Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

tara2
2. apr 2011

@melkina - jasne, to by bolo super 🙂 . Inak my tam cez leto budeme casto, tak sa dohodneme a dame prechadzku
😉

melkina
3. apr 2011

@tara2 dohodnute 😉

jankaslamka
3. apr 2011

Tak baby dakedy pridte kuknut aj do Pezinka 🙂

tara2
4. apr 2011

@jankaslamka - jani jasne, cez leto tam budem varena pecena 🙂

jankaslamka
4. apr 2011

@tara2 tak potom dame nejake kafe 🙂 ako poradna?

tara2
4. apr 2011

@jankaslamka - poradna dobre, akurat som hodinu cakala na monitor 😝

jankaslamka
4. apr 2011

@tara2 ou..akurat bolo tak plno? a bola si tam dole na monitore? a mala kolko vazi dnes teda?

tara2
4. apr 2011

@jankaslamka - hej bola som dole a tri baby boli predo mnou 😝 . A dnes mi sono nerobil, tak neviem kolko mala vazi...

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 a kam chodíš na ten spinning? ak to teda nieje tajné 😀

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky nie je to tajné 😀 chodím sem na juh do posilky, cvičí sa každý deň...na stránke nemajú dobré hodiny, cvičí sa pondelok, utorok, streda a piatok o 19-tej a vo štvrtok o 20-tej...cvičí sa aj ráno od 8-9 🙂

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212
pýtam sa preto,lebo keď som ja zháňala tak tam nebol... a kedy chodia taký bez kondičky? 😀 😀

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky mňa nahovorila bratova frajerka a ona to vzdala a ja som zotrvala 😀 bez kondičky chodia stále...vyskúšať, niektorí zostanú, niektorí to hneď vzdajú 😅 ale ty určite nie si bez kondičky 😉

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 Dadi, teraz veru som,mala som nejaké zdravotné problémy a momentálne vážim niečo viac ako keď som išla rodiť :( ale Ty si veru kočka, nedávno som Ťa videla 😉
v pondelok idem kuknúť nové fitko, čo otvárajú pri nás, ale už z diaľky a ich ponuky to akosi "smrdí" vysokými cenami 😝

mimikyky
8. apr 2011

@madalah keď ja a zumba ee ☹ ja tanec niéééé
neviem, po kom mám doma teda dve tanečnice, jednu dokonca profi 😉 😉 😉

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky jáj tak hádam si už ok 🙂 a ďakujem, ja som ťa naposledy videla vtedy v lidli...odvtedy nie
tiež som pozerala to fitko, lebo sa mi páči, že budú mať aj strážený detský kútik 🙂 ale mám pocit, že to bude robené ako skoro všetky fitká v okolí...predplatíš si určitú sumu a môžeš chodiť celý mesiac na čo chceš, kedy chceš...

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 ok ako ok, len tých 20kg musím nejako odpratať!!!

veru, tak nejako to vyzerá-podpíšeš zmluvu na nejaký čas, zacáluješ euráče, a môžeš používať neobmedzene-tak majú na stránke

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky no ja chcem dať dolu ešte 12 kilo ale pekne postupne to ide, tak sa teším, teraz som začala večerať iba zeleninu alebo chudé mäsko, tak hádam sa to znova pohne dolu, inak jem normálne aj sladké aj tučné akurát večer sa krotím...sa bojím ako to bolo v minulosti, že keď si dám potom po schudnutí nejaký zákusok, tak hneď mám späť 2 kilá 😖

no ja som im písala mail zatial neodpovedali, ma zaujíma tá suma aj to okolo toho, aké cvičenia budú ponúkať, lebo ja chodím na ten spinning 3x do týždňa a to za mesiac zaplatím cca 40eur aj viac, takže keby sa platilo nejakých 50 a môžem chodiť na čo chcem kedy chcem tak by sa mi to oplatilo asi viac, by som chodila cvičiť aj každý deň, len nech nepočujem stále vrešťanie mojich malých satanov 😅

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 no, ja to mám teraz s chudnutím ťažšie, samej mi to nejde ☹
a varím všelijaké zdravé chudé jedlá z fitnes časákov, ale tá čokoláda!!!

Dadi,mne odpísala okamžite, tiež som sa pýtala na konkrétnejšie info, na stránke je prd makové 😀 a že mám jej zavolať a dohodnúť si osobnú návštevu, kde mi všetko ukážu, a porozprávajú všetky možnosti a tak...lebo majú teraz akciu, že prvých 100 má lepšiu cenu, tak som zvedavá, keďže nerobím, nemôžem vyskakovať...
ja mám síce doma už takmer fitko, ale predsa, doma sa mi moc nechce, keď som sama, radšej porobím poriaky, navarím, a keď sú doma, nechce sa mi už 😝 😝 😝

madalah
8. apr 2011

@mimikyky Jááj, no a aký šport Ti vyhovuje? Možno by som sa prispôsobila 😉 Ľubka, počuj, možno mi tá práca ozaj výjde...platilo by to, o čom sme sa bavili?

mimikyky
8. apr 2011

@madalah no, okrem tanca, a plavárne 😀 😀 posilka, možno aj ten spinning
no zatiaľ som doma,a nič sa mi nerysuje, nikto ma nechcéééééé 😢 😢 😢 😢 😢 tak áno 🙂

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky no už aj mne odpísala ale nič bližšie mi nepovedala 😀 že jej mám zavolať a dohodnúť si stretnutie...no ale pre mňa je to ďaleko sa trmácať s dvomi krpcami...uvidíme
ja som sa vzdala čokolády horko ťažko a teraz mi už nechýba dám si tak raz za týždeň čokoládku alebo zákusok a stačí mi 🙂 ja som sa aj zlakla lebo vraj mi hrozí cukrovka,keďže celá moja rodina ju má...tak sa snažím jesť tak aby som ju nedostala respektíve dostala v neskoršom veku...preto potrebujem aj schudnúť a naučiť sa jesť 😝
a chápem ťa, ja som teraz darovala bratovej frajerke orbitrek len mi tu zavadzal a slúžil ako vešiak 😝 doma sa mi nič nechce, vonku je to predsa davová psychóza, že musím keď aj ostatní 😀
v každom prípade držím palce, videla som čo si so sebou dokázala spraviť vtedy dokážeš to aj teraz 😉

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 ďakujem Dadka 🙂 kiežby si mala pravdu
ja Ti potom v pondelok budem všetko referovať,idem tam poobede, tak potom Ti dám hneď vedieť 😉 😉

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky oki teším sa 🙂

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 no, a možno nás prekvapia cenami 😀 😀 😀 a budeme tam spolu randiť 😉

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky uvidíme, veď keď bude cena priaznivá tak by som tam aj chodila 😉

mimikyky
8. apr 2011

@dadka212 no, neviem, keď ju nechcú verejniť 😝 a ani do mailu 😀
jasan, hneď ako dofičím domov, zobudím noťas z režimu spánku 😀 a budem Ti písať 😉 bude to maxi okamžitá odpoveď, určite zo šoku, len neviem či to bude šok z tak strááášne vysokej ceny 😝 alebo z tááák strááášne priaznivej 😀

dadka212
8. apr 2011

@mimikyky 😀 😀 😀 😀 no už sa teším 😀 😉

xixi7
18. apr 2011

Neviete nahodou ci je zamocky park uz dokonceny?

dadka212
18. apr 2011

@xixi7 už je asi pred hodinkou sme sa odtial vrátili...

xixi7
18. apr 2011

@dadka212
A ako to tam vyzera? Co sa da robit?