Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

daniela1978
20. máj 2010

my sme z Limbachu a radi chodíme do cukrárne Dúha, je tam pekné ihrisko vonku aj vo vnútri je skakací hrad, cez víkend tam býva divadielko a majú dobré koláčiky. potom máme radi hrad Červený kameň a tam sokoliarov a ich vystúpenie. 🙂

markymark
25. máj 2010

@cmeliacik :take jsme se pristehovali,take jezdim s malou sama ☹
maminky,kde je ten babyfit a ta rozalka v pk? 😎

dadka212
25. máj 2010

@markymark babyfit je v judohale na juhu a rozálka http://www.rozalka.sk/index.php?lang=sk&menuid=179 to je pri Kejde ja neviem ako to vysvetliť pri Hasičoch, ale ono keď sa kohokolvek spýtať budú ti vedieť povedať cestu 🙂

@daniela1978 ano poznám Dúhu občas tam zájdeme a aj teraz v sobotu tam budeme oslavovať Danielkyn prvý rok 🙂

daniela1978
25. máj 2010

Máš malý tam oslavoval minulý rok narodky a bolo super, jediná výtka je poooooomalá obsluha 🙂

dadka212
25. máj 2010

@daniela1978 no ale tam ideme hlavne kvôli deckám, nech sa vyskáču 🙂

daniela1978
25. máj 2010

Veď to, inak je tam super 🙂

dadka212
25. máj 2010

@daniela1978 to hej a kde by sa u nás natlačilo tolko ludí a hlavne decká by sa nemali kde hrať poriadne...

daniela1978
25. máj 2010

Môj malý to chcel buď doma alebo v McDonalde. Dom ato som zatrhla hneď, upratovala by som ešte 4 dni a v mekači, to my je nesympatické, a ten vážny program, rozhoručené deti zatvoria do mrazaku, aby bola sranda a potom bol dva týždne chorý. ☹
Vybrali sme preto dúhu a bolo fajn, muž zaobstaral nejaké baby, čo robili deťom program, tak sme sa moc ani nemuseli do toho zapájať. 🙂

dadka212
25. máj 2010

Mne sa to tiež nechce doma moc chystať a všetko s tým spojené, tam prídeme oni nám pripravia nejaké chlebíčky, tortu, piť a je to, decká zaujíma len hrad, tam sa vyskáču a ideme domov 😀

markymark
27. máj 2010

Maminky,kdo by chtel chodit s nama na prochazky?bydlime tu dva mesice,Nelince budou dva roky. 😉
Radi bychom s vami zasly do MC,na koupaliste,na MOLO.... 🙂 😉 🙂
budeme rady,kdyz se nam ozveta.Marketa a Nelinka.

dadka212
27. máj 2010

@markymark A kde byvate?

meggie.sk
27. máj 2010

Super téma. Ja bývam v PK od októbra a poznám tu možno jedného človeka, ktorého som videla 2x v živote. Teda okrem priateľa. Mám 6r dcérku a v najbližších dňoch čakáme ďalšie bábätko. Rada sa s Vami zoznámim aj osobne a vybehnem potom s detičkami von.

dadka212
27. máj 2010

Ja tu bývam skoro odjakživa len kamošky sú buď bezdetné alebo presťahované ďaleko na kočíkovanie...

markymark
27. máj 2010

@dadka212 ve Viničném

dadka212
27. máj 2010

@markymark aha ja bývam priamov Pezinku pri Tescu...inak vo Viničnom je pekne hlavne na ihrisku 🙂 náš tato za nich hral futbal bol brankár tak tam sme chodievali a aj teraz zajdeme občas na futbal a robia tam výborného hejka 🙂

meggie.sk
27. máj 2010

dadka212 pri tescu? aj ja 🙂

dadka212
27. máj 2010

@meggie.sk ja v tých 12 poschoďákoch...

meggie.sk
28. máj 2010

@dadka212 No to sme potom asi susedy. Ja v tých nízkych na 112 🙂

markymark
1. jún 2010

Maminky,chodite nektera do m.centra Mestskem parku v PK?

dadka212
15. jún 2010

@meggie.sk jéj 🙂 ale podľa fotky ťa neviem kdentifikovať 😀 inak cez MK som tu na juhu spoznala asi 5 mamín 🙂 2 v malých bytovkách, jednu v našej a 2 vo vedlajšej 🙂

@markymark ja tam nechodím...iba do parku ale keď ho teraz rekonštruujú tak ani tam...zajdeme radšej na Rozálku na koníky alebo dedovi na dvor do bazénika 🙂

meggie.sk
15. jún 2010

@dadka212 No veď možno sa časom identifikujeme 🙂

dadka212
15. jún 2010

@meggie.sk jéj ty už máš bábätko? super gratulujem 🙂

meggie.sk
28. jún 2010

Áno konečne sme sa dočkali 🙂 Tak si ho užívame. Behám po vonku s takým červenočiernym kočíkom baby lux. Tak ak ma náhodou uvidíš vonku kľudne ma ohlás lebo ja teba podľa fotky netoto 🙂)

dadka212
28. jún 2010

@meggie.sk ja ťa asi poznám z videnia....si taká štíhla, s hnedými vlasmi asi po lopatky väčšinou v cope? a okolo teba taká špinavo blond dcérka? ....keď hej tak sme sa asi stretli v tatiane a v tej lekárni kde boli hasiči volakedy...ja som taká krpatá, tučná, kučeravé vlasy v cope, stále napomínam syna a v červeno zelenom kočíku jané mi sedí anjelik dcérka 🙂

dadka212
28. jún 2010

@meggie.sk a ozik nepečieš ty náhodou torty? som videla podobnú ako ty v tortyodmamy sme chceli pre syna takého dinosaura, ale bolo napísané, že momentálne nepečieš lebo čakáš bábätko, tak som sa na to podujala sama, lebo z cukrárne nám nechutia....

markymark
28. jún 2010

mamky,chystame oslavu pro malou,nevite,kde pecou dorty a pujcuji kostymy v PK ?? 😎
moc dekuji za pripadne tipy 😉

dadka212
28. jún 2010

@markymark a kde robíte oslavu? my sme robili tu http://www.cukrarenduha.sk/O_nás.html a bolo fajn teda ak máte viac detí, ak iba pre dospelých tak asi by bola nuda 😀
torty tam tiež pečú fajn, my sme si tam dali upiecť...pre rodinu pečiem doma...
...kostýmy...no požičiavajú v pluse na 1 poschodí v takej hračkárni a ešte požičiavali aj v detskom obchode na štefánikovej vedla kníhkupectva...

dadka212
29. jún 2010

@markymark ešte ma napadlo videla som kostými aj v tescu za fajn ceny...

markymark
29. jún 2010

ahoj dadka,v pluse jsme byli,ale kostym klauna na dospeleho nemaji ☹
takze pujcime v Bratislave 😉 oslavu delame doma,mame dvorek s krbem a
pocasi nam urcite take vyjde 😎

dadka212
29. jún 2010

@markymark aha ja že kostýmy pre detičky hladáš 🙂 a s domčekom to je super my chodíme každý deň k dedovi na dvor ale mame to kúsok 🙂