Ísť s deťmi do Bešeňovej alebo Tatralandie?

macka10
30. aug 2020

Kocky poradte, kam ist s detmi 6 a 4? Besenova alebo Tatralandia? Podla odporucani sa nam viac pozdava Besenova, len ma zarazilo par recenzii, ze ludia s odtial kadeco prinesu - zapaly, ocne spojivky, ze stale nieco, vazne to je take zle? Dakujem

sara07
30. aug 2020

za mna bešenová
chodíme tam pravidelne roky, dokonca raz ročne na tyžden a zatial sme si nikdy nič nedoniesli
ono je to aj o tvojej hygiene, kolkokrát vidím že si mokré plavky na sebe nechaju, po wc ruky neumyju atd
očné spojivky na topogany bez okuliarov deti nepustím nikde
my sme tam max spokojny , varíme si na izbe jednoduché veci lebo x5 je strava dost

zuzana_ilkova
30. aug 2020

@macka10 za mna besenova, chodime tam v lete aj zime, nikdy som nic “nechytila” aj ubytovanie a jedlo je super, atrakcie pre deti tam su a aj rodicia sa zabavia 😁 v tatralandii som nebola nemam s nou osobnu skusenost

niikoletka
30. aug 2020

Za mňa jednoznacne Tatralandia atrakciami a hygienou neporovnateľne.. Z Bešeňovej som bola veľmi sklamaná strašne malé šatne smradlave po moci bazény mastné a neustále presúvanie hore dole po atrakciach.. Tatralandia u mňa vyhráva na plnej čiare

pribinak
30. aug 2020

Tatralandia 👍👍👍 oveľa viac atrakcií, celkovo je to väčšie a nie take natlačené na sebe.

zuzanka.zuzu
30. aug 2020

za mňa bešeňová, pre deti asi lepšie tatralandia - i keď, im je dobre hocikde, kde si šupnú prdelkou po tobogáne 😀

janinah
30. aug 2020

Sme 2 km od besenovej.ani mi nenapadne tam liezt.ideme na lipt.maru

belllinka
30. aug 2020

Deti sa urcite lepsie vyhraju v tom velkom detskom bazene v Besenovej. V Tatralandii je detsky bazen maly

meluela
30. aug 2020

@macka10 tento rok urcite ani jedno ... to ludia fakt sa nebojite byt na takychto miestach? podla mna ich nemali ani otvorit, ale tak ked ide o peniaze ... Inak z aquacity poprad mykoza a v besenovej kedysi davno uchylak co ohmatava vody v tej zakalenej vode 😀 takze ani dalsie roky sa tam nejako nepohrniem .. tatralandia vyzera este namackanejsie .. tepla voda a ta vysegradsko-vychodoeuropska zmeska masy ludi k tomu .. blee 😖 radsej vlezem do studeneho potoka

lenkamatkova
30. aug 2020

za mňa tatralandia...v bešeňovej som bola raz a nikdy viac...ale ako tak čítam, každému sa páči niečo iné 🙂
mne sa bešeňová nepáčila len preto lebo tam bolo málo atrakcií, v tatralandíí je neporovnateľne viac tobogánov a kadečoho

1aduliatko1
30. aug 2020

S mensimi detmi besenova, s vacsimi tatralandia 😁

macka10
autor
30. aug 2020

@janinah sa kupat??? Ved musi byt ladova!

1aduliatko1
31. aug 2020

@macka10 boli sme teraz na liptove, mara je ladova, my s detmi by sme tam nevliezli 🤣😂😁 my sme fajnovi

veronikaszabova
31. aug 2020

@meluela my sme boli tento rok v Poprade, v Liptovskom Jane, vo Velkom Mederi. Nie, nebojime sa.
@macka10 odporucam Tatralandiu 🙂

macka10
autor
31. aug 2020

@1aduliatko1 aj my sme pri mare a je strasne ladova, teda my znesieme, ale toto je uz vela.
@veronikaszabova dakujem, dnes ideme, tesime sa.

meluela
31. aug 2020

@veronikaszabova Vsak ja sa ani tak nebojim ze by som ja ochorela, skor to ze mi to moze realne zabit niekoho z rodiny. A teda zial s tym moc neurobim, lebo ked na to ostatni zvysoka seru, tak sa to bude na jesen a v zime brutalne sirit aj bez mojho pricinenia :-/

macka10
autor
1. sep 2020

Kocky dakujem krasne za odporucania, boli sme v Besenovej a bolo vyborne, uzili sme si to vsetci! Urcite sa tam este vratime!

lenmarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz