Kam ísť do termálneho kúpaliska

majka1706
31. júl 2018

Viete mi prosim odporucit kde je pekne niekde v nitr.kraji termalne kupalisko aj s ubytovanim ..dcerka ma 20mesiacov tak hlavne aby boli bazeniky pre nu ..dakujem

hettinka
1. aug 2018

@majka1706 pozri si stránku, sú tam 2 rôzne cenníky. My sme tam už tiež dávnejšie neboli, mame to dosť daleko.

maminecka2
1. aug 2018

@majka1706 My sme tam vzdy spokojni. A ubytovanie v tych penzionoch v areali je super- v cene vstup na kupko, ranajky, dieta tusim do 5 zadarmo. Skus tam zavolat ci bude nieco volne, aj ked ak idete teraz tak skor nie. Je tam aj hotel, ale ten uz ma hotelove ceny 😉. My sme tento rok byvali v sukromi kusocek od kupaliska, len uz nemozes ist pocas dna na izbu, ale mala spala v kociku tak sme to v pohode zvladli.

majka1706
autor
1. aug 2018

@maminecka2 wau no ta dunajska streda aquapark vyzera super dakujem za radu veru dnes zavolam opytam sa chceli by sme ist len na 2-3 dni teda noci..aj na hotel to je jedno a ako staru mate dcerku?vsak zavolam aj detskej dr co povie na kupko ci mala moze ale videla som aj mensie deticky tak neviem ..pozdravujem

maminecka2
1. aug 2018

@majka1706 My chodime od cca 5 mesiacov, mame tri deti, aktualne skoro 7, 4,5 a vyse 2. Detskej Ti neodporucam volat, urcite neodporuci kupanie pre male dieta a ked pojdes a nieco naozaj dostane- aj ked by to kludne mohla dostat aj inde, tak sa budes citit trapne ze si sla... Radsej chodte a potom sa budes tvarit ze si netusila 😜. My sme zatial problem nemali, voda je tam cista, myslim ze sa nemusis obavat.

majka1706
autor
2. aug 2018

@maminecka2 no tak to uz sa vobec nebojim ked 5 mesacne babatko a v pohode ...😊 viem ze moze nieco chytit aj nemusi nebudeme sa cvachtat cele hodiny a chceli sme ju zobrat niekde na kupko doma ma iba taky maly bazenik co sa iba ona zmesti vodu miluje a mi s tatom sme si chceli tiez trosku uzit vypadnut z domu aj..dakujem este raz

maminecka2
2. aug 2018

@majka1706 Tak toto Dunajska urcite splna, potom pekny pobyt 😀

eliska13
7. aug 2018

@majka1706 v Dunajskej sa Ti bude páčiť
Len pozor nech sa nenapije vody či neoblizuje hračky z vody a na uska vsade sú streptokoky a iné bakterie ja som bola min.tyzden v Senci v aquaparku a dnes u gynekológa a už som aj čítala na webe, že tam boli premnožene baktérie a museli pridať chlór

eliska13
7. aug 2018

@majka1706 ešte dobrý je Veľký Meder v zime jedna hala je tam len pre deti taká veľká atrakcia striekajuca ... taká klietka...na stránke sú nič moc fotky

skjatqo
7. aug 2018

Dunajska Streda je moj favorit, maju aj prijatelne vstupne. Deti sme brali aj do velkych bazenov, treba si vsimat teplotu vody.
Ak by ste chceli lepsi pocit z hygieny, v Trnave je relativne novy aquapark ale drahsi. Malemu sa tam pacilo. Boli sme aj ked nemal este rok, stvornozkoval v detskom bazene, pacilo sa mu aj vo velkom.

maminecka2
7. aug 2018

Tak v nedelu sme boli opacit (opat po rokoch) a tentoraz uz s detmi Lipot. Vybrali sme si zly den, prisli neskoro, takze na vstupe sme cakali vyse pol hodiny. Bazeny v pohode, dost miesta pod stromami, cisto. Ale minusy: pre "kocikove" rodiny s detmi ktore este spia- trochu problem uspat, nebol tam priestor v tichu a uz vobec nie v tieni (ale nakoniec zaspala). Na normalne obedove jedlo je tam sice velka ale iba jedna kantina- v case obeda dlhe rady, plne stoly, no nic moc. Este su tam dalsie stanky s rychlym obcerstvenim, ale toto detom dat na obed nemozem. Zmrzlina ozaj nic extra, uz sme asi zhyckani 😂. No a najvacsia nevyhoda- vsetky bazeny su vonku. Okolo 15:30 zacalo prsat, obchadzala nas burka, aj ked uplne priamo nas nezasiahla. Lialo dve hodiny, vacsina hosti odisla. Veci sme si skryli pod taky pristresok pri teplych bazenoch, ale byvakovat tam so spiacim dietatom v kociku, neskor revajucim... Nakoniec sme sa este hodinku okupali. Ale o 19. uz bufety zatvorili, mali sme este chut na langos, mali sme smolu.
Ak by som nemala malicke deti tak uplne v pohode, ale nabuduce si asi radsej zopakujeme Dunajsku. Mne osobne trochu vadi aj recova bariera.