VidaXL - skúsenosti

15. dec 2021

Ahojte,

mate prosim niekto pozitivnu/negativnu skusenost s tymto internetovym obchodom?
Planujeme tam kupit 2 zrovna nie velmi lacne produkty (postel a botnik), len stale mam pocit, ze ta kvalita bude mizerna - no nic podobne som inde nenasla (rozmery a pod. inde nesedia).
No a preto to stale odkladam, no uz to potrebujeme riesit.

Ak by ste mali skusenosti, budem vdacna, ked napisete!!! Dakujem 🙂

lukina20
15. dec 2021

my sme si objednali, neboli sme spokojni s odtienom skrine, tak sme vracali. na telefonne cislo sa nedovolas, musis napisat reklamaciu... na ich stranke stiahnes dokument, ktory im posles na nimi uvedenu mailovu adresu. s komunikaciou som bola spokojna, skrinu odviezli na ich naklady a peniaze vratili. odporucam

danicaz
15. dec 2021

My sme tiež raz objednávali ,tento rok v lete, boli sme spokojní 😊

kittykat22
15. dec 2021

som si hovorila, odkial poznam to meno 😀 Z nemecka som si od nich objednavala veci a oni ich nemali na sklade, tak mi vracali peniaze. Ale pisem ti to preto, lebo na amazone maju vela produktov a su tam aj recenzie. Mozno najdes co si chces kupit

https://www.amazon.de/-/en/stores/vidaXL/page/E...

miskamicha
15. dec 2021

Objednali sme jednu skrinku... za nie malo penazi/masiv / a ta kvalita je otrasna. Uz nikdy viac z tejto stranky

nika523
15. dec 2021

Objednali sme si odtiaľ manželskú posteľ s úložným priestorom, kvalita hrozná, úložný priestor bez spodku takže to bol len rám a veci v posteli boli vlastne na zemi, rošty úplne slabé dosky ďaleko od seba po mesiaci sa kovový rám čo sa otvárala posteľ zlomil, manžel ju nejako opravil ale po pol roku sme ju aj tak vyhodili lebo bola celá labilná, rozhegana, takže 400e vyhodené do vzduchu, nikdy viac

autor
15. dec 2021

@miskamicha dakujem pekne, no my sme chceli tuto skrinku na topanky za 216 eur (bielu)
https://www.vidaxl.sk/e/vidaxl-skrinka-na-topan...
a tiez uz to odkladam asi 3 tyzdne, lebo mam presne ten pocit, ze kopec penazi a kvalita nikde - keby som v tej sirke a style vedela zohnat inde, neriskovala by som urcite tento eshop. A tiez sila, ze ta biela je snad o 60 eur drahsia ako siva

autor
15. dec 2021

@nika523 dakujem moc, no vidim, ze moja predtucha sa naplna, takze musim hladat dalej, i ked mam pocit, ze som uz prezrela vsetko, aj nove, aj z druhej ruky, no ale lepsie ako zase dojst o nervy

miskamicha
15. dec 2021

Tuto by som nekupovala za taky peniaz sa da zohnat a masivna dubova či bukova skrinka...nam ked dosla skrinka tak sme ju museli prebrusit a nalakovat lebo bola otrasna / nemala som chut ju uz reklamovat/, sufliky "rozhegane". Neviem sice odkial si ale ak s kosic a okolia, viem poradit celkom dobry obchod.

autor
15. dec 2021

@miskamicha Ahoj, dakujem pekne, no praveze z opacneho konca - okres Galanta. Ja som s nad prehladala cely internet a nic neviem najst v sirke 50 cm a vyske tak do 110cm, aby to malo taky mierne provensalsky nadych - moderne ani uplne retro sa nam nebude hodit.

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
16. dec 2021

ja som mala vidaxl cyklovozík a to bola jedna tragédia, určite neodporúčam. No a čo tak skúsiť kúpiť takúto obyčajnú skrinku z IKEA za pár eur, k tomu u stolára alebo v OBI dať spraviť také tie bočné lišty, farbu a nejaké pekné retro úchytky a budete mať originálny kúsok za zlomok ceny. na nete je nápadov na prerábku kopec 😉 https://www.ikea.com/sk/sk/p/bissa-skrinka-na-t...

wivienka111
16. dec 2021

len malickosti som z tade nakupovala, nieco drahsie som nemala nejako odvahu, ale teda nejaky problem zasadny som nemala 🙂

martiiina69
16. dec 2021

Krídielok sa po prvom sedení zlomilo, hruza des a nebolo to lacné a nemáme ani 100 kg 🤷‍♀️