Kam s ročným dieťaťom v Piešťanoch?

lulusha
19. aug 2011

Milé maminky, chystáme sa s drobcom na jednodňový výlet do Piešťan. Zaujímalo by ma, či máte nejaké odporúčania na baby friendly reštauráciu, nejaké detské ihrisko, prípadne detský kútik, najlepšie v centre alebo blízko. Drobec má rok a ešte nechodí, takže niečo také veku primerané 😉 Ďakujem!

tea333
19. aug 2011

v morovej je obora s exotickymi zvieratkami 🙂

maggie59
19. aug 2011

Volá sa to Modrová🙂
My chodime velmi casto ku sklennemu mostu krmit kacky aj labute. Detský kútik mas aj v auparku na prvom poschodi a inak v piestanoch asi moc moznosti neni🙂

abbey1
19. aug 2011

Ihrisko je fajn v parku priamo pri kine.Aj priamo cez deň sa tam dá nájť tieň a sú tam hojdačky i pre maličké deti.Na hranie kamienky(namiesto piesku).Odporúčam previesť sa na vláčiku.To Zara miluje.Zastávky má po celom centre i na Kúpelnom Ostrove.Naŕmte labuťky na moste a v Kúpelnom parku sú pávy,bažanty a jazierka.To na deti vždy zaberá.
Kútik v Auparku-hrôza.Od založenia sa oň nikto nestará.S reštikami pre deti je to bieda.V Auparku je Pizzeria s mini kútikom(papagáje,stolík na kreslenie).Priamo pri nemocnici pri Sklenom moste je terasa na kávičku s detským ihriskom a trávnikom.

nelicefo
19. aug 2011

Teraz keď je teplo by som išla na Evu 🙂 Alebo sa previesť loďou,alebo krásne sa mi prechádza pri tých jazierkách a kúepeloch 😅 alebo ihrisko je pri Eve.
Alebo ako písali na kúpeľný most kŕmiť labute.
Keď je škaredé počasie možno do Auparku by som zašla 🙂 Už ma nič iné nenapadá 😅

majuska81
2. jún 2013

Halóóóóó, my sa tiez chystame do Piestan, a ako som to tu citala, neni to velmi lakajuce ☹ ☹ ☹ Tri dni sa budeme tulat po meste alebo sediet v hotely, kedze otecka budeme mat na konferencii 😖 😖 ....... Za dva roky pribudlo nieco zaujimave pre deticky???? Viete mi nieco cerstve poradit??? 😕 😕 Asi bude chladno a prsat mozno, tak zislo by sa nejake indoor ihrisko..... 😅 😅

mominka229
23. sep 2014

Dnes aom objavila ze byvala radnicka je prerobena na nieco ako detsku kaviaren bol niekto odskusat?zajtra tam idem kuk je tam gulickovy svet a par stolov s napojakom co som videla z vonku

simonapikusova46
23. jan 2018

V kocke je nové pekne ihrisko pre deti je to vnútorné ihrisko s kaviarňou môžem odporučiť