Kam na korčule s deťmi v Bratislave?

ricky
5. mar 2009

Maminy ktore sa chodite korculovat, poradte nejaky rovny hladky teren kde sa da pokorculovat, raa by som chodila zatial s kocikom a neskor aj malu ucit🙂) ale nie nejake prepchate hradze kde nas zrazi nejaky blby cyklista...vdakaa

petaba
5. mar 2009

skus hradzu ale co je popri malom dunaji... tam nechodieva az tolko ludi 😉

katy1979
5. mar 2009

hradzu nie na petrzalskej strane ale kde je slovnaft, popripade az v cunove.... a prečo blbý cyklista? ja preferujem sice korcule ale mame aj bycikle. myslím ze na hradzi su bezohladní viacerí a je jedno ci korculiar alebo cyklista.

hanka274
3. apr 2009

fuuuu, jak vam zavidim...ako sa oteplilo, tak som tiez zahlasila doma, ze waw, uz sa tesim ako pojdeme opat na korcule na hradzu ako minuly rok...taaaaaaak ma vysmial moj najdrahsi... 😀 😀 😀 ze kam sa chcem ja trepat, najskor tak po lete... ☹ ☹
😀

titkovamiriam
3. apr 2009

na zeleznu studnicku a az hore k lanovke 😀

hanka274
3. apr 2009

na korcule? mam predstavu o tej kockatej ceste a horekopec... 😖

father
3. apr 2009

no ja som s malym chodil do sadu Janka Krala, je tam aj detske ihrisko ked nevladal dali sme kofcu a horalku pohral sa a sli sme dalej robit kolecka 🙂

titkovamiriam
3. apr 2009

ved na zeleznej je aj druha strana a hore vides a dole sa povezies a pre 3-4 rocne deti staci ta ploch okolo ihriska a prveho jazera 🙂

hanka274
3. apr 2009

ale myslela som, ze na korcule...neviem kam tam na korcule...

titkovamiriam
3. apr 2009

no ved nie z tej strany vojenskej nemocnice ale tam kde je ten pramen 🙂

hanka274
3. apr 2009

a to je dobry teren na korcule? a nejde sa tam hore kopcom...neviem kde presne myslis...

titkovamiriam
3. apr 2009

ako vstupis po cerveny most a k tomu ihrisku-nieje to tam ideal samozrejme ako na hradzi ale da sa potom z kopca parada 😀 😀

hanka274
3. apr 2009

ahaaaaa... 🙂

ricky
autor
7. apr 2009

Dakujem za tipy, ale na zeleznu hore kopcom sa mi nechce 🙂)) skusime sad janka krala, ked sa bude mala nudit vyhodim ju na hojdacky🙂)) a v maji sa chystame na 4 dni do piestan, tak bereme korcule a budeme jazdit po celom meste🙂 vsade rovina a dobry teren🙂))uz sa tesime...vdaka vsetkym za tipy

hanka274
8. apr 2009

v piestanoch je super na korcule, popri slnave... 🙂

pillow
9. apr 2009

minule som pred mojou znamou povedala, ze chcem ist ked je taky krasny cas na korcule- na hradzu.
povedala, ze by som to nemala riskovat.korcule su pre mna ako moje nohy, jazdim na nich od svojich 6 rokov😉
Co si myslite?
mozu tehotne jazdit? som v 11tt 😎

hanka274
9. apr 2009

pilow, mne zdravy rozum vravi, ze isto nie...asi to nestoji za to ked ta niekto zrazi cakat na dalsie babenko...
tiez by som rada isla, aj ked som vo vyssom stadiu ako ty...ale ja by som sa na to vyprdla...urcite...naco uuuuplne zbytocne riskovat???? blba sprosta nahoda...aby si si potom nehovorila... 😉

katy1979
9. apr 2009

pillow radsej nie. tiez som mala take blaznive napady na zaciatku ako lyze lebo ja som bola tehu v zime. ale na korcule teraz radsej zabudni. nahoda je blbec a ty padnes alebo sa s niekym zrazis. viem ze si povies ze je to mala pravdepobnost ale predsa tá moznost existuje. rok bez korculi vydrzís ako si vycitat ze sa nieco drobcovi stalo.
aerobic, tanec a podobne zalezitosti mozes ale kde je riziko pádu tak nie.