Jesenné prázdniny - výlety

miamie
18. okt 2020

Ahojte kočky z Bratislavy a okolia. O chvíľu sa blížia jesenné prázdniny.

Poradíte mi prosím nejaké výlety okolie Bratislavy v tomto počasí?
Ďakujem.

hettinka
18. okt 2020

@miamie kde ty chceš ist na výlety ... nás jediný výlet bude asi na národné testovanie 😢

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
18. okt 2020

@miamie
male karpaty hocijako hore biely kriz, tam sa -viete najest, varia tam, sakrakopec, smer do jura, nad jurom je zrucanina, v jure super kaviaren cokokafe
-vyhliadka homola
- nad pezinkom smer pezinska baba je lokalita Rybnicek, je tam naucny chodnik
-devinska kobyla
-nad smolenicami sa da urobit krasny okruh na Zaruby
-zo solosnice tiez krasny okruh na Vapennu

odporucam do telefonu stiahnut appku mapy.cz stiahnes mapu oblasti a fungujes offline, su tam turisticke trasy, urcite nieco naplanujete
my sme na jar presli polovicu malych karpat tym ze sme boli len v BA

miamie
autor
18. okt 2020

@magda15 súhlasím👍

miamie
autor
18. okt 2020

@hettinka doma na riti sedieť nebudem. A neboj pôjdem s rodinou na také výlety, kde nie je masa ľudí...

miamie
autor
18. okt 2020

@lucik194 ďakujem za tipy👍

miamie
autor
18. okt 2020

@hettinka a aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu zbytočnému. Sme z tých, čo rešpektujú všetky opatrenia.

katulienkax
18. okt 2020

Tiež myslím že malé Karpaty sú super ako výlety

matus7030
18. okt 2020

@miamie minister skolstva pripustil, ze sa uvazuje, ze jesenne prazdniny budu zrusene. Tak by som sa este velmi netesila ☹ a odporucam napriklad Samorin, Gabcikovo, Danubia, pobrežie Dunaja, prejsť na kompe...pripadne nejake hrady v okoli na Záhorí.

miamie
autor
18. okt 2020

@matus7030 kľudne nech prázdniny zrušia, ja som za. Aj tak deti boli dosť dlho doma..Našej škola chýbala. A teda pôjdem tym padom ak tie prazdniny naozaj zrusia len s mladšou niekde a so psom.. Neplanujem nic dopredu, asi naozaj treba veci riešiť za pochodu...Dobry den 😁

gelifil
18. okt 2020

@matus7030 to kde pripustil

mirage
18. okt 2020

@miamie rozumiem ti, ani my nesedime cez koronu doma. Sme skoro kazdy vikend na ture. Cize tipy sa zidu. O zruseni jesennych prazdnin som zatial nepocula.

h2
18. okt 2020

@miamie Presne, ako Ti @lucik194 písala, v Malých Karpatoch máš nekonečné možnosti na krásne túry. Odporúčam ísť trošku ďalej od BA, za mňa top túra je na rozhľadňu na Veľkej Homoli. Kúsok ďalej sú aj pekné skaly, tuším sa to volá Traja jazdci.

matus7030
18. okt 2020

@gelifil v live stream pre tv markiza s Andreou Sprochovou. A som ucitelka na ZS a bolo nam to v piatok oznamene v praci, ze sa zvazuje aj tato alternativa.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz