Neusiedlersee park v Rakúsku

moonlightka
28. aug 2012

Ahojte, navstivili ste s detmi Neusiedlersee park v Rakusku? Je to aj pre male deticky?
Oplati sa tam ist? Chcela by som vediet aj ceny atrakcii a stravy? Dakujem.

horana
27. máj 2015

@maca211 Jedlo je tam hodne drahe, uz dost ze si deti vyzobraju pochutiny ako napr. zmrzku tocenu z automatu, gulockovu zmrzlinu, ci miesane napoje v bizardne tvarovanych poharoch, uz to stoji kopu, "klasicke" jedlo uz by napr. nam to neumerne navysilo, tak si nosime radsej svoje.

levma
27. máj 2015

@maca211 to sa neda nikdy predpovedat kolko bude ludi...jasne ze cez vikendy - klasika viac a ked je zlacnene vstupne tak tiez viac...urcite to nebude nejaka hrozna masovka...ale zazili sme dni ked sme cakali na atrakciu 15 minut a dni ked sme isli hned...samozrejme aj zalezi od atrakcie...

levma
27. máj 2015

@maca211 ano suhlasim s
@horana jedlo je tam velmi drahe a kvalita nic moc...urcite radsej zoberte nieco z domu. kocik pre maleho tiez odporucam...mozno si pospinka..predsa len bude urcite vycerpany z tolkych pondnetov a ked nie, aspon budete mat na com vozit veci 🙂 nemusite v rukach 🙂 je tam jedna cast vyslovene akoze macat sa vo vode...to neviem ci bude vhodne v tomto pocasi...23 stupnov nemusi byt vela, ale moze stacit. zalezi od vetra, slniecka a tak... ale su tam tusim 2-3 kolotoce na ktorych sa zveziete a oprska vas voda...az tak ze asi budete chciet prezliect tricko... takze urcite nejake nahradne. ja by som sa tohoto pocasia az tak nebala...minuly rok sme stale cakali na idealne pocasie, az sme nakoniec isli az niekedy koncom septembra...bolo okolo 20 stupnov a bolo to v pohode 🙂

maca211
28. máj 2015

@levma dakujem ste zlata ak nebude prsat ideme rano heh, a ked sa bude pacit pojdeme aj v letnom pocku ked sa budeme moct namacat, co sa tyka jedla akz druh tam je ? nieco zoberiem ale cely den zas bez tepleho jedla sa mi nechce byt, pizza alebo nieco take tam je ?

levma
28. máj 2015

@maca211 myslim ze aj pizza. nie som si 100% ista...da sa tam kupit aj normalne varene jedlo a potom aj fast food...

maca211
28. máj 2015

a co sa tyka napr zohratie hipky da sa niekde ?

maca211
28. máj 2015

@levma prepacte mi za tisic otazok a je tam rozdiel byt cez vikend a tyzden ? myslim napr tie rozpravkove postavicky atrakcie atd ? ci stale vsetko rovnake ?

lauraa
28. máj 2015

@maca211 na kazdom kroku najdes nieco na jedenie, my zvycajne chodime do taverny, ta je kusok vzadu , rezen s prilohou 7 eur, detske menu 4€, napoje su okolo 3 eur za 0,5l takze to odporucam zobrat dostatok so sebou, atrakcie kde strieka voda ano tam sa ti moze stat ze budes pokropena vodou , najhorsi je krokodil, tam teda budes velmi mokra... 😉

levma
28. máj 2015

@maca211 ja myslim, ze v tom nie je ziadny rozdiel. vsetko je rovnake...iba cez vikend viac ludi ;) takze sa moze stat ze budete cakat dlhsie