Je dobrý detský kútik Time Out v Auparku v Košiciach?

alex31
3. jan 2013

Maminky, ktoré ste dané zariadenie s Vašimi detičkami už navštívili mohli by ste dať nejaké referencie - či už pozitívne alebo negatívne. Ako je to s cenou a starostlivosťou počas "pobytu" dieťatka v tomto kútiku. Boli ste spokojné? Môjmu malému sa zvonku kútik veľmi páčil, ale nebol veľmi čas ho trošku viac poobzerať. Sľúbila som mu však, že nabudúce tam už pôjde, tak by som len chcela pozisťovať nejaké osobné skúsenosti a prípadne odporúčania alebo aj neodporúčania. Ďakujem za každý príspevok.

evka1009
2. mar 2019

@alex31
Ja chodievam s mojimi vnucatkami (5-rocne dievcatko a 3-rocny chlapcek) dost casto do detskeho kutika v Auparku v KE, hlavne, ked je vonku skarede pocasie. Deti tam chodia velmi radi, pretoze je vyborne vybaveny, mozu sa tam smykat, su tam 2 velke smykalky a 2 tobogany, bicyklovat, odrazat, vybehat sa, vyskakat maju tam aj trampolinu. A o ostatnych hrackach ani nepisem, pretoze babiky, domceky, auta to vsetko maju aj doma. Velakrat si tam najdu kamaratky, proste ani domov sa im nechce ist. Je pravdou, ze nikdy by som ich tam nenechala samych, bez mojho osobneho dozoru, ked nieco potrebuju, alebo sa nevhodne spravaju, som tam a upozornim ich. A ja si tam popijam kavicku a bavim sa na detickach, je to lepsie, ako sledovat TV.