Kam na jednodňový výlet na Veľkonočný pondelok?

eliska07
26. mar 2012

Ahojte, viete niektorá poradiť kam by sa dalo vyraziť na výlet na Veľkonočný pondelok? Minulý rok sme boli s drobcom v Bojniciach v ZOO, tak tento rok by sme chceli zase niečo iné. Ak máte aj nejaký typ počas leta, bolo by super 🙂 🙂 🙂 Ďakujem.

eliska07
autor
29. mar 2012

@annie13 Ved to, je to velmi drahe 😢 ale urcite to stoji za to 🙂 My sme boli na niecom podobnom v Lignane aj v Rimini a malemu sa tam velmi pacilo 🙂 skoda, ze my s manzelom mame sviatky v januari a v oktobri 😉

slavkicek
29. mar 2012

@eliska07, prosim ta a kde je vo viedni podmorsky svet? my sme boli minuly rok vo viedenskej zoo je krasna 🙂 aj ked my sme boli trosicku sklamani, ze je dost mala oproti Prazskej 😉
my mame v plane Family park 1. alebo 8. maja, tak snad nebude velky naval

anina3
30. mar 2012

@tinkaaa my tiez na velkonocny pondelok mame v plane Bojnice, jasne uvidime podla pocasia, strasne by som chcela aby bolo pekne, nech mozeme niekde ist.... ale pozerala som Prievidza na 15 dni pocasie... tam je na ten pondelok slnecno ale len 9 stupnov, no hlavne keby neprsalo a nefukal takyyy vetrisko ako dnes u nas

eliska07
autor
30. mar 2012

@slavkicek Ahojky, to netusim, my tam ideme organizovanym vyletom autobusom a vola sa to Detska Vieden alebo tak nejak. Boli sme vo february na plese a vyhrali sme tam zajazd pre dvoch do Viedne, tak si maleho doplacame a vybrali sme si detsku Vieden, nie historicku Vieden 🙂 Takze uvidime. Potom mozem dat info. Ja len viem, co budeme absolvovat podla programu, ktory mame so sprievodcom 🙂

slavkicek
1. apr 2012

@eliska07 dik za info 🙂 potom prosim ta napis co vstko ste videli a co sa oplati ist pozriet...my sme zatial boli len v meste a v zoo viedenskej 🙂

robin32
17. apr 2014

@eliska07 krasny vyletik len co je ravda a hote ktory spomina na St.Horach sa vola Altenberg 😵

ewita1
30. mar 2015

@anina3 my sme tiež boli minulý rok v Bojniciach bolo super aj počasie, nebolo síce horúco ale ani zima, tento rok sme chceli ísť zase no ako sledujem počasie nebude priať a 7stupňov je zima podla mňa. Tak vbymýšlame inú alternatívu

anina3
30. mar 2015

@ewita1 aj my sa tento rok tiez chystame, no neviem ako bude pocasie ako pisete.. uvidime.. no mohlo by byt pekne.. a inu alternativu mate aku? my zatial ziadnu ale doma nebudeme

horana
30. mar 2015

Zrejme bude dost chladno, ked vyjdu predpovede, zzzz ☹
Niekde asi pojdeme, ved nie je zle pocasie, len nevhodne oblecenie 😉 , ale asi kvoli tomu nebudeme cestovat daleko, ale len niekde po okoli.

marika39
30. mar 2015

my chceme ísť na salaš Krajinka pri Ružomberku, alebo do minizoo pri Ziline, tam je celkom pekne 🙂

ewita1
30. mar 2015

@anina3 ja som už pozerala všetko možné aj nemožné, wellness som hneď zamietla a interiérové ihrisko čo sa mi páčilo (bolo ich viac, ale najviac Bratilsava - Košice)
jedno sa mi páčilo toto http://www.motolino.sk/inpage/o-motoline/
ale na veľkonočný pondelok majú zavreté ☹ ja už neviem buď je to pre nás moc ďaleko, alebo je to pre deti málo akcií, alebo zavreté

annie13
13. apr 2017

www.sdetmi.com množstvo tipov na výlety a podujatia na veľkú noc