• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Materské centrá. Viete o nejakých - Vrakuňa a okolie?

22. októbra 2014 
Mamicky neviete o nejakych materskych centrach vo vrakuni,dolnych honoch alebo podunaj.biskupiciach?prosim ak ano napiste mi na nick nie sem.dakujem!
29. okt 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no su dve nove otvorene a to pohoda na stavbarskej v areali detskeho domova zo zadu
a centracik v taline ale tam to bude asi trosku o inom :wink:
27. nov 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby.. mam taku otazocku, dnes som si zobrala kartu od mojej obvodnej doktorky, nemozem predsa tehotna a vydata chodit stale ku detskej a ako sme sa prestahovali do vrakune, detsku som mala v starom meste a to je daleko a zhanam nejaku dobru doktorku.. bud na rajeckej na pesej alebo pri tescu tam v tom zdravotnom stredisku..

NEVIETE MI PORADIT???
21. apr 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi dobra je na ucitelskej ulici mudr. žemberová aj mi k nej chodime ale je to v biskupiciach :unamused:
21. apr 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka, skus MUDr. Krátku na rajeckej v zdrav. stredisku - my k nej cela rodina chodime :slight_smile:
21. apr 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr. Zemberova je vynikajuca, to nie je az tak daleko, a myslim, ze ta dialka by za to stala. Je fakt dobra.
Ale kamosky chodia na Bebravsku k dr. Kostialovej a su celkom spokojne
21. apr 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekneee.. Kratka bohuzial uz neberie ziadnych novych, tu mi vela ludi odporucalo.. nakoniec sm sa dala na bebravsku k nejakej laginovej, ktora je teraz na materskej..
5. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete, kde je tu otvorena kniznica? ta na dudvazskej je zavreta..
30. jún 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim v taline...to je taka nizka budova pri pentagone na stavbarskej
1. júl 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba vyskusam to, dakujem :wink:
1. júl 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: asi uz neaktualne ale mozno ked niekto nakukne do temy tak najde aspon nejaky tip http://kamsdetmi.sk/materske-rodinne-centra-a-cvc-c/
5. apr 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nenasli ste niekto plysoveho tucniaka na Pešej zone vo Vrakuni??
22. okt 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
8. máj 2015 o 14:22 • zuzzka1
Tvoj príspevok