Spodné prádlo zo stránky toppradlo.sk

simma13
4. jan 2023

ahojte ..objednávali ste si prosím niektorá spodné prádlo zo stránky toppradlo.sk? poprípade veraland, e-bielizen ?? dakujem vopred 🙂

lilyianka
5. jan 2023

@simma13 ani z jednej. Ja som teraz objednala z pradloiva.sk,tak som zvedavá

maranco
5. jan 2023

@simma13 pôsobí to trochu amatérsky
na konci stránky pod nadpisom "Kontakty" nie je telefónne číslo, iba email, aj to len @gmail.com nie vlastný mail nieco@toppradlo.sk

Sú tam aj odkazy na sociálne siete, tie však smerujú na výrobcu e-shopu a nie predajcu. Ak teda nemajú svoje účty na FB, IG, YT mali by si tie ikonky v nastavení vypnúť.

Dôležité informácie
Toppradlo.sk už 15 rokov, ponúka dámsku a pánsku značkovú bielizeň.
Samotná doména toppradlo.sk má dátum vytvorenia: 2020-04-23

brembo
5. jan 2023

@simma13 mne príde teda dost podozrivé,že su na trhu 15 rokov a recenzie vobec žiadne. Tiež absencia telefonneho čísla.

simma13
autor
6. jan 2023

ďakujem za vaše názory..práve preto, že som nenašla žiadne recenzie som skúsila tu, či náhodou niekto nemá skúsenosť...a vidím teda, že nie som sama komu sa nezdá byť dôveryhodná..a tie ostatné? veraland.sk, e-bielizen.sk??

simma13
autor
6. jan 2023

@lilyianka dajte prosím vedieť, či ste spokojná 🙂

brembo
6. jan 2023

to toppradlo má podla mna pomerne malý sortiment v porovnaní s inými predajcami
veralnad sa zdá byt v poriadku,tu su recenzie
https://obchody.heureka.sk/veraland-sk/recenze/

brembo
6. jan 2023
simma13
autor
6. jan 2023

@brembo dakujem Vám ;)

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
7. jan 2023

@simma13 Rado sa stalo. Prajem Vám príjemné nakopovanie☺

mary1972
22. máj 2023

Objednávka išla aj som zaplatila a tovaru nikde. Prvýkrát som sa popálila na internetovom obchode. Takže pozor na toppradlo.sk

maranco
22. máj 2023

@mary1972 prevádzkovateľ toppradlo.sk firma SKS team s. r. o. bola založená 8. novembra 2022. Vlastníkom firmy je Mgr. Simona Kaminská, Záhradná 76/7, Pečovská Nová Ves

mary1972
31. máj 2023

@maranco Je jedno kto je majiteľ a kde má adresu, ale keď pošlem peniaze a zaplatím vopred tak čakám aj tovar.

maranco
31. máj 2023

@mary1972 preto si najprv zistíš niečo o tej firme a ak vidíš že klamú napríklad o dobe na trhu, tak im neposielam žiadne peniaze

renidendo
13. júl 2023

@simma13 objednala som 6.7.23 a a 12 .7.23 balík doručeny do packety a všetko v poriadku,mala som dopredu zaplatene