Skúsenosti so stránkou Hebe

tinaslukaskom
23. aug 2023

Máte skúsenosti s touto stránkou? Recenzie sú aj aj... 😃

polovnicka92
23. aug 2023

Ja som spoko, objednávala som viackrát 🙂

liaka
23. aug 2023

@tinaslukaskom aj my s dcérou spokojné. Aj darčeky vzorky vždy dajú a rýchlo doručia.

muchotrafka298
23. aug 2023

Ja som si odtial objednala uz viackrat, bezproblemove dodanie do par do Packeta boxu a vzorky k tomu. Oni maju bezkonkurencne niektore ceny, kludne polovicne v akciach oproti tomu, co kupis tu.

zuz987123
23. aug 2023

@tinaslukaskom objednávam pravidelne a vždy bolo všetko fajn. Hlavne rýchle dodanie 🙂

salonka77
23. aug 2023

Ja som veľmi spokojná s týmto e-shopom, rada a často objednávam, plus rýchle dodanie. A keď sú akcie na výrobky, ktoré používam, tak to skoro nikdy neodolám 😁 Dodanie zdarma nad 5€ je tiež super. 👍

lulinqa
23. aug 2023

Aj u mňa všetko v pohode

xena0
23. aug 2023

Super som spokojná s tou stránkou

andrea_82
23. aug 2023

Ja som objednavala zatial len raz, mali najlepsie ceny a vsetko bolo OK.

tinaslukaskom
autor
23. aug 2023

Ďakujem váhala som lebo tie ceny sa mi zdali naozaj nízke pri niektorých produktoch, tak ma napadlo, ci to nie je nejaký podvod. Super ďakujem za odpovede 🙂

muchotrafka298
23. aug 2023

@tinaslukaskom vobec to nie je ziadny podvod, oni tam mavaju aj dobre akcie typu 1 + 1 za polovicku alebo 1+1 zdarma a tak. maju tam normalne "znackove" veci ako su nas, napr. Garnier, Nivea, Dove a potom vela polskych znaciek, co sa u nas nepredavaju. Korejsku kozmetiku tam nejaku maju tiez. Ja si tam kupujem napriklad urychlovac schnutia laku na nechty od Sally Hansen, u nas ho ma len Teta Drogeria a stoji skoro 9 EUR, v Hebe uplne ten isty za necelych 5 a to uz zdrazel lebo som si ho tam kupila pol roka dozadu za 4.

lubkovaandrejka
23. aug 2023

@tinaslukaskom ak chces kupovat laky na nechty,to ta odhovrim :D sestra kupovala a nejaky "inteligent" to nezabalil do bublinkovej folie, len do skatule, jasne,ze prisli total rozbite. Peniaze jej este nevratili, a to presiel mesiac od reklamacie...

polovnicka92
24. aug 2023

@lubkovaandrejka ahoj, ja som objednavala vela lakov a vsetky prisli ok 🙂 raz som mala problem objednat este tak nejak v zaciatkoch, ako komunik. slabsia, trvalo kym prisla odpved ale poslali mi sory kod v hodnote 30 :D co sa mi nikde nestalo 🙂 verim, ze to vyriesia k jej spokojnosti, nech ich bombarduje, ja som tam vtedy vela pisala, lebo mali nejaku super akciu a jasne, ze sa produkty minali ako teple rozky 🙂