Chodník korunami stromov - Bachledova dolina

tatiana1980
3. máj 2018

Ahojte bol uz niekto z vas na tomto vylete ? Lanovka je odstavena - chceme ist peso. Je ta cesta hore narocna? Prejde to aj vozickar ?

matahara
3. máj 2018

Ahoj, boli sme tam hned, ako chodnik otvorili, isli sme popri lanovke a mozem povedat, ze vozickar by tu cestu urcite nezvladol..., mozno tam je ina cesticka (bocna), ale neviem o nej;)

bodkolienka81
3. máj 2018

kamoska teraz bola, zevraj celkom dobra rozcvicka, hlavne strk, ktory sa smykal, ze s detmi velmi nie..

jukapo
4. máj 2018

Keď sme boli my, zvládli ten kopec deti od 2,5 roka po 4 roky. Akurát keď sme boli my (dorazili sme tam okolo 10) parkovisko blízko lanovky už bolo plné, ďalšie obsadené, kolóny. Takže sme šli ešte riadny kusisko cesty iba po ceste a okolo nás auta :-/ Na lístky šialené rady. Vstupne sa platí pri lanovke, niekde sa dalo platit kartou, niekde nie...

4ocka
5. máj 2018

My tam ideme z prace na mdd.. bez lanovky.. su tam aj nejake atrakcie pre decka?

lady911
10. máj 2018

My sme tam boli cez sibacku, malý ma 2 roky. Bez lanovky by som tam už asi nešla. Malý bol opistany, i keď mal nosič, nechcel byť v ňom, už chcel byť na rukách, a bol to riadny zaberak. A teda my sme mali ešte sneh tým kopcom hore. Kočíkom sa tam nedalo ísť, cesta šla hore po svahu na lyžovanie.

lady911
10. máj 2018
tatiana1980
autor
11. máj 2018

Dakujem nakoniec sme nesli pockame na lanovku 🙂

4ocka
11. máj 2018

No pekne 😱 ja pojdem asi len so synom 7 r🤣to da, vue ze ho na rukach pratat nebudem 🤣ale musim nejaku odmenu vymysliet

jukapo
13. máj 2018

Fakt to nie je až také náročné, ak sa vám podarí zaparkovať pod lanovkou a nie až pri ceste. Keď sme tam boli my, okrem malého ihriska pri reštauráciách a malého ihriska rovno pri vstupe na chodník tam neboli iné atrakcie.

mirinka2900
21. júl 2018

Chodnik korunami stromov velke sklamanie organizacia nulova parkovisko male dalsie az 5km od ktoreho nas bral autobus do ktoreho sa ledva vojdete inak cakate na dalsi potom hodinovy vystup hore a dalsia facka rada na chodniky dvojhodinova ani sme nevystali tak sme skusili bobovu drahu ktora prestala fungovat akurat vtedy ked dcera zostala visiet na nej takze po vlastnych opat hore a cakanie na autobus opat na treti krat a potom konecne pri aute

olivcek
21. júl 2018

Ked vám mozem poradiť, da sa hore ist aj so strany Mala Frankova....je tam tiež kopec, keďže je to zjazdovka ale vyslapali to aj moje deti (3,6). A je tam voľne parkovisko, len treba ísť naokolo cez spišsku maguru, ale da sa to spojiť s výletom Červený kláštor....boli sme pred mesiacom.

ibrunova
21. júl 2018

My sme tiež boli, ale skoršie ráno a čakali sme v rade 5 minút.

derdia
21. júl 2018

@tatiana1980 no ja som mala malu v nosici a bola to riadna drina....osobne absolutne neodporucam kocik ani vozicek...je to makacka dovi dopo...radsej povkat na lanovku.

matvejka125
21. júl 2018

My sme boli pred 2týždnami, prišli sme o 13hod., hned sme nastupovali do autobusu a odviezli nás ku kopcu, výšľap cca 50min s prestávkami, a hore žiadna rada na lístky takže za nás super zážitok až na to že bobová dráha nešla ani ten suchý tobogán z veže

maickamf
22. okt 2018

boli ste teraz niekedy niekto? stále je tam taký nápor turistov a dlho sa čaká? chystáme sa budúci týždeň s 5ročnou.

ibrunova
22. okt 2018

@maickamf šéf bol minulú sobotu doobedu a čakali do 5 minút.

lus2909
22. okt 2018

My sme boli tiez a super vyslapat hore bolo trocha o drzku ale dali sme to s kocikom hore aj dole v rade sme necakali a boli sme aj na bobovej drahe za mna super urcite pojdeme aj ked uz pojde lanovka. Ak chcete miesto na parkovanie tak treba ist skoro rano

hado
7. feb 2019

Nedá mi nepodeli svoju skusenosť. Po 10 rokoch sa človek z detmi vratí do Bachledovej na lyzovacku a žiaľ musim skonštatovať veľké sklamanie. Pomer cena/kvalita služieb na mizernej úrovni. Viacero nedostkov, na parkovisku pri **** hotely samí ĺad, svah na nočné lyžovanie neupravený( potom by to možno nebežalo na prazdno,bez jedného lyžiara, smiešne a smutné) Ponukané sluzby niektoré nekorešpondujú z realitou( lyž. školka nieje plne v prevadzke napriek tomu že je prezentovana v ponuke služieb) ale najväčší prešlap je uzavreté prevadzky v bufetoch na svahu o 15:30. Zaverečná znamka lyžiarskeho strediska 4. Do buducna si račšej priplatime a navštívime kvalitnejšie stredisko ako nechať sa obťahovať tu za vysokohorske ceny bez adekvátnej kvality.

kikina84
17. apr 2019

@tatiana1980 neviete ci lanovka uz funguje?

tatiana1980
autor
17. apr 2019

@kikina84 este sme neboli az v lete 🙂

kikina84
17. apr 2019

@tatiana1980 aj my ideme cez leto..pisala som im na fb..ohladne ceny aj s lanovkou. Ale nasla som jednu stranku kde su listky za 20e pre jedneho ..🙄..dost..uvidime ci to potvrdia,pripadne ci sa na leto bude menit cennik

kikina84
18. apr 2019

@tatiana1980 dnes mi odpisali ohladne ceny na leto,nech sa paci cennik s lanovkou

bubinocka
30. máj 2019

Dobry den,niekto cerstvejsie info o chodniku,comu sa vyhnut atd.
Zajtra tam ideme.dik

lumka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikina84
30. máj 2019

@lumka333 prosim tie lanovky uz funguju?

lumka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikina84
31. máj 2019

@lumka333 a ako to funguje s listkami? Su tam moc velke rady? Pripadne daju sa kupit aj niekde vopred listky bez cakania? Lanovka je sedackova ci kabinka? Dakujem