Skúsenosti so spodným prádlom Plačková

20. máj 2021

Ahojte, ma niektorá spodné prádlo od Plackovej?

missviolet
20. máj 2021

Ano, inak najde ti tu uz dost tem o jej pradle, mozes pozriet. Je ozaj pohodlne, som spokojna

autor
20. máj 2021

@missviolet mňa zaujímali hlavne tie podprsenky. Ci si vhodné aj pre väčšie prsia, či ich spevnia atď.

lvula
20. máj 2021

Neviem co si predstavis pod pojmom 'vacsie prsia', ale mne napríklad kvoli veľkosti dekoltu nesedeli. Materiál príjemny a verim tomu, ze mensim prsiam nez mam ja, mozu sediet dobre, ale mne 'vyliezali' a ramienka mi padali z pliec.

autor
20. máj 2021

@lvula košíček D a vyssie

lvula
20. máj 2021

Deckam sedieť môžu. Možno aj väčšie, závisí aj od obvodu. Mne proste zial bola mala cez prsia (obvod ok)

autor
20. máj 2021

@lvula tak ja nosievam 75E-F tak neviem ci riskovať. Podľa jej rozmerov by som si mala objednať S/M tak neviem. No a nemám moc pevné prsia tak ci ich aj trochu podvihne ta podprda

majamat
20. máj 2021

ja osobne by som do toho nesla. teda ak nemas moznost vyskusat. obvod pod prsiami nezohladnuje velkost kosikov a hoci je to akoby univerzalne, su tam urcite limity. donekonecna sa ten material neroztiahne. akoze takyo typ podprdy mozno na seba oblecies, ale ci ti nebude nieco bokom trcat, to nie je iste. skusala som sportove podprdy v obchode a teda vyzeralo to hrozne. tiez mam vacsie prsia, aj ked ovisnute, takze celkovo v takych pdoprdach nevyzeram moc dobre.

autor
20. máj 2021

@majamat ved to, ja mam problém kupit nejakú dobrú podprdu. Preto ma zaujalo keď som videla ze to chvália aj baby s väčšími prsiami

elisse247
20. máj 2021

No ja si normálne z astratex objednavam košíky J, objednávala som si najväčšie číslo ale myslím že aj o číslo menšie by paslo. Čo sa týka pozdvihnutia nemyslím že robí zázrak ale udrží na mieste a je pohodlná. Už keď chcete mať prsia podvihnute tak ja som teraz volila športové podprsenky.

autor
20. máj 2021

@elisse247 astratex teraz už asi 6tu idem vracať 🙄

majamat
20. máj 2021

ja mam tiez problem zohnat podprdu. a to mam vacsi obvod, cize tam nie ej taky rozdiel medzi kosikom a hrudnikom. mam 85E-F. v tescu obcas neico najdem, no nie vzdy uplne idealne sedi. mam nieco z Bonprixu, ale to veru akosi uplne nesedi. mozno musim este dotuknit velkost,a ku odtial brat. mam odtial skor bavlnene s kosticami, jeden set su mi male, vopcham sa do nich,a le musim si dat ten predlzujuci diel na zapinanie a dalsie su zas velke. koicky su fajn, vraj kostica by mala byt az za prsnym tkanivom, ale to ju mam moc zboku a tam mi celkom vadi. no inak by tie kosicky sedeli, no zas obvod je vecsi, ako by som potrebovala.

pred 2r som kupila peknu podprdu u nas v jednom obchodikua je fakt pekna a vcelku pohodlna. potom som si tam kupila inu a ta nebola uz ok. nepaci sa mi, ako mi sedi. no uz som si tam nevedela nic vybrat. proste moje cislo 0 bodov.
v druhom obchodiku som tiez takto kupovala a nasla som podprdu, ktora ma nevystuzene kosicky, su dost pruzne, cize aj ked som v nich trochu viac natlacena, vcelku fajn sedi a je pohodlna. vobec mi nevadi.

autor
20. máj 2021

@majamat joj ani nevies ako ti rozumiem. Ja mam tiež taky problém a som z toho na prášky. Neviem nájsť žiadnu co by mi urobila pekne prsia 😔

majamat
20. máj 2021

celkom sranda je, ze mnohe zeinky, ktore ani nemaju velke prsia, maju tiez problem. aj ked urcite maju toho viac na vyber, len mozno nevedia presne, aky strih. mnohe nsoia aj nespravnu velkost, preto im dobre nesedi, a su zeny s malymi prsiami a tie maju tiez problem. niekedy uvazujem pre koho tie veci robia, ked malokomu to sedi,

missviolet
20. máj 2021

Ja mam kosik H. Zobrala som si najvacsiu velkost a je mi pohodlna na home office, po dome. Na von potrebujem aj s kosticou.

elisse247
21. máj 2021

Ja si musím zaklopať ale som s astratexom spokojná bežne som si kupovala veľkosť E podľa ich merania mám J tak som skúsila a spokojnosť.

kiki68
21. máj 2021

Ja som zohnala bez problemov cez napr asos alebo zalando. A taketo ze iba S a M nekupujem bez vyskusania. Mam 75D/E a v tehu to bolo 75f/g. A to som v hm musela brat L velkost skrz prsia ( ne obvod) . Naopak dobre mi sedel kosik od Palmers a Dita von Teese lingerie.

autor
21. máj 2021

Tak dievčatá dnes som dala 150 e za 4 podprdy 🙈 ale som konečne spokojná. Kupila som si 3x triola a jednu značka vova a ta je neskutočnaaaa, široké ramienka, neskutočne pohodlná..no teším sa veľmi 😊

ysseba
21. máj 2021

Ja tiež nosím 75F a kupujem v Astratexe. Teraz som skúsila z Bon Prix. Objednala som aj odtiaľ 75F. Akože nie sú zlé, ale neviem... Z Astratexu sú lepšie. Pohodlnejšie, lepšie sedí, lepšie sa v nich cítim.

autor
21. máj 2021

@ysseba ja som astratex musela všetky vrátiť, vôbec nesedeli 🤷🏼‍♀️

ysseba
21. máj 2021

Aj Astratex má značku Vova, ktorú chváliš 😉

autor
21. máj 2021

@ysseba super, ďakujem za typ 😉 aspoň porovnám ceny

cacianka
21. máj 2021

Triola su aj moje top. Mam take telove hladke, strihane a pevnejšie, siroke ramienka, bez krajky(strašne ma skriabe), ten isty strih/ druh šede , biele, a potom som objavila 2balenie iny druh. Uz som chcela doplnit zasoby a bum zrušili im u nas predajňu.

ysseba
21. máj 2021

A tie Triola si kupovala tiež číslo 75F? Tie by som chcela skúsiť. V blízkosti domu máme kamennú predajňu, tak by to bolo možno fajn - že si môžem vyskúšať 🙂

autor
21. máj 2021

@ysseba áno, kupovala som 75F. Natrafila som na super pani predavačku, bola veľmi ochotná. Vyskúšala som ich kopu a popravde by som tam nechala asi aj 300 e 😂 určite vyskúšaj, ja triolu nosím roky rokuce a vždy mi sedela najlepsie

ysseba
21. máj 2021

Tak super, aj ja ďakujem za typ, vyskúšam 🙂

autor
21. máj 2021

@ysseba potom daj vedieť ci nejaká sadla 😉

lvula
28. máj 2021

@missviolet no ja neviem, ja mam o číslo menší kosik, zobrala som tiez najväčšiu a je mi proste mala, prsia vyliezaju a ramienka padaju... Zrejme mas mensi obvod nez ja, vtedy su menšie prsia aj pri vacsom kosiku