Skúsenosti so swappie - vrátenie peňazí za pokazený telefón

palec24
12. jan 2024

Zdravím Vas. Ma niekto skusenosti s vratenim penazi za pokazeny telefon? Pri vrateni telefonu pozaduju vypnut funkciu vyhladavania telefonu. Nejako sa mi to nezda. Nerad by som prisiel aj o peniaze aj o telefon. Budem rad za akekolvek odpovede a skusenosti. Ďakujem

angelous1991
12. jan 2024

Pri vrateni alebo servisovani musíte vypnúť túto funkciu inak už bude telefón nepoužiteľný a nový užívateľ alebo aervisak sa do toho telefónu nedostanú. Jedine sa dohodnúť tak ze vypnete cez icloud túto funkciu keď vám vrátia peniaze. Ale myslím si ze tato firma si nedovolí nevrátit peniaze.

palec24
autor
12. jan 2024

@angelous1991 dakujem 👍

domi2425
13. jan 2024

@palec24 ja som posielala raz takto telefon na reklamaciu kedze neprisiel v stave v akom som objednala a do tyzdna mi prisiel druhy za rovnaku cenu a v lepsom stave aky som objednala😂takze ja mam super skusenost aj kopa mojich znamych, oni si dost zakladaju na pristupe k zakaznikovi takze podla mna sa nemusis bat

tess95
31. máj 2024

Dobrý deň, vidím, že tu riešite reklamáciu na swappie. Ja by som sa chcela poradiť a opýtať na akú adresu ste telefón posielali nas5 lebo mne na tom štítku pre dhl expres píše Estonia a nejako sa mi to tiež nepozdáva. Ďakujem