Je normálne, že menštruácia po pôrode mešká?
Dnes o 15:51
Ahojte, som 5 mesiacov po pôrode, doteraz všetko okej, 3 mesiace po pôrode pravidelná menštruácia a zrazu mi meškajú 5 dní, je to normálne alebo ísť rovno kúpiť test?😀😀kojila som len 4 týždne, malý je na UM🙂
anonym_29f559
•
Dnes o 15:53ked si mala nechraneny sex a ovulaciu, tak tehotenstvo je mozne
anonym_014809
•
Dnes o 16:30Slak by ma trafil😂
anonym_ed720b
•
Dnes o 17:37@yukistorm mne asi dvakrát takto meškala prvý polrok😅 som si povedala, že ak bude meškať viac ako týždeň, robím test. Na šťastie vždy prišla 😀
Ako otec troch... moja manželka máva prvý menzes tak 13-16 mesiacov po pôrode.. a to len také strašenie a potom pár mesiacov zas nič, kým sa to normálne rozbehne.

Je to tak 50/50, stale mozu byt hormony rozhadzane ale zaroven ak si mala nechraneny styk, tak....preto 50/50