Vrátenie tovaru nakúpeného cez eshop Decathlone

summer23456
31. okt 2023

Ahojte, vracala som 5 tričiek do Decathlonu kúpené cez eshop. Všetkých 5 ks som len vyskúšala a na druhý deň vrátil, alfa peniaze mi vrátili len za 3 kusy, v mojom konte píšem k dvom trickam, že neuznane. Písala som im mail,ale nemáte skúsenosť? Absolútne dom ich nenosila,nepoškodila,vrátila som všetky naraz.

melanta
31. okt 2023

Mohla na nich ostať vôňa po parféme alebo antiperspirante. Mohli z vnútra na nich ostať fľaky po antiperspirante. Mohla na nich ostať stopa po make-upe. Vo všetkých týchto prípadoch to už potom nie je nepoužitý tovar. Vyžiadaj si dôvod neuznania.

vanilkovazmrzka
31. okt 2023

Mozno je to este v procese spracovavania? Napr ked som parkrat vracala do aboutyou, tak mi vracali peniaze po castiach, ako keby sa kazda polozka vracala na nejaky iny sklad. Btw do decatlonu mozes vratit vsetko do predajne a hned ti daju peniaze nazad, nijako to neriesia, obzvlast pri par lacnych polozkach… takze neverim, ze by ti neuznali vratenie kvoli voni po parfeme 😅

summer23456
autor
31. okt 2023

@melanta
@vanilkovazmrzka už mi volali že to neevidujú tie dve tričká a že to preveria. Hovorím že v jednom balíku prišli a v jednom som ich vrátil,tak nerozumiem.ide o cca 20€ takže to je celkom dosť. Snáď to dajú do poriadku. Vracala som u nich 1x, predajňu nemám v mieste bydliska.

vanilkovazmrzka
31. okt 2023

@summer23456 neboj sa vratia ti vsetko, som si tym na 99,9% ista.

summer23456
autor
31. okt 2023

@vanilkovazmrzka ďakujem, si milá 😘