Boli ste v múzeu Harryho Pottera v Londýne?

7955288440
12. dec 2017

Ahojte, chystáme sa na jar do múzea Harryho Pottera, potešila by ma akákoľvek rada, skúsenosť či zážitok, čo určite áno, čomu sa naopak vyhnúť, čakačky, hlavne teda doprava z Londýna priamo k múzeu 🙂 Veľká vďaka

dai
12. dec 2017

@7955288440 ahoj. Ak myslis studia rak my sme boli - deti tital nadsene... mam pocit ze sme cestovali z baker street - ten autobus bol cely pomalovany harry poterrom a cestou hrali uryvky z filmov... studia sy krasne , shop detto

terezia32
12. dec 2017

My sme boli s manželom minulý rok v lete. Obidvaja sme obrovskí fanušikovia 🙂 Išli sme autobusom z baker steet. Double deckerom, ktorý bol pomaľovaný ako už vravela dai.
Celá prehliadka bola perfektná, určite to neboli vyhodené peniaze. Keď sme prechádzali šikmou uličkou, mali sme pocit, že sme naozaj tam 🙂
aj privátna cesta bola super. Ak máte možnosť určite sa tam choďte pozrieť.

gladys_07
12. dec 2017

bola som, zazitok na cely zivot pre fanusikov HP. Doprava tym double deckrom, ziadne prehnane cakacky, uplne uzasny personal. Akurat na jedlo sme mega dlho cakali tak si aspon vodu zoberte a nabity fotak. A este ten ich shop je dost drahy, takze ak idete s detmi asi by som im na zaciatok odkomunikovala financny limit inak tam nechas aj gace. Joj zavidim, isla by som este raz 🙂

bosorkabb
12. dec 2017

Chystáme sa v januári. Lístky sme kupovali dopredu a prišli až domov.

dai
12. dec 2017

Hej... shop je drahy ale veci velmi kvalitne... my sme hned na zaciatku kupili detom plaste a sovy - celu prehliadku absolvovali v tom - krasne fotky maju🙂 carovne palicky potom este priniesol jezisko🙂

7955288440
autor
12. dec 2017

@dai ano presne tie štúdia myslím 🙂

7955288440
autor
12. dec 2017

@bosorkabb ako až domov ? som myslela že cez nett a prídu na email či ?

7955288440
autor
12. dec 2017

@gladys_07 a ten bus si treba tiež tak dopredu kúpiť lístky ?

lucik194
12. dec 2017

no ak je to tato vystava tak je momentalne v Madride.....
http://www.harrypotterexhibition.com/about-our-...

lucik194
12. dec 2017

ci muzeum HP je nieco ineho?

inak este odporucam pozriet British Library
https://www.bl.uk/a-history-of-magic

pokial viem tak british library vydalo novu knihu k 20 vyrociu HP a malo urobit aj vystavu s relikviami a vecami (kniha sa vola HP a history of magic) na
bookdepository sa da kupit za 26€ na slovensku 35€ v martinuse napr. v BA ju maju videla som ju krasna velika a hlavne tazka kniha

rucka77
12. dec 2017

Kamoška bola tiež s priateľom a vraveli, že úžasný zážitok 🙂 Ale vraj si treba dosť peňazí navyše nachystať, nie len na lístky. Ak si chceš aj nejaké suveníry doniesť a jesť tam budete tiež isto, lebo to je na celý deň a to je tam vraj tiež dosť drahé 🙂

7955288440
autor
12. dec 2017

@rucka77 ano samozrejme s tým počítam že bez ,,paličky,, neodídeme, podobne ako v legolande - bez lega neodídeš 🙂

dai
12. dec 2017

@lucik194 oni maju za mestom normalne warner bros hp studia - tam je neustala interaktivna vystava...

