Märchenpark v Rakúsku

kopanec
26. sep 2015

ahojte boli ste v marchenparku my sme boli a bolo super .niektore atrakcie boli vynimocne napr.horske drahy,kolotoce a leonardou lietajuci stroj (leonardos flugmaschine).leonardov lietajuci stroj je nova atrakcia roku2015

dominika6
26. sep 2015

@kopanec
Bola som tam asi 4x

kopanec
autor
26. sep 2015

ahoj
@dominika6 my sme boli dva krat

dominika6
26. sep 2015

@kopanec
Je to raj pre deti...😉

lauraa
26. sep 2015

@kopanec Tato temu TU uz je niekolkokrat ...ale ano Park je super...

kopanec
autor
26. sep 2015

@dominika6 mas pravdu

stepanka274
26. sep 2015

A je to len pre mensie deti alebo aj pre starsie deti?

lavandulka
26. sep 2015

Chodíme tam tiež a myslím, že detičky aj rodičia si prídu na svoje. Brat má deti vo veku 13, 14 a oni sa v pohode zabavia. Môj malý 5 ročný by tam najradšej každý týžden chodil a popri ňom sa chtiac-nechtiac povozíme aj my rodičia, lebo niektoré atrakcie sú pre malé deti iba v sprievode....ja odporúčam, treba vyskúšať 😉

stepanka274
27. sep 2015

Dakujem za odpoved

kopanec
autor
27. sep 2015

@lavandulka mas pravdu zabavia sa tam male aj velke deti.my sa chystame tento tyzden druhy krat za rok.boli ste na horskych drahach?

horana
27. sep 2015

Mojim detom sa tam najviac pacia:
1) Potkania draha
2) Leonardov stroj
3) ako oddychovka jazda na Prasiatkach

ale maju radi aj vodne atrakcie, cize my mimo leta nechodime. Chybali by nam vodne cesticky a osviezenie pod vodopadom (detom berieme plavky do ktorych sa prezlecu) spod ktoreho mokre behaju za drakom do jasyne, Krokodylie lodicky a Chobotnickovy kolotoc blizko koreho su sudy striekajuce vodu do prudu ktorej sa snazia napasovat. Na tieto vsetky veci su stale prezlecene v plavkach a cielene sa snazia cim viac zamocit 😀 Jaaj a este nesmiem zabudnut pramicu - lod, ktorou sa plavia cez prieplav, naposledy v lete tam cely chumel deti pretazilpramicu tak ze sa zanarala sem tam niektore padlo do vody (je tam rost) napriek tomu ze sa to oficialne nesmie a obsluha par krat jemne napominala ked sla okolo, tak aj same zoskakovali vo vody a vselijak vyliezali, bola sranda 🙂

kopanec
autor
28. sep 2015

@horana ahoj nam sa najviac pacili tieto atrakcie:1potkania draha,2draha blesk bohov,3 leonardov lietajuci stroj,4 hupajuca lod,5 balonovi kolotoc.je to proste super park

horana
28. sep 2015

@kopanec Hej aj balonovy je dobry, mojim detom na nom nic nie je, len mne staci raz a zaludok mam na cucky, sranda ze napr. Leonardov mozme aj viac krat po sebe a zaludok nic, myslim si ze je to tym ze je modernejsi a ten pohyb je nejak lepsie uz vyratany, skratka akoby citim rodziel medzi tymi modernejsimi kolotocmi a tymi starsimi (a potom aj tym ze mam celkovo slabsi zaludok 😀 )
Ale tiez mame ten park radi, je taky akuratny, ani nie maly, ani ne velky ze by sa tam clovek utopil, chodime tam uz dlhe roky odkedy boli deti male a kazdy rok sa tesime aky novy kolotoc pribudne 😵 , vzdy je nejaka novinka do dalsej sezony.
Ale uz sme tam zazili aj scenu kedy syn chodil na Krokodylovych lodickach stale dokola a najrpv nebolo az tolko ludi, ale potom ludia dosli aj viac ale tym ze uz bol ja neviem ale hadam aj 10 x po sebe tak ten co obslubuje (mmch tiez ikona parku je tam uz dlhe roky v typickom klobuku pri tej atrakcii) ho nechal chodit vkuse nemusel vystupovat aj ked bola rada, syn uz uplne mokry a ten obsluhujuci ze taky rekord tam este nemali, na konci mu skandoval: "Slovakia!Slovakia!" take mile to bolo 😀

lauraa
28. sep 2015

@horana ten mladik pri krikodiloch je slovak aspon co sme my boli vzdy tam bol ten isty slovak....

horana
28. sep 2015

@lauraa praveze "za nas" tam bol vzdy starsi, a rakusan v takom tom klobuku Krokodyla Dunddeho...ale mladych slovakov tam pracuje viac, len my sme ich zazili pri inych kolotococh.

sutiakova
28. sep 2015

@kopanec Ahoj, boli ste tam teraz niekedy? Lebo my chodievame iba v lete, keď je teplo. Tak neviem, že či sa tam oplatí ísť aj takto na jeseň, keď je chladnejšie. Ďakujem.

kopanec
autor
28. sep 2015

@horana nam balonovy ani leonardov nic nerobil na zaludok.mas pravdu je to tak akuratny zabavny park

kopanec
autor
28. sep 2015

@sutiakova my sme boli cez letne prazdniny a chystame sa tento tyzden.