Čo sa nachádza v Märchenparku?

michaela.g
6. máj 2013

ako som tak pozerala na stranku vsetci sa tam fotia s nejakym kocurom a inak len kolotoce, alebo co to ma s rozpravkami spolocne, kedze sa to vola Märchenpark?
Pre 2 rocne dieta je to asi dost nezazivne, alebo?
Dakujem

sisaha
6. máj 2013

ktory konkretne Märchenpark mas na mysli? Family park v Rakusku? Ten je vhodny aj pre malinke deti, kedze sa moze vozit spolu s rodicmi, alebo aj same..

sammy
6. máj 2013

Praveze je to urcite velmi zaujimave uz aj pre 2-rocne dieta, je to spravene ako rozpravkova krajina - kolotoce, ihriska les so zvieratkami, na rozne motivy z rozpravok. Moje deti to tam miluju a chodili by tam kazdy vikend, ale aby im to nezovsednelo, chodime tam len raz za rok 😀 Je pravda, ze vacsina tych kolotocov je pre vacsie deti, ale da sa najst dost aj pre 2-rocne, ktore absolvuje s rodicmi.

sissy27
6. máj 2013

aj pre dvojročné dieťa je tam toho dosť, je tam dosť kolotočov a atrakcií aj pre takých drobcov, čo ma napadá, tak jazda na traktore, jazda na prasiatkach, na kačiciach, sú tam zvieratká, ktoré môže kŕmiť, také malé vodné atrakcie...
http://www.familypark.at/Tour2013_Familypark/fl...
tu máš viruálnu prehliadku, treba si preklikať dole v tom zozname...
je tam rozprávkový les, kde sú všelijaké postavičky z rozprávok, jediná nevýhoda, že sprievodné rozprávky sú v nemčine...
ale nudiť sa tam určite nebudete 😉

tehulka2011
6. máj 2013

ja som tam bola asi pred 2 tyzdnami s 2rocnym synom, a nejako extra ho to nebavilo :/ ale pojdeme aj v jeseni 🙂

santana
6. máj 2013

My chodime kazdy rok a decka si to uzivaju. Aj rocne dieta tam ma co robit, mozes sa s nim vozit na roznych tematickych kolotococh - zvieratka, vlaciky... je tam aj velke pieskovisko, preliezky a ked je uz dost teplo tak uzasna fontana. A poviem ti ze aj rodicia sa vyblaznia 😉
A myslim ze je tam aj zoo ale tam uz nikdy nestihneme prist. 🙂
Deti do 3 rokov neplatia vstupne a v den narodenin je tiez vstup zdarma. Inak dost palka pre pocetnejsiu rodinu...ale stoji to za to... a este pozor ked maju rakusania, alebo madari sviatok spolu s nami 😉

katy1979
6. máj 2013

ja to mozem iba odporucat. Boli sme tam s dvojrocnymi a vela si toho nasli. Ani rozpravky v nemcine nevadili 😀 to nie je len o kolotococh.