Telekom aplikácia

antonka
24. nov 2022

Vedel by mi niekto poradiť, ako darovať dáta v aplikácii? Mame skupinu Magenta, pani v telekome nám poradila lepší paušál, s tým že všetky dáta mi vie manžel darovat na moje číslo keďže je správca skupiny, ale mne stále ide len tých 700 a ostatných 1,5gb prepadáva.

t1nusa
24. nov 2022

@antonka preniesť je možné len to, čo máš vďaka Magente navyše pokiaľ viem... tie data, ktoré máš k svojmu paušálu preniesť nie je možné

antonka
autor
24. nov 2022

@t1nusa a presne toto nám povedala že všetky tie dáta ktoré navyše získame vďaka magente vieme presunúť, lenže ako to presuniem? Darovať sa už nič nedá

t1nusa
24. nov 2022

@antonka keď ideš cez hlavné menu aplikácie treba kliknúť na tvoj paušál, následne darovať dáta a musí ti ukazovať koľko môžeš ešte darovať, je možné hýbať len v rámci toho limitu... ja napr. získavam 8 GB navyše a dá sa mi presunúť všetkých 8 GB... ak to nejde potom jedine volať na infolinku nech to skúsia preveriť 😊

antonka
autor
24. nov 2022

@t1nusa budem tam musieť asi zájsť, lebo sa nám dá darovať vždy len časť, preto sme prehadzovali muža na správcu aby sa všetkominilo a prd z toho🙄