Sleduje niekto v Kauflande kamery?

4. mar 2024

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať myslíte si že v Kauflande sleduje niekto kamery?? Že len tak sedí a sleduje ich . Potrebovala by som sa spýtať niečo ohľadom tej práci.

zuzanka.zuzu
4. mar 2024

😀 😀 😀 no hlavne sú všetky so záznamom takže bacha aby si nebola vo večerných správach a na celom internete 😉

lakebabe
4. mar 2024

@zuzanka.zuzu 😂😂😂

autor
4. mar 2024

@zuzanka.zuzu čo stým akože myslíš?? Nechápem

janai1
4. mar 2024

Nie, nikto tam nesedí celý čas. Sbs je občas pri kamerách, občas na predajni

autor
4. mar 2024

@janai1 manžel dostal ponuku len sedieť pri kamere a sledovať. Keďže máme v Kauflande dvoch sbs tak neviem... Či sa mu to oplatí za tie peniaze.

elanor
4. mar 2024

Ano, jeden sbs tam sedi cely cas a cuci na obrazovky. A druhy sbs je na predajni.

autor
4. mar 2024

Vlastné pri počítači

autor
4. mar 2024

Vlastné sedieť pri obrazová

kiki68
5. mar 2024

Tak bude sledovat iba kamery,ked nieco vidi, da echo kolegovi v terene.

kate_cs
5. mar 2024

Robila som pre iný veľký reťazec. A mali sme klasických sbs ale plus bol cely tým ľudí, čo sedeli len na kamerách. Sledovali jednotlivé predajne a komunikovali s sbs ale aj s vedením prevádzky.

deti95060810
5. mar 2024

a ja že Kaufl. už Sbs nemá...

ekira1
6. mar 2024

Či sa to oplatí za tie peniaze.. no málokto to má ako hlavný príjem, preto väčšinou to robia dôchodcovia. SBS sa menia, nesedí jeden každý deň non stop na kamerách, ale striedajú. Veď pozerať 10 hodín, by mi švihlo. A potom je to agentúra, takže ani ten kaufland nemusí byť na 100%, pripadne môže byť na neho sťažnosť a presunú ho inam.