• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aquapark Tatralandia, Bešeňová alebo Poprad. Kam s ročným dieťaťom?

11. septembra 2016 
Jednoznacne tatralandia. ta je top. Boli sme aj v poprade ale ten nas velmi sklamal. Do PP uz viac nepojdeme - bola tam zima, tazka orientacia na prvy krat a dlhe prechody medzi bazenmi. Radsej 100% osvedcena tatralandia.
11. sep 2016 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika1217 po navsteve tataralandii sme chut na ZOO veru nemali uz :grinning: :grinning: aj ked sme sa strojili, ale rychlo nasadli do auta a z toho zlého sna šup prec radsej :grinning: :grinning: , cize uz ZOO nenavstivme,nakolko do tatralandie uz urcite nepôjdeme.
Ale odporucaju tu ZOO , pocula som na nu dobre ohlasy
11. sep 2016 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My chodime do Besenovej niekolko krat do roka. Vzdy mimo letnej sezony, ked su zlavove kupony. A zasedne chodime cez pracovny tyzden. Deti sa tam vysaleju, dokonca sme naposledy absolvovali s najmladsim ktory bude mat v novembri 4 roky toboganovu vezu. Neviem sice akym zazrakom nas hore s nim pustili ale nevadi. Isla som s nim na tom najpomalsom tobogane, mala som ho na kolenach. Velmi sa mu to pacilo. Jedine negativum toboganovej veze je to schodisko. Kym vyslapem hore sa mi toci hlava a potom zase celkou cestou dole :grinning: V Tatralandii sme boli 2x, tiez cez tyzden. Vnutorne tobogany s kolesami super, ale pre male deti je to bieda. Ten maly bazenik s 2 smykackami je onicom. Strava v jednom aj druhom katastrofa. Dost ze clovek necha kopec prachov za vstupne, kupovat este predrazene jedlo je uz ozaj moc. A potom sa stazuju ze si ludia nosia stravu so sebou. Keby mali obedove menu napr. za 4-4,50 tak by sa vacsina ludi najedla normalne tam. Ale dat 7-8 eur za rezen a k tomu si dokupit este zemiaky je uz fakt vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vacsinou to riesime tak ze detom naberieme nejake croisanty, dzusy, a ked sme tam cely den ideme do restiky aspon na polievku ze maju deti nieco teple.
11. sep 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok