Detský kútik na svadbe

13. feb 2023

Ahojte, prepacte za anonym, nik este oficialne nevie, ze sa planujeme brat. Mali ste niekto na svadbe detsky kutik? Ak ano, staci nejaka omalovanka, bublifuk...? Pripadne mame moznost pozicat si hracky rozneho druhu, pre mensich aj vacsich, myslite, ze by to mohlo mat uspech? Sami mame 2 deti, nasi kamarati vacsinou kazdy po 1 a vo veku, ze ich asi doma nenechaju, lebo vela z nich na svadbu docestuje na cca 3 dni. Predstavujem si to tak, ze by sme si pozicali vybavenie kutika s drevenym aktivity plotikom (nech je to ohradene) a vo vnutri by to bolo zariadene pre deti + nejake 2 animatorky. Myslim, ze by to mohlo odlahcit rodicov, aby sa zabavili. Este som vsak nebola na takej svadbe, kde mali tolko deti a ani my sme ich nemali 😃 DAKUJEM ZA AKYKOLVEK NAZOR

trik
13. feb 2023

Výborný nápad 👍

reanda
13. feb 2023

parada

ivangeline
13. feb 2023

Preco nie?

autor
13. feb 2023

@ivangeline su to peniaze navyse a nemam absolutne tusenie, ci to ostatnym maminam pride v pohode alebo prave naopak 🙂 mne to svitlo v hlave, ale vacsina moze napisat iny nazor a priklonim sa k vacsine, ked to nema potencial ani v diskusii, realita je obvykle drsnejsia 😃

spolumatka
13. feb 2023

Hlavne tie animátorky 🙏🏻
Kopec ľudí vie toľko peňazí vyhodiť za hlúposti a toto mne na zatiaľ každej svadbe chýbalo
Deti kopec vždy a musí sa im robiť program
Veeeeľmi to rodičia ocenia

ropucha6
13. feb 2023

Nevidela som to este na svadbe, ale ja by som to urcite vyuzila, kebyze mam dieta vo vhodnom veku 🙂

reanda
13. feb 2023

preco by im to nemalo prist v pohode? ved ak ich dieta nebude chciet, tak hadam tam nemusi ist, ci? nebude to tak, ze vsetky deti budu musiet byt zavrete v kutiku za plotom? 🙂 inak to nema ziadnu chybu.. a financne to hadam nebude az taka zataz, zato odlahcenie pre vsetkych urcite

margaretka_
13. feb 2023

Teraz sme boli na svadbe, kde bolo celkom dost deti a mali aj detsky kutik. Neviem co tam mali a aký mal uspech, my sme boli bez deti. Ale dat tam este animatorky je aj podla mna super napad 👍

manend
13. feb 2023

Ahoj, bola som na svadbe, kde bol kutik…a deti sa v nim chvilu hrali. Ale viac ich potom bavilo tancovat, a skakat a nahanat…(a vyjedat kolace🙂). Uzivat si svadbu spolu s dospelymi hostami. Deti tam boli v rozpati asi tak od 1,5-8 rokov.

elizita
13. feb 2023

My sme boli v októbri na svadbe kde bol kútik len stolík farbičky, balóny s héliom boli pre deti top.. vždy nejaká maminka od tých mini deti tam bola a ja som 3 ročnú už nepotrebovala strážiť, bolo to v rámci sály.. a bolo to prínosné určite..

manend
13. feb 2023

Este dopoviem, ze tam mali aj animatorky…pustali si s nimi bublifuk (to si pamatam), ale jednoducho tie deti tam nechceli byt nejako velmi….ale hovorim, treba zvazit vydaje vs uzitok.

autor
13. feb 2023

@reanda
Nie, to by vobec nebola povinnost, ale vsetci (vratane nas) mame deti tak od 1r do cca 6r, tie by to mohlo zaujat, vacsie uz neratam, tie asi nebudu nutne potrebovat program ani strazit 🙂 animatorky by tam boli cca od 17-20/21hod, nejako tak uvazujem, ale realne som to v zivote nezazila, tak sa pytam sa soc.sieti 😊

merrysa
13. feb 2023

My sme mali svadbu v hoteli, kde bol k dispozícii aj detský kutik.. A poviem ti, kazdy, kto ho s detmi vyuzil, to veeelmi chvalil.. Nie je to bezne na svadbach ale určite ak je možnosť, je to velky bonus. A napríklad bazen s gulickami bol v neskorsich hodinách vyuzity aj dospelymi 😂 tiez chvalili 😂

majkaaa318
13. feb 2023

Ja som bola v septembri na svadbe, kde bolo naozaj veľa detí a mali v rámci sály samostatnú miestnosť na detský kútik a dve animatorky k tomu. Úplná pecka 👍 my sme síce mali dieťa (2,5r) pri sebe, ale v kútiku sa vyhral, prípadne si odtiaľ požičal autíčko a pekne s ním vydržal večeru pri stole.. O staršie deti sa starali animatorky a ich rodičia samohli spokojne baviť. Určite odporúčam. Čo sa týka financií, radšej upustite od inej svadobnej atrakcie.

ladyiwush
13. feb 2023

Boli sme na plese a spravili detský kútik, za nás super 🙂

cecilia29
13. feb 2023

Mali sme a super. Bázen s gulickami, šmýkačka, atď.

banalu
13. feb 2023

My sme mali kutik. Bol tam stan, tulivaky, stol a stolicky. Omalovanky, balony, bublifuky, svietiace naramky v tme (tie mali mega uspech a kupila som velke balenia za par € v tedi. Nam to robila agentura co zdobila, ja som kupila len par extra veci. Bolo to super, vsetci ai to pochvalovali.
My sme to mali vonku na trave, vid foto, ale bolo tam toho viac, na foto je ina svadba. Svadba v lete, bolo horuco a zo svadobneho stanu bolo vidno rovno na kutik.

katulienocka999
13. feb 2023

My sme mali iba taky fakt mini detsky kútik- stôl, stoličky,kopec papiera a vytlačené omalovanky a farbičky k tomu..a kopec nafúknutych balónov, neskôr som ešte sama nejaké fúkala,nam z rodiny odporúčali,že pri deťoch nikdy nie je dosť balónov 😁 ináč animátori sú super nápad pri väčšom množstve 🙂

tyrkysova_kobyla
13. feb 2023

Ja som bola ma svadbe, kde bol kutik aj animatorkou, bolo to super, rodicia si pochvalovali 🙂 je to super napad

autor
13. feb 2023

Dakujem vsetkym 🙂

ankare
13. feb 2023

Super nápad!

seahorse27
13. feb 2023

Tiez som bola na takej svadbe. Nebol tam priamo vytvoreny detsky kutik, ale bol tam animator, ktory bol s detmi vonku (bolo leto), tam si pri stoloch kreslili, hrali hry. Nasho vtedy 6-rocneho syna zaujala hlavne animatorova elektricka kolobezka, na ktorej poprevazal deti na par metroch. Za mna super napad na svadbu 😊

nikasmile
13. feb 2023

Určite animátorky a viete sa dohodnúť že zabezpečia všetky potrebné veci.

babulkomale
13. feb 2023

Mavame to na firemnych akciach, vyborna vec 👍

reanda
14. feb 2023

podla mna rady vyuziju aj starsie deti, ked tam bude nieco take zaujimave.. ono svadba je dost dlha zalezitos a deti sa zvyknu zacat nudit a potom sa zabavaju lietanim po parkete a vymyslanim kadecoho, co dospelym vadi a rusi ich.. takto, ked maju aj inu moznost vyzitia, ako tancovat, nahanat sa a vyjedat kolace, tak su aj ony spokojnejsie, aj dospeli.. nikto ich nemusi furt krotit a upozornovat.. a ked su aj animatorky, tak tie sa postaraju aj o pripadne drobne konflikty, aj vymyslia program, ked vidia, ze uz deti nevedia, co so sebou a rodicia maju tym padom klud na vlastnu zabavu 🙂

domiklik
14. feb 2023

Je to perfektný nápad a určite to odlahci rodičov.

zuzinka888
14. feb 2023

Urcite to potesi- mozno nie vsetky deti sa odvazia, ale urcite to rodicov potesi. Brat mal aj spalnu + nafukovacky aby deticky ndmuseli spat po stolickach.....

matkahelka
14. feb 2023

my sme boli na 2 svadbach, kde okrem detskeho kutika boli aj 2 kocky animatorky. co bolo tiez uplne super.

jannka89
14. feb 2023

My sme boli minuly rok na svadbe kde boli animatorky, deti tam mali aj osobitne stoly, naše deti som veru viac nevidela ako videla, mali to pekne spravené, aj aktivity pre deti, súťaže ...čize za mňa hlavný benefit nie to, že sme si nevideli deti, ale ze, sa tam deti zabavili a nenudili...a my tým pádom tiež. Boli tam však aj deti, ktorým to nesedelo vzdialiť sa od rodičov, ale myslím, že väčšina bola spokojná ;)

ajka19
8. máj 2023

ja odporúčam tieto baby - https://www.facebook.com/svadobneanimatorky, chodia po celom Slovensku. Šikovné, vynaliezavé mala som ich možnosť zažiť na svadbe. Pár krát som nakukla, kedže som im nechala syna a my sme sa zatiaľ super sme sa s manželom zabavili a konečne pokecali s rodinou 🙂