Zmena e-mailu - nové priezvisko

mizu89
2. dec 2021

Ahojte dá sa zmeniť mailova adresa keďže mám iné priezvisko?alebo treba vytvoriť úplne novú mailovú adresu, účet...lebo ak treba vytvoriť nový mail tak nechce sa mi zase každému známemu dávať info že mám nový mail.ake by bolo najjednoduchšie riešenie.dakujem

janewithane
2. dec 2021

Pracovny mi zmenili ale bola to vlastne ta ista schranka, aj stary mail este funguje to uz ho neponuka v moznostiach, clovek ho musí cely vypísat.
Gmail zmenit nevies, musíš si zalozit novy a ked tak nastavit preposielanie. Da sa vsak mat akoby dve schranky prihlasene a len si ich prepinas.

tatiana1329
2. dec 2021

Ja mam dve schranky. Jednu na eodne priezvisko a druhu na nove. Od vydaja som pouzivala novu a postupne vsade davala novu a riesila vserko z novej az si vsetci zvykli a na staru mi nechodi uz nic 😁 tu pouzivam len na martinus, lidl a podobne aby mi na novu nechodili reklamy.

mizu89
autor
2. dec 2021

@tatiana1329 vidis dobrý nápad.staru používať na reklamy a novú pre priateľov.reklam mi chodí habadej no keď mi niekto napíše tak to je málokedy.ako minule mi písal učiteľ ohľadom online vyučovania vôbec som si mail nevšimla medzi toľkými reklamami.iba čírou náhodou keď som sa tam hrabala 😁

maris5
2. dec 2021

@mizu89 v starom maily mam rodne priezvisko, ale zmenila som si meno v popise. Ked pride niekomu do schanky tak vidi, ze pise jana nova, ale mail mam jana.stara@
Ale mam aj novy mail, ktorym pisem do zamestnania, na urady a pod.

cubo2
2. dec 2021

@mizu89 email sa zmenit neda, jedine si zalozit novy a na starom sa da nastavit preposielanie na novy. Zacnes pouzivat novy a casom ti stary "vysumi" a prestane sa prirodzene pouzivat..

A k tym reklamam - odporucam poctivo sa odhlasovat z newslettrov, vzdy je dole nejaka linka na odhlasenie - lebo inak sa zblaznis medzi medzi mailami a lahko sa ti stane, ze dolezity mail zapadne - ako sa stalo uz aj tebe.

janka_266
2. dec 2021

@mizu89 normálne používam starý mail, veď na konci sa aj tak podpisem novým priezviskom 😃 neviem si predstaviť všade informovať, že som menila mail, od banky, operátora a všetkého, kam som ho kedy zadala 😃

basska_b
2. dec 2021

Musí byť nový mail. Ale dá sa všetko zo starého presmerovať na nový. Kde bolo treba, tam som nahlásila aj zmenu mailovej adresy

veronice
2. dec 2021

Normalne som si zalozila novy gmail ucet a maily zo stareho som si dala presmerovat na novy kym si vsetci zvykli 😎👍 a co sa tyka reklam, tie si vies odfiltrovat aby ti nechodili do hlavnej posty ale do reklam/spamu alebo rovno do kosa (alebo sa proste odhlas od prijimania takychto sprav - na konci uplne kazdeho reklamneho emailu mas moznost "odhlasit sa")

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz