Stránka dreamwithus.sk

anjelik44
28. nov 2021

Ahojte mate akusenost s touto strankou???

len_nig
28. nov 2021

Neodporúčam, je to na 90% tovar z Ali, objednala som lampu do izby a napísali že dodanie 40-60 dni chvalabohu som neplatila vopred a tak som objednávku stornovala

annnna18
28. nov 2021

Ja som odtial objednavala domcekovu tabulu a stan. Bola som spokojna . Stan mal dlhsiu dodaciu dobu ale v pohode prisiel mail aj s ospravedlnenim, cakla som nan asi 2 tyzdne. Tabulu poslali hned

mina2415
30. dec 2021

@len_nig prosím kde ste písali mail? Ja som im písala na ten ich ale akože odpisu anglický alebo neveim akým jazykom.Napisali mi v pondelok že tovar na ceste a nič.Uz má to štve .

len_nig
31. dec 2021

@mina2415 aj mne odpísali anglicky 😬 a veru už neviem kam presne som písala bolo to už davnejsie

mina2415
2. jan 2022

@len_nig ja vselekde som im písala.Snad mi to príde keď napísali že je na ceste, lebo ma už porazí

mkorsi
17. jan 2022

Ja som odtial objednavala lampy- rozbite, nepozvarane mi dosli :/ reakcia ziadna, vyplnila som reklamacny formular na stranke a dnes mi v emaily doslo ze to posunie neaka slecna Pia na marketingove oddelenie :/ takze za mna absolutne nie a uz nikdy viac neobjednam z tej stranky nic. Nekvalitne veci’!
@anjelik44

anjelik44
autor
18. jan 2022

@mkorsi dakujem za tvoj komentar aspon ludia budu vediet ze tato stranka vobec nieje doveryhodnou, drzim palce nech ti vybavia reklamaciu 🙂

mkorsi
18. jan 2022

@anjelik44 tak slecna Pia je so mnou v kontakte, odpisuje mi na emaily, zajtra mi odosle nove lampy. Ak bude vsetko tak ako mi ona napisala, ze spokojnost zakaznika je u nich na prvom mieste tak zmenim nazor na tu stranku a komentar ze neodporucam zmazem lebo to by uz nebolo ferove. Sice vsetko prebieha v anglickom jazyku komunikacia, ale nevadi, ja jej v pohode odpisujem slovensky a ona anglicky 🙂

mkorsi
20. jan 2022

@mkorsi takze nove lampy su uz kuriera! Ked dorazia napisem 🙂

dominika_batovska
9. mar 2022

Objednala som detsku kniznicu. Prisla v priebehu par dni a v poriadku. Takze spokojnost.

paloma10
2. apr 2022

@dominika_batovska Smiem sa spytat, ci ste objednavali tu kniznicu v tvare domceka? Vedeli by ste aj postnut/poslat foto ako vyrobok vyzera nazivo? Uvazujem nad nou, len podla tych recenzii je to take vselijake… Dakujem 🙂

klau_s
12. máj 2022

S týmto e-shopom mám veľmi negatívnu skúsenosť. Ponúkajú síce veľmi pekné výrobky, ja som objednávala detskú knižnicu ako darček, a je to pekný kúsok v detskej izbičke. Mala som trochu obavy, pretože som prečítala zopár zlých skúseností, ale našli sa aj dobré ohlasy. Žiaľ, ka patrím k tej skupine so zlou skúsenosťou,knižnica nám prišla v poškodenom stave. Mala odretý roh, myslím si, že veľa zákazníkov by tovar vrátilo a reklamovalo. Poškodená časť sa nachádza v zadnej časti, takže po zložení táto chyba nie je viditeľná, a preto sme sa rozhodli to ďalej neriešiť. E-shop som informovala o nespokojnosti s ich službami a tiež kvalitou produktov. Ďalším dôvodom, prečo zvážiť kúpu na tomto e-shope je aj doba dodania. Viac než po dvoch týždňoch mi neprišla žiadna informácia o doručení tovaru, prípadne aspoň o omeškaní. Až keď človek vyjadrí svoju nespokojnosť, začnú so zákazníkom komunikovať. Tovar mali dostať do 2 týždňov (takže by som čakala viac než mesiac na doručenie), potom ma však informovali, že sa im podarilo zabezpečiť tovar aj skôr. Takže po 3 týždňoch sme sa dočkali. Takže za mňa, aj keď majú v ponuke veľmi pekné veci, zostala som veľmi sklamaná, a ich prístup,zlá komunikácia so zakazníkmi, dlhá doba dodania, veľmi zlá kvalita výrobkov ma ovplyvnili tak, že som sa rozhodla už nikdy si z tejto stranky nič neobjednám.

anjelik44
autor
12. máj 2022

@klau_s dakujem ze si napisala tvoju skusenost so strankou po recenziach a nedostatocnom ohodnoteni som sa rozhodla ztade radsej neobjednat , rozbity nabytok mi prisiel stale ked som objednavala kurierskou sluzbou takze najlepsie asi osobne kupovat nabytok