Dovolenka s s bábätkomm kúpalisko Vrbov, jaskyňa, zoo..

arcticcode
28. jún 2019

Idem k vám po radu. Mám budúci týždeň konečne fajrond a chcem ísť s babätkom tu a tu:

Kúpalisko Vrbov - myslím, že tu nie je o čom. Na tri hodky

Vážecká jaskyňa - dnuka je zima, len 7 stupňov, takže ho oblečieme a mamka ho zoberie v nosiči. Prehliadka trvá len 25 minút a len okolo 250 metrov, takže si myslím, že to bude ok

Kontaktná zoo v LM - neviem, či je vhodné ísť s takym babetkom do kontaktnej zoo, jasne, že ho nedám na zem liezť ku tigrovi do klietky. Ale niečo by videl, dajakeho jelenčoka pohladkal.

Bachledka - chodník korunami stromov. Lanovkou a chlapček v nosiči celý čas.

Čo si o tom myslíte? Prípadne nejaké iné tipy na dovolenku s takým chlapcom? Okolie PP, LM, LE, SN

vamajka
28. jún 2019

@arcticcode vylet super no babatku to bude ukradnute

pribinak
28. jún 2019

10 mesacnemu je to jedno. ale vylety su ok

arcticcode
autor
28. jún 2019

Hej ja viem :D Ale možnože nebude. Je to veľmi vnímavý tvor.

nevludna
28. jún 2019

@arcticcode urcite to vnima;)) takze kludne vsetko co si napisala.

kristina2412
28. jún 2019

@arcticcode všetko ok, neviem ako tá jaskyňa, moja 10 mesačná zrovna nemusí slabo osvetlene priestory ale ty ho poznáš 😉naopak moja by mohla byť v tej zoo nonstop, strašne sa jej páčia zvierata a keď môže chytiť dakeho zvera úplná Amerika 😁

lucka12399
28. jún 2019

@arcticcode myslim ze mu to zas tak ukradnute nebude, predsa len uvidi nove veci ktore este nevidel.. takze si myslim ze vylet super 🙂

arcticcode
autor
28. jún 2019

Ešte niečo by som mu tam vymyslel, ale netuším čo. Keď bude väčši, tak ideme autom k moru, to neni o čom.

kristina2412
28. jún 2019

@arcticcode a vláčik?

arcticcode
autor
28. jún 2019

@kristina2412 Aký a kde? Chceli sme ísť na kolotoče, mali sme dni mesta, ale keď sme prišli, ta už tam zrazu žiadne neboli :D Na kolotoče jasne že nie na husenkovu drahu, ale na toten taky ten "carousel" neviem jak to nazvať po slovensky :D

lucka12399
28. jún 2019

@arcticcode odkial ste?

kristina2412
28. jún 2019

@arcticcode nechodí náhodou Vláčik Maguracik? Kedysi chodil

arcticcode
autor
28. jún 2019

Sme z popradu.

lucka12399
28. jún 2019

Joj tak to nič to je ďaleko 😀 u nas na orave je pekna plavba po priehrade, mozno aj babu by sa pacilo😀a aj vlacik je kusok od toho ..

arcticcode
autor
28. jún 2019

@lucka12399 Ano, tam som bol na priehrade ešte ja na ZDŠke :D Na dajaky vtači ostrov sa tam ide, či čo... ale na to je ešte maličky, predsalen ku priehrade je dosť ďaleko.

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly309
28. jún 2019

Skúste prechádzku v Červenom Kláštore. A potom v Haligovciach bol taký salaš, kde sa dalo najesť a mali tam aj zvieratká, ktoré sa dali aj pohladiť. 🙂

arcticcode
autor
28. jún 2019

Cerveny klastor je dost daleko, pojdeme urcite na pltky, ale az jak bude schopny trosku samostatnejsej existencie 😀