• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

1. júla 2016 
my sme z Limbachu a radi chodíme do cukrárne Dúha, je tam pekné ihrisko vonku aj vo vnútri je skakací hrad, cez víkend tam býva divadielko a majú dobré koláčiky. potom máme radi hrad Červený kameň a tam sokoliarov a ich vystúpenie. :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmeliacik :take jsme se pristehovali,take jezdim s malou sama :frowning2:
maminky,kde je ten babyfit a ta rozalka v pk? :sunglasses:
25. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark babyfit je v judohale na juhu a rozálka http://www.rozalka.sk/index.php?lang=sk&menuid=179 to je pri Kejde ja neviem ako to vysvetliť pri Hasičoch, ale ono keď sa kohokolvek spýtať budú ti vedieť povedať cestu :slight_smile:

@daniela1978 ano poznám Dúhu občas tam zájdeme a aj teraz v sobotu tam budeme oslavovať Danielkyn prvý rok :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš malý tam oslavoval minulý rok narodky a bolo super, jediná výtka je poooooomalá obsluha :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela1978 no ale tam ideme hlavne kvôli deckám, nech sa vyskáču :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to, inak je tam super :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela1978 to hej a kde by sa u nás natlačilo tolko ludí a hlavne decká by sa nemali kde hrať poriadne...
25. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj malý to chcel buď doma alebo v McDonalde. Dom ato som zatrhla hneď, upratovala by som ešte 4 dni a v mekači, to my je nesympatické, a ten vážny program, rozhoručené deti zatvoria do mrazaku, aby bola sranda a potom bol dva týždne chorý. :frowning2:
Vybrali sme preto dúhu a bolo fajn, muž zaobstaral nejaké baby, čo robili deťom program, tak sme sa moc ani nemuseli do toho zapájať. :slight_smile:
25. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to tiež nechce doma moc chystať a všetko s tým spojené, tam prídeme oni nám pripravia nejaké chlebíčky, tortu, piť a je to, decká zaujíma len hrad, tam sa vyskáču a ideme domov :grinning:
25. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky,kdo by chtel chodit s nama na prochazky?bydlime tu dva mesice,Nelince budou dva roky. :wink:
Radi bychom s vami zasly do MC,na koupaliste,na MOLO.... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
budeme rady,kdyz se nam ozveta.Marketa a Nelinka.
27. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark A kde byvate?
27. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super téma. Ja bývam v PK od októbra a poznám tu možno jedného človeka, ktorého som videla 2x v živote. Teda okrem priateľa. Mám 6r dcérku a v najbližších dňoch čakáme ďalšie bábätko. Rada sa s Vami zoznámim aj osobne a vybehnem potom s detičkami von.
27. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu bývam skoro odjakživa len kamošky sú buď bezdetné alebo presťahované ďaleko na kočíkovanie...
27. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ve Viničném
27. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark aha ja bývam priamov Pezinku pri Tescu...inak vo Viničnom je pekne hlavne na ihrisku :slight_smile: náš tato za nich hral futbal bol brankár tak tam sme chodievali a aj teraz zajdeme občas na futbal a robia tam výborného hejka :slight_smile:
27. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka212 pri tescu? aj ja :slight_smile:
27. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie.sk ja v tých 12 poschoďákoch...
27. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 No to sme potom asi susedy. Ja v tých nízkych na 112 :slight_smile:
28. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky,chodite nektera do m.centra Mestskem parku v PK?
1. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie.sk jéj :slight_smile: ale podľa fotky ťa neviem kdentifikovať :grinning: inak cez MK som tu na juhu spoznala asi 5 mamín :slight_smile: 2 v malých bytovkách, jednu v našej a 2 vo vedlajšej :slight_smile:

@markymark ja tam nechodím...iba do parku ale keď ho teraz rekonštruujú tak ani tam...zajdeme radšej na Rozálku na koníky alebo dedovi na dvor do bazénika :slight_smile:
15. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 No veď možno sa časom identifikujeme :slight_smile:
15. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie.sk jéj ty už máš bábätko? super gratulujem :slight_smile:
15. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno konečne sme sa dočkali :slight_smile: Tak si ho užívame. Behám po vonku s takým červenočiernym kočíkom baby lux. Tak ak ma náhodou uvidíš vonku kľudne ma ohlás lebo ja teba podľa fotky netoto :slight_smile:)
28. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie.sk ja ťa asi poznám z videnia....si taká štíhla, s hnedými vlasmi asi po lopatky väčšinou v cope? a okolo teba taká špinavo blond dcérka? ....keď hej tak sme sa asi stretli v tatiane a v tej lekárni kde boli hasiči volakedy...ja som taká krpatá, tučná, kučeravé vlasy v cope, stále napomínam syna a v červeno zelenom kočíku jané mi sedí anjelik dcérka :slight_smile:
28. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie.sk a ozik nepečieš ty náhodou torty? som videla podobnú ako ty v tortyodmamy sme chceli pre syna takého dinosaura, ale bolo napísané, že momentálne nepečieš lebo čakáš bábätko, tak som sa na to podujala sama, lebo z cukrárne nám nechutia....
28. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky,chystame oslavu pro malou,nevite,kde pecou dorty a pujcuji kostymy v PK ?? :sunglasses:
moc dekuji za pripadne tipy :wink:
28. jún 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark a kde robíte oslavu? my sme robili tu http://www.cukrarenduha.sk/O_n%C3%A1s.html a bolo fajn teda ak máte viac detí, ak iba pre dospelých tak asi by bola nuda :grinning:
torty tam tiež pečú fajn, my sme si tam dali upiecť...pre rodinu pečiem doma...
...kostýmy...no požičiavajú v pluse na 1 poschodí v takej hračkárni a ešte požičiavali aj v detskom obchode na štefánikovej vedla kníhkupectva...
28. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark ešte ma napadlo videla som kostými aj v tescu za fajn ceny...
29. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadka,v pluse jsme byli,ale kostym klauna na dospeleho nemaji :frowning2:
takze pujcime v Bratislave :wink: oslavu delame doma,mame dvorek s krbem a
pocasi nam urcite take vyjde :sunglasses:
29. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@markymark aha ja že kostýmy pre detičky hladáš :slight_smile: a s domčekom to je super my chodíme každý deň k dedovi na dvor ale mame to kúsok :slight_smile:
29. jún 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok