Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti so stránkou rodinnebalenie.sk

danette
3. nov 2020

Dobrý deň, chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s touto stránkou a tovarom kupenym z tejto stránky. Páčia sa mi tam obliečky s vianočným motívom ale vyrába to Turecko a v popise píšu že farba sa môže jemne líšiť od obrázku.... Tak neviem 🤷 prípadne mi poraďte, odporučte nejakú stránku kde ste kupovali vianočné obliečky klasické bavlnené a ste spokojné. Ďakujem 🙂

karhu
3. nov 2020

kupila som si od nich 2 sady-pary obliecok, fialovo bielo cierne boli fialovo sedo cierne, dalsie na foto fialovo biele v skutocnosti fialovo sede...cize fararba uplne mimo...inak ok, bol to priemerny flanel...

123369
3. nov 2020

@danette ja som od nich objednávala už asi 3x prvý x minuli rok pod stromček dcérke obliečky ružové Minnie sú nádherné, bavlnené,a nám tiež,no mne by bola mierna odchýlka vo farbe jedno, ale asi ani nebola, návliečky boli totožné s obrázkom.Tiez bavlnené,toto je u mňa dôležité aby to bola fakt bavlna.Potom som objednala plachty, fakt super, žiadne priesvitné ako inde, fakt pevné s tými som max spokojná, potom som objednala samotné vankúše,tie vždy prederieme ako prvé,to sa mi páči, že krásne sa dajú objednať samotné vankúše. No a cena je úplne top.

dominikaakinimod
3. nov 2020

Velmi dobrá skúsenosť odporúčam 😊

bagre
3. nov 2020

farba bola trošku iná, ale to je ťažko podľa foto... inak všetko ok, aj komunikácia, aj dodanie, aj obliečky /bavlnené/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli