Myslíte, že 2-ročné dieťa vydrží pozerať balet?

klementina
8. okt 2010

myslite, ze by mohlo dvojrocne dieta vydrzat pozerat baletne predstavenie pre deti?
boli ste niekto s takym prckom na balete? ja sa velmi tesim na luskacika, chcem si ho ist pozriet, len neviem, ci tam ma vyznam brat aj malu.

riag
9. okt 2010

skusenost nemam,ale myslim si,ze tam neobsedi 🙂

traktor
9. okt 2010

my sme boli ked mal patko 2,5 roka v divadle na detske predstavenie...zo zaciatku pekne sedel, potopm uz zacal chodit, behat, tak z nim musel tato odísť von, kym ja som to z ostatnymi detmi dopozerala...ale , tak poznas svoje dietatko...ak je kludas aj doma a vydrzi pri jednej cinnosti dlhsie tak preco nie..ak je zivsie tak urcite chod sama a takyto zazitok mu dopraj neskôr 😉

dai
12. okt 2010

my sme boli na 3 prasiatka - teda detske divadlo ked mala malinka 2.5 roka a bolo super - deti tam vykrikovali, behali k podiu, mala bola sice najmensia ale rychlo sa s detmi zohrala... 😉
teraz sme boli 1x v kine na toy story - vydrzala to pozerat 2 hodiny, samozrejme s komentarmi... normalne som nechapala, normalne TV dokaze pozerat v klude tak 10 minut, potom musi ist nieco riesit... 😀
na tancovanie sa inak tiez dokaze dlho pozerat, takze ja myslim ze na balet by sa napr. nasa mala vydrzala pozerat - ak to tvoje dietatko bavi tak by to mohlo vydrzat 😉

kedy a kde hraju toho luskacika? rozmyslam zeby sme tiez vyskusali ist...

kathynka
13. okt 2010

ja som v divadle robila ako hosteska a moj tatko hra v orchestri, takze som videla vsetky detske balety, ktore ma SND momentalne v repertoari (Luskacik, Snehulienka a 7 pretekarov, Narodil sa chrobacik, Popolvar) pricom Snehulienku asi 150x a ostatne tiez viackrat a boli na tom so mnou aj deti rozneho veku a taktiez som videla, ake vekove kategorie na to chodia...takze z vlastnej skusenosti odporucam pre tie najmensie deti Snehulienku a Chrobacika...v Snehulienke ich zaujmu aj pesnicky, je to taky baletny muzikal...v Chrobacikovi je rozpravac a je to tak milo detsky spracovane...Popolvar je podla mna pre deti starsie ako 4-5 rokov, kedze 3x po sebe sa tam opakuje podobny dej a malicke deti to vnimaju ako rovnake a po case ich to uz nebavi...a je to tiez baletny muzikal...na to chodia dost skolaci, kedze v jednej casti vsunuli hip-hop a tym si dnesne decka ziskali...a Luskacik je sice krasny vianocny balet, ale tiez pre starsich skolkarov a vyssie...na stranke SND si pozrite program, je tam podla mesiacov az do konca sezony, ale treba dat pozor aj na to, ze su rozdelene podla sezon - na jesen byva snehulienka s popolvarom, cez zimy luskacik a na jar prichadzaju vsetky 3 balety okrem Luskacika...

maznacik007
13. okt 2010

ano s dcerou sme chodili od tych 18-20 mesiacov aj do filharmonie aj na balet najma na Luskacika, /toho sme aj doma pozeravali na dvd/ Snehulienku a aj chrobacika...

so synom som to neskusala.. nezvladol by to... hoci na koncertoch ZUS, beneficia a pod mi vydrzi tak hodinku.. najma ak sa spieva a tancuje...