Používame cookies. Viac informácií tu. OK
majka99999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikaaa6
25. jún 2019

To nevie nik presne, lebo 3. seria sa bude v Turecku vysielat az na jesen a momentalne je na Doma len nejaka polovica zo zatial vsetkych vysielanych casti, takze sa to bude natahoovaaaat...
Ale z toho, co je na youtube bude nasledovat par casti, kde bude Sarp zit chvilu spolu s Bahar a detmi, az kym sa Bahar nedozvie, ze sa Sarp musel vyspat so Sirin kvoli darovaniu kostnej dreni. To mu nebude vediet odpustit, ale hraju stale len divadlo kvoli detom, takze nejake mega zvraty necakajte.
Medzitym ich potom ich aj unesie ten Nezir, ale toho zabije vlastna gorila v neskorsich castiach.
Posledna zverejnena cast bola, ze Bahar znovu odpadla a cestou do nemocnice do ich auta s nou, jej matkou, Sarpom a Arifom narazil nakladak. Vyzera to, ze Sarp zomrie - v co aj pevne dufam, lebo ten serial asi fakt nema konca :D

lindusss2016
25. jún 2019

Vobec netusim, o aku telenovelu sa to jedna, ale pravdepodobne skonci svadbou 😂 a zili stastne, az kym nepomreli. No zaujalo ma to, ze sa niekto s niekym musi vyspat kvoli darovaniu kostnej dreni 🤔 fuha, o tomto som ozaj nemala tusenie 😂

majuska2495
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikaaa6
17. okt 2019

@majuska2495 3.seria este prebieha v Turecku. Zatial zomrela Baharina mama, Sarpa sa zase Sirin pokusi zabit v nemocnici (budu mat autonehodu).

reja1
28. okt 2019

@sima978 sarp zomrie

kikaaa6
29. okt 2019

@reja1 Veru, tusim, ze pointa a zaver serialu bude ze Bahar ostane len s detmi ako to bolo na zaciatku a ukaze svetu, aka je silna :D

h2
29. okt 2019

🤦

majuska2495
29. okt 2019

Kikaaa,6,skonci,to,tak,ze,sirin,sa,po,nutenom,odchode,z,domu,sa,objavi,pred,dverami,sarpa,ten,ju,posle,prec,preto,to,skusi,šťastie,u,emreho,bahar,nahle,omdlie,na,ulici,kazdy,ma,na,mysli,len,jednu,otazku,vratila,sa,jej,choroba,?😊😊😊finale,serie,95je,koniec,tak,to,skonci

majuska2495
29. okt 2019

@kikaaa,skonci,to,tak,ze,sirin,sa,po,nutenom,odchode,z,domu,sa,objavi,pred,dverami,sarpa,ten,ju,posle,prec,preto,to,skusi,stastie,u,mreho,bahar,nahle,omdlie,na,ulici,kazdy,ma,na,mysli,len,jednu,otazku,vratila,sa,jej,choroba,?😊😊😊finale,serie, 95,je,koniec,tak,to,skonci

majuska2495
8. nov 2019

3,seriál,bude,na,rok,januári,sila žení

Tu začni písať odpoveď...

Odošli