Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  dzulli1980
  Správa bola zmenená    Dnes o 07:07    

  OK hustý si, už som sa Ťa zľakla, poď dole, nerob drahoty, učesať Ťa musím ... 🐱😠❤

  Upgrade 2 ... vyzerá to tak, že ani dnes tie papiere neroztriedim 😖 ... skúsim si tam ľahnúť aj ja? ... možno je tam nejaká pozitívna energia 😀 ... pekný víkend dievčatá ❤

  Na mňa ten fešák z Ruže pôsobí strašne antisexy ... som divná, či?

  Sa uložil ...

  Upgrade ... ešte stále som sa k tomu triedeniu papierov nedostala 🙂

  Už minimálne 5 rokov sa chystám vytriediť papiere v tejto škatuli ... no zrejme nevytriedim ani dnes 🙄🙂

  Maminky, prosím o skúsenosť, ak niektorá máte ... dcéra je už 8 mesiacov zahlienená, urobené vyšetrenia skrz-naskrz, krížom-krážom, odobratá krv, výtery, 2 x ORL, alergológ (tam sa robili hĺbkové krvné testy, nevyšlo absolútne nič) ... už som u doktorov za kravu, lebo dieťaťu nič nie je ... a tá sa ide, hlavne v noci, zadrhnúť hlienami ... už som fakt bezradná, unavená, neviem, ako jej pomôcť. Ďakujem.

  Vegetíme 🙂

  Kto? Kde? Kedy? ... heeej? ... jak dve tetky 🙊

  Ten náš Muro je parádny diplomat ... keď sa chce dostať na Kubovo miesto, namiesto toho, aby ho ručne stručne vyhodil (je o 5 kg ťažší), dovtedy ho bude lízať, kým to ryšavcovi nezačne ísť na nervy a sám neodíde ❤

  Nie je to hrozné, keď idete na urgent s bolesťou chrbta, proste, keď riešite akútny problém, doktor, ktorému by človek mal dôverovať, vás pošle domov možno s liekmi od bolesti chrbta a na druhý deň je jednoducho po vás? ... tiež už sme všeličo, hlavne s dcérou, zažili na pohotovosti, jeden príklad, išla sa zadusiť kašľom a doktor povedal, že jej treba dávať na lačno lyžicu medu, zvracala celý deň, doktor na pohotovosti povedal, že jej nemám dávať 3 hodiny vôbec nič jesť, piť (to už som predtým nedávala), išli sme na inú pohotovosť, lebo bola ako handrová bábika, rovno ju brali na príjem ... neviem, čím ďalej, tým viac sa bojím toho, že bude niekto z mojich blízkych potrebovať akútne lekára a akurát narazíme na takéhoto ... česť výnimkám.

  dzulli1980
  Správa bola zmenená    23. máj 2023    

  O všetkom musí mať prehľad 🙂 ... horší je jak stará tetka🙊 ... sa čudujem, že ešte nemá tú sieťku otlačenú na tvári 🐱❤

  Dobrú noc 🙂... 🐱🐱😴😴

  Čo to Muro? ... joga, pilates? ... 😀

  Už 10 minút ma takto uprene pozoruje ... asi ma chce uloviť ... či? ... 😀

  Niet väčšieho zdesenia v očiach našich chlpatých "hrdinov", ako keď vytiahnem kefu na česanie ... 😘

  Možno by aj kurence vysedeli, či? ... 😀

  dzulli1980
  Správa bola zmenená    11. máj 2023    

  Sa tvári jak nejaký playboy kdesi v Chorvátsku pod slnečníkom 🐱🏖🍹 ... opičiak ryšavý ❤

  ☕🌞🐱🐱 ... majte pohodový deň dievčatá ❤ ... dcéra je po korone už 8 mesiacov zahlienená, konečne ideme dnes k imunoalergologičke, dúfam, že jej pomôže ... lebo celých tých 8 mesiacov od lekárov počúvam, že dieťaťu nič nie je ... už som z toho unavená.

  Ahojte kočky, len taká otázka ... chodievate s deťmi, keď majú črevnú virózu, k pediatrovi? ... dnes volám, že dcéra zvracia, hnačkuje, že by som potrebovala do konca týždňa OČR a ona mi hovorí, nech s ňou prídem ... to bežne sa chodí do čakárne medzi iné deti s deťmi, ktoré majú črevnú virózu?

  Pol hodinu tu lietal ako šarkan ... sa unavil 🐱😴 ... 😀

  dzulli1980
  Správa bola zmenená    7. máj 2023    

  Hm, hm, hm Kubko, kde by len ten Muro mohol byť? ... títo naši 🐱🐱 sú fakt ako deti, momentálne hra na schovávačku 🙂 ... no schválne kočky, kde je Muro? 😀

  Sa uložil ... len či ho nebude ráno krčná chrbtica bolieť ... 😀

  Pozeráte niektorá tú slepičáreň? ... 😀

  Krájam mäsko ... 🐷🐷

  dzulli1980
  Správa bola zmenená    28. apr 2023    

  Moja svokra ma nikdy neprijala za nevestu ... aj som chcela vedieť dôvod, no potom som rezignovala ... necítila som voči nej hnev, nenávisť, jednoducho som to prijala tak, ako to je ... dnes mala svokra pohreb ... prekonala som sa a išla tam ... kvôli mužovi, mal k nej veľmi silné puto, jeho otec bol alkoholik, starala sa o 5 detí sama, napriek všetkému nepeknému som mala voči nej rešpekt, pokoru, obdiv ... táto fotka je prvé stretnutie mojej dcéry s jej bratrancami/sesternicou z mužovej strany ... a Tereza si to teda medzi rovesníkmi užila "najvááác" ❤

  Och, tá Marcela ... ona má tak preafektované to správanie ... mne príde ako taká luxusná ... ako by som to slušne povedala ... spoločníčka ... či?

  Ááách, tie lenivé pondelkové rána ... Muro by vedel rozprávať 🙂 ... úspešný štart do nového týždňa dievčatá 🍀❤

  dzulli1980
  Správa bola zmenená    22. apr 2023    

  Aj ma včera napadlo, keď nám na balkóne uhynulo to vtáča, či to zas nebude nejaké znamenie ... celý život to tak mám ... stane sa úplne absurdná vec, ja potom cítim taký vnútorný nepokoj, nevysvetliteľný smútok ... a krátko na to odíde niekto blízky ... dnes mužovi umrela mama ... úplne nečakane ... tak predsa len bolo to vtáča poslom smrti ... vážme si, dievčatá, každý okamih so svojimi blízkymi, môže byť posledný ... "nevieš dňa ani hodiny".