Helen Doron Early English v Dúbravke

koksatko
9. mar 2012

ahojte, chodili alebo chodia vase deticky do Helen Doron Early English vyucovacieho centra pre deti v dubravke? ako ste boli alebo ako ste spokojne? dcera ma 17 mesiacov a chceli by sme zacat chodit, mame to kusok od domu, ale stoji to dost penazi, tak piste skusenosti, postrehy. dakujem pekne. jana

dena
9. mar 2012

@koksatko nasa dcerka tam chodila a pacilo sa jej tam 🙂
chodili sme piatky, pocas prazdnin sa neuci. v jej skupinke bolo pat deti a mali velmi prijemnu lektorku, taku mladucku kocku - studentku. na zaciatku kurzu sme dostali ruksacik s knizkami a cd, ktore mala pocuvat denne cca hodinku pri hrani. my sme jej to pustali stale ked sa hrala.

mimajo
9. mar 2012

ja poznam tuto metodu a mame jeden kurz len 100 m od domu. No podla mna su to v tomto veku len vyhodene peniaze. A ze platit za to aby sa hrala s detmi???? To jej radsej kup par cd s ang. pesnickami a pockaj. Staci, ked zacne ked bude mat tri. To je aspon moj nazor

koksatko
autor
10. mar 2012

@dena a este stale chodite? ja by som najradsej, aby priatel rozpraval na dceru anglicky, ale nejako sa nevie s tym stotoznit. ze si to potrebuje rozmysliet, tak rozmyslam sem chodit. a ten registracny poplatok sa plati len na zaciatku alebo pred kazdym kurzom? a co sa tyka vymeskanych hodin, daju sa nahradit alebo prepadnu? to je dost problem, dcera ma 17 mesiacov, tak ze aj ked je chora, tak to trva aj 2 tyzdne kym vyzdravie, ked jej idu zubky, tak teplotuje dost dlho. chodili sme takto cvicit a prepadavali nam hodiny, tak som sa na to vykaslala.

koksatko
autor
10. mar 2012

@mimajo sak uvidime, ale cd si urcite zakupime, ale ja stale verim, ze priatel sa rozhodne speakovat s dcerou 🙂.

stela63
18. nov 2015

@mimajo niesu to vyhodene peniaze ver mi. Radsej usetrim na hracke, ktora ju bavit par dni a odlozim si peniazky na jej vzdelavanie. Pretoze poznam mamicky, ktore uz maju starsie deti a naozaj sa im HD oplatila. Ja teraz navstevujem kurz s mojou 11 mesacnou dcerou a zatial sme velmi spoko.

mimajo
18. nov 2015

@stela63 to som pre teba rada! ja mam stale moj nazor -no tato diskusia je uz vyse troch rokov stara... Ak bude mat tvoje dieta z toho uspech - nech sa paci.