Skúsenosti so stránkou ebay.de

zuju2
29. okt 2023

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti so stránkou Ebay.de..Či ste niečo cez nich objednávali a či je to dôveryhodná stránka. Ďakujem

dzulli1980
29. okt 2023

Áno, objednávala som odtiaľ dcére bábiku, inde sa nedala zohnať ... až z Kalifornie do Žiliny išla ... za mňa OK, žiadny problém nebol.

zuju2
autor
29. okt 2023

@dzulli1980 Ďakujem krásne. Dlho ste čakali na tovar?

dzulli1980
29. okt 2023

@zuju2 Predpokladané dodanie bolo cca mesiac, tovar prišiel za necelé tri týždne.

isadoraisa
29. okt 2023

@zuju2 kazdy predajca ma uvedenu dobu dodania

majka99999
29. okt 2023

Tiez som uz odtial viackrat objednavala, je to v podstate nemecka verzia Ebay. Zatial vzdy spokojnost. Tovar pride rozne, predajca ma odhadovany cas dorucenia, dokonca za vyssi poplatok mavaju aj expresne dorucenie. Jasne, ze v ramci EU, to pojde o daco rychlejsie, z Ameriky alebo Britanie to moze skoncit v colnom konani a treba papiere vypisovat. Zatial vsetko doslo v poriadku.

erikavesela
29. okt 2023

Ja som cez nich objednala desiatky krat...neboj, stranka je ok, ebay dokonca ruci za dodanie...citaj recenzie predavajucich...je pravda, ze zlozenie predavajucich sa velmi zmenilo...

tundra
29. okt 2023

@zuju2 na ebay nakupujem od r.2008.Vzdy si pozri hodnotenie predajcu v %.Pokial nema cez 99%,tak ja osobne nenakupujem.Uprednostnuj platbu Pay pal,ak sa nieco stane peniaze refunduju.Raz sa mi stalo,ze tovar poslali do Slovinska a nie na Slovensko.Po reklamacii u obchodnika na to prisli a tovar poslali.Raz mi tovar neprisiel vobec,obchodnik poslal druhy x.Boli to semienka bananovnika.Tie stratene prisli asi po pol roku,zrejme obalka niekde zostala zapadnuta.Pozor na postovne,hlavne z Anglicka,vela x cena tovaru velmi nizka,ale postovne aj niekolko stoviek €.Na nove veci je niekedy lepsie nakupovat na Amazon.de.Kvôli poplatkom,vela firiem uz na ebay nepredava a v posladnej dobe sa mi zda,ze platforma ma najäcsiu slavu uz za sebou,ale je to len moj psobny nazor.

00momo
29. okt 2023

Úplne v pohode stále som objednávala či už v Nemecku alebo tu