Kam radšej ísť - Tatralandia vs Aquacity Poprad?

adenka
10. júl 2019

Ahojte, ideme s detmi (9 a 7) do Tatier a kedze ma byt chladno, zvazujeme 1 den kupanie. V Poprade sme uz boli, nic moc ale na vyjasenie detom stacilo. Laka ma Tatralandia ale citam same negativa, vela ludi, dhe rady, vysoke ceny... deti nie su moc na tobogany, skor sa jasia v bazenoch. Co z tychto 2 zariadeni odporucate?

lucka12399
10. júl 2019

@adenka ja som bola aj aj .. a pre deti jednoznacne lepsie tatralandia by som povedala .. teraz tam je aj otvorenych viac atrakcii ako cez zimu. Vacsie rady tam su no ako kedy a ako kde by som povedala .. ja som tam bola velakrat a zas nic take negativne by som na tatralandiu nepovedala.

adenka
autor
10. júl 2019

@lucka12399 dakujem. A da sa tam aj nejak normalne najest aby ma to nestalo oblicku? 😁 ked uz pojdeme tak isto na cely den

lucka12399
10. júl 2019

@adenka my sme tam jedli vzdy .. neni to uplne najlacnejsie ale ani uplne najdrahsie .. aspon podla mojho nazoru 🙂 a vzdy sme mali poriadne velke jedlo nie len napr hranolky .. podla mna to je fajn 🙂

adenka
autor
10. júl 2019

@lucka12399 dakujem, a vzdy ste zohnali aj lehatko?

lucka12399
10. júl 2019

@adenka vnutri musite dlhsie hladat, alebo niekedy pockat chvilku kym sa uvolni 😀ale vzdy sme nieco nasli .. pre vsetkych co sme tam boli .. a vonku na 100% zozeniete .. tam je ich veela ..

adenka
autor
10. júl 2019

@lucka12399 no vonku asi nie kedze predpovede hlasia tak 16 stupnov 😁. Dakujem za info

lucka12399
10. júl 2019

Ale zas dakedy sme tam prisli a mali sme aj vnutri hned volne .. no uvidite .. mozno budete mat stastie 😀

tosomja
10. júl 2019

Tatralandia super, pekne atrakcie, Poprad slabšie, mne sa tam nepáčilo.

nikpa
10. júl 2019

@adenka Tatralandia otras, boli sme tam začiatkom maja síce s 1,5 ročným ale nikdy by som tam už neisla. Schválne sme išli doobeda v piatok, že chytíme si miesto... Jedno jediné lehátko nebolo voľné, nemali sme sa kam zložiť, chodili sme s kabelami a s malým na rukách. Všade nenormálne rady, húfy ľudí, plne bazény. Skrinku voľnú nájsť, bolo tiež problém. Ceny samozrejme vysoké ale tak v ktorom aquaparku je lacno. Atrakcie a celkovo to tam je veľmi pekne ale neskutočne preplnené. A to isté som tam zažila aj pár rokov dozadu. Takže asi stále tam je veľa ľudí. V Poprade sme neboli takže to neviem porovnať.