• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

1. júla 2016 
@drobec222 uz sprestan spamovat :wink:
kto potrebuje infosky, najde :wink:
16. máj 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby babyfit v pk je kde prosim vas?alebo daku webku neviete poradit?
17. okt 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko baby, je tu nejaké kryté detské ihrisko, myslím PK okolie, nastahovli sme sa do Senkvic a hľadáme miesto kde by sa dali naše kocky sem tam vyvencit.
19. nov 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloto v mole je detske centrum alebo je tu centrum volneho casu na kollarovej
19. nov 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Pk pri parku nájdete nové centrum "rozprávka" na facebooku hladajte La Manita.su tam rozne aktivity..brušne tance,zumba, pole dance-dokoncaa.-)) Rano su cvičenia pre deti..a počula som že plánujú Montesorri dielnicky..))
:slight_smile:
19. mar 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, je niekde v PK restika (kde aj varia nie len kaviaren) s detskym kutikom?
19. mar 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 lalia, matysak co viem ja
20. mar 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaslamka dik laliu som vylucila, nakolko detsky kutik bol rovnko pri toaletach .... matysaka pozriem :slight_smile:
20. mar 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
matysak nema detsky kutik,dámy.. Pezinok v tomto velmi nema co ponuknut.. reštaurácie s norm. destkym kutikom sa este v pk nenachadzaju..-(
20. mar 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dankaajanka presne tak, zvolili sme radsej BA, kedze som v Ok nic nenasla... skoda :unamused:
22. mar 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam s deťmi v Pezinku? Hudobná škola YAMAHA pre deti od 4 mesiacov do 4 rokov.

Kde? V MC MaMaTaTaJa na Kollárovej 1 a v centre La ManitaTtrnávská 1

Podrobnejšie informácie nájdete na www.facebook.com/YamahaPezinok

Ponúkajú aj ukážkové hodiny nezáväzne a samozrejme ZDARMA.
24. mar 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otvára sa nový cvičak. Cvičí sa každú nedeľu (pri výnimočných prípadoch v sobotu) o 16.30hod a za každých poveternostných podmienkach. Priestor sa nachádza medzi Šenkvicami a Pezinkom. Nájdete ho veľmi ľahko je celý oplotený a nachádza sa tam unimobunka. Je možné sa dohodnúť aj na individuálnom cvičení aj cez týždeň. Cena za psa 2e/hod. Bližšie informácie u výcvikároch: Veronika Bordáčová 0902 267 429 alebo u Miroslav Galáš 0907 427 256 alebo FB.
3. apr 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarra6 ahoj ja si tiez hladam kamosku z pezinka
20. máj 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinuska2014 my sme sa uz prestahovali do BA
20. máj 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, davam sem ponuku :slight_smile: ak by mal niekto nahodou zaujem zkraslit izbicku vasim drobcom, som ochotna namalovat obrazok na stenu podla vasej predstavy :slight_smile:
15. júl 2014 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odporucam hudobnu skolu YAMAHA. Su to hudobno-pohybove kurzy pre deticky vo veku 4 mesiacov - 6 rokov. Nie je to len o hudbe a rytmizacii ale aj o vzajomnom vztahu teba s dietatom, v skupinke deti navzajom. Najdes novy okruh mamiciek. Kurzy su zamerane aj na rozvoj hrubej a jemnej motoriky ale aj celkovo na psychomotoricky rozvoj deti. Naozaj mozem odporucit. https://www.youtube.com/watch?v=KF8mgV1lKGo&feature=youtu.be
Skus si pozriet aktualne ibformacie na www.facebook.com/YamahaPezinok
Kurzy byvaju v MC MaMaTaTaJa av La Manita Urcite sa chod pozriet na ukazkovu hodinu a da sa pridat kedykolvek.
12. okt 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ceresna plavaren nieje vhodna ???
19. okt 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nechodí nejaká mamina do Gringy? To je taký klub pre deti na Oreší. Aké to tam je? Ďakujem
4. feb 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POZVÁNKA
Základná umelecká škola E. Suchoňa Pezinok a EURO DEŤOM n.f. Vás srdečne pozývajú pri príležitosti sviatku Dňa matiek - na Benefičný koncert s názvom: KVIETOK PRE MAMU :hearts:

Tento koncert je prekrásny, koná sa každý rok, avšak tentokrát bude niečim výnimočný. Prvýkrát na ňom zaznie HYMNÁ Euro deťom n.f., ktorú zhudobnili pedagógovia ZUŠ E. Suchoňa Pezinok a naspieval detský zbor. Okrem toho na Vás čaká množstvo hudobných vystúpení detičiek, venované s láskou všetkým maminkám :hearts:

Príďte s nami osláviť tento krásny sviatok:
dňa 11. mája 2016 /streda/ o 18:00 hod. - Dom kultúry Pezinok - spoločenská sála.
/Vstup voľný - dobrovoľné vstupné/
5. máj 2016 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ODPORÚČAM krásne video.
Deti spievajú pre svojich kamarátov z nadácie Euro deťom.

Prvýkrát táto skladba odznela na Benefičnom koncerte ZUŠ E.Suchoňa v Pezinku s názvom: "Kvietok pre mamu". Koncert bol venovaný všetkým mamimkám, aj maminkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré sa s obetavosťou a láskou starajú o našich anjelikov, za čo si zaslúžia obrovský obdiv a úctu.
Autorkou textu je Martina Jančovičová, skladbu zhudobnil pedagóg ZUŠ E.Suchoňa Pezinok - Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka. Ďakujeme veľmi pekne p. riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.
Najviac sa však chceme poďakovať z celého srdiečka - DEŤOM, ktoré hrali a spievali túto skladbu s obrovskou snahou a láskou, pre svojich kamarátov z EURO DEŤOM n.f., pre všetkých ľudí s veľkým a dobrým srdcom, za čo si aj zaslúžili na koncerte veľký aplaus. Veď napokon posúďte sami.
"Pridaj sa k nám, spojme sily a pomôžme spoločne tým, ktorí to najviac potrebujú." ĎAKUJEME.

www.eurodetom.sk

POZRITE SI VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=Vx1zSRe9tm8
18. máj 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dá sa v rybníku Kejda plávať ?
1. júl 2016 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domca313 radšej nie, je to rybník..tam sa chodí len v zime korčuľovať..na plávanie využite kúpalisko, jazerá Senec, Veľký Biel atď
1. júl 2016 o 13:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok