali”. Takže výhodou týchto kvapiek je to, že nám veľmi dobre sadli, nemáme po nich žiadne koliky a ani zápchy. Nevýhodou je asi to malé balenie kvapiek. 

  Takže na záver testovania by som chcela napísať akurát to, že som bola s testovaním veľmi spokojná a značke Colief ostanem určite verná aj naďalej. Ďakujem krásne Modrému koníku, že ma vybrali na testovanie a takisto ďakujeme krásne aj za super darček k balíčku Colief - plyšový medvedík, ktorému sa môj drobec veľmi potešil a hneď ho vybozkával.