dai
12. dec 2017

@7955288440 v legolande sme boli rok nato😉

lucik194
12. dec 2017
dai
12. dec 2017

@lucik194 ano, vyzera to byt nieco ine... my sa bavime o tomto ak to spravne chapem: https://www.wbstudiotour.co.uk/

radusiq
12. dec 2017

Ja to tam milujem, kludne by som tam isla aj parkrat do roka 🙂 urcite to stoji za to. ale ten suvenirovy obchod je ozaj drahy, HP suveniry maju vsade a casto kvalitnejsie. Listky treba dopredu a na konkretny cas, ak sa vam este podari velmi sa nam pacilo Hogwarts in Snow (zimna vyzdoba, tusim do konca januara). Toho roku sme neboli, miesto toho mame listky na tu History of Magic vystavu v British Library...tesim sa ako male dieta 🙂

lucik194
12. dec 2017

baby uz som to nasla
ja som pisala o tejto vystave:

https://www.bl.uk/events/harry-potter-a-history...

k nej bola vydana aj kniha, a teda kniha je super

lucik194
12. dec 2017

@radusiq prosim napis potom aka bola ta vystava

radusiq
12. dec 2017

@lucik194 vcelku dufam ze Jezisko donesie, ak nie kupim si ku tam, ideme na Silvestra 🙂

bosorkabb
12. dec 2017

@7955288440 normálne poštou mi prišli ale aj do emailu.

kengurica
12. dec 2017

Warner Bros studia su super. Vyborne je to, ze dnu pustaju limitovany pocet ludi, a nie kolko sa zmesti, takze tam nie je tlacenica. Krasne fitky sa tam daju porobit. Souvenirshop je teda dost drahy, a oblecko ( vratane polyesteroveho plasta😵 ) su ako z aliexpresu , ale magnetky, salky a take veci su v pohode, ale take cukriky - fazulky vsehochuti, stali tusim 8 £ . Krpci boli nadseni, urcite to stalo za zazitok. Listky sme kupovali dopredu, tusim aj na ten HP bus.

dai
12. dec 2017

@kengurica ten plast je perfektny , nie je umely, je krasne prepracovany a vysivany - moje deti sa v tom pravidelne hraju uz asi 3 roky a stale vyzeraju ako nove...absolutne sa to neda porovnavat s tym s allie😉

7955288440
autor
13. dec 2017

@kengurica a tie lístky na Harry potter bus sú na určitú hodinu ? či na určitý deň ?
lebo neviem si predstaviť ako si 4 mesiace vopred rezervujem bus na presnú hodinu ☹ Lístky do múzea som čítala že sú tiež na určitú hodinu ale nič sa nedeje ak prídeme aj skôr aj neskôr 🙂

bosorkabb
13. dec 2017

@7955288440 aj lístky do múzea harryho pottera sú na presný čas a dátum. Autobus v pohode zaplatíš na mieste, tiež tak plánujeme. Už máme lístky aj do windsoru doma.

euphoria
13. dec 2017

pre deti v akom veku je to vhodne?

radusiq
13. dec 2017

@euphoria ked videli, resp. by si ich nechala pozriet HP filmy tak budu v pohode aj v studiach - (takmer) vsetko vystavene bolo vo filmoch. Malicke deti by som asi nie, moze to byt pre nich este strasidelne...

7955288440
autor
14. dec 2017

@bosorkabb mne povedal kolega že prišli cca o 1,5 hodinu neskôr a vôbec nič im nikto nepovedal 🙂

zuzuzu3
14. dec 2017

Jeej, aj my sa chystáme na jar 🙂 Chceli sme ísť v novembri, ale lístky boli vypredané už v septembri, tak sme to preložili na marec. Tento týždeň idem kupovať lístky. Neviete náhodou ako je to keď kúpim 4 lístky a jeden náhodou nebude môcť ísť ? Dá sa to tam potom na mieste predať ? Lebo tým, že to budeme kupovať takto veľmi dopredu, tak dcérin priateľ ešte nevie na isto či bude môcť ísť a predsa len je to dosť peňazí.

bosorkabb
9. jan 2018

@zuzuzu3 podľa mna to nepredáš. Je to na meno toho čo kupuje. A bez jeho dokladu totoznosti to nepôjde.