• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Bratislave?

15. novembra 2013 
@labutka no ja mam problem to do tej pracky aj nalozit a vyvesat :wink:
1. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by niekto chcel ísť o dva týždne v piatok - 20. mája - do Familyparku do Rakúska so skupinkou (namiesto 18 € zľava 4 € na jednu platiacu osobu od 3 - 99 rokov) - info nájdete tu https://www.facebook.com/event.php?eid=149281741801452. Ešte máme voľné miesta v autobuse! :slight_smile:
5. máj 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. máj 2011 o 16:25 • labutka
babile viete o tom niekto nieco? rozmyslam ci tam s malou zajst ale neviem ci z toho bude nieco mat :unamused:

http://www.avion.sk/sk-sk/news-and-events/event-2011/baby-boom-point
18. máj 2011 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola na železnej studienke a je to tam spravené úžasne :slight_smile:
20. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam aj ja som dnes bola s malým :slight_smile: je to tam fakt super :wink:
21. máj 2011 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21-22 máj, na hrade Červený kameň historický festival - šermiari, vystúpenia, stredoveké remeslá, trh, pekný výlet kúsok od BA
21. máj 2011 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam tam sme boli na Velkú noc, fakt super miesto
21. máj 2011 o 06:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vcera v tom rakusku, neusiedl am see, familypark - odporucam!!! :slight_smile: :wink:
21. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka ahoj prosim ta je tam dost atrakcii aj pre dvojrocakov? co som pozerala fotky tak vela mi tam prislo drsnejsich kolotocov a drah skor pre vacsich. nevies kedy tam byva najmenej ludi? diky
21. máj 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frola ahoj, urcite aj pre dvojrocnych, na vsetky atrakcie chodia rodicia spolu s detmi, ja som vsade chodila s malym, iba na dvoch-troch kolotococh bol sam, lebo vlaciky chodia pomaly :wink: menej ludi je tam urcite cez tyzden a treba zobrat detom plavky a uterak, super sa tam vyblaznia aj vo vode :wink: vsetky kolotoce idu viac-menej pomaly, my sme si nasli pat oblubenych a na tie sme chodili dookola, je tam zopar aj iba pre dospelych, ale nie vela.
21. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilithka26 v avione je to skor zamerane na rodinky s detmi, su tam stanky s obleckom, videla som tam stanok daylong a hami, je tam stanok o pupocnikovej krvi, su tam latkove plienky a ergomomicke nosice.
zaujimave to bude aj pre buduce maminy - robia sa tam prednasky s dulou, porodnikmi, myslim ze aj tehu cvicenia su tam.
Nieco specialne pre deti som si tam nevsimla, ak sa nerata detsky kutik a take tie vlaciky za 50 centov co su v kazdom nakupnom centre.
21. máj 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Železná studnička (tiež sme boli včera) :grinning: ... netreba komentovať ... supeeer
Kačín - mini ihrisko
Devín - je tam aj menšie detské ihrisko nové - za bufetmi
21. máj 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešná trasa-Múzeum dopravy-super asi skor pre chlapcov no pekné múzeum,odtial cez Hlbokú na Kalváriu...oddych vo ,,Funuse,, a šup na Slavín.Zbehnúť uličkami do prezidentskej záhrady-super drevené preliezky a dnes samá nevesta :slight_smile: k tescu na električku a šup na hodinku do polusu.večer doma grolovačka a zajtra po dvoch dnoch vyletovania oddych... :slight_smile:
21. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam aj my sme dnes boli,je to kraaasne muzeum,da sa aj vonku popozerat na stare lokomotivy, na kolajniciach odstavene,paraaada ,skor pre chalanov,moj menši bol unesenyyyy :slight_smile: robime dobru reklamu :slight_smile: ,čo už...
22. máj 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj mne sa najviac pacili tie mašinky vonku :grinning: ,Marek hladal Thomasa :slight_smile:
23. máj 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda v Múzeu dopravy sme my už ako doma (aj preto, že ocko tam má model sanitky, na ktorom sa tak trošku podieľal) - priaznivci vláčikov, zapíšte si, tohto roku bude veľká šou na Rendeze 25 a 26. júna.

Skvelé podujatie pripravila v minulú sobotu STK Precioza v Bánovciach nad Bebravou, deň otvorených dverí pre motoristov aj nemotoristov, ale hlavne pre deti - mali tam ukážky zásahu kukláčov, hasičov, kynológov, všetko úplne super...

No a festival historického šermu na Červenom Kameni - tradične parádne podujatie, organizátori to zvládli a všetci zúčastnení si odniesli kopu zážitkov. Syslíci už včera večer zorganizovali šermiarske vystúpenie s bojom aj hudbou :slight_smile: .
23. máj 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, vy kto ste od Piešťan, neviete náhodou, kedy bude otvorenie sezóny v Múzeu vojenskej techniky v Piešťanoch? Tento týždeň mali ešte zavreté, malo by to byť na budúci víkend, len neviem, či v sobotu alebo v nedeľu a na webstránke nič nové :unamused: Vďaka za info, aby sme sa zas zbytočne nepreviezli....
23. máj 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ak niekto vie:Sú už sprístupnené sklenníky v botanickej-viem že ich rekonštruovali???
23. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. sep 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, prosim vas o radu
v nedelu mame ist na oslavu svokrovych narodenin a vymysleli si, ze pojdeme sa niekam najest, ale kedze tam budeme mat tri malinke deti do 4 rokov, hladam restauraciu v BA s detskym kutikom, alebo ihriskom. POMOOOOOC :slight_smile:
9. sep 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellit Reštaurácia Pri kaplnke, Strmé vŕšky, Záhorská Bystrica - ocenená aj TV šéfkuchárom, pre deti majú hračky vonku aj vnútri a zvyčajne dosť plno alebo skúste Vinckov dvor, teraz Csárda, na výjazde zo Stupavy smer MA - keď bude pekne, majú ihrisko vonku pri parkovisku, dnu nie.
9. sep 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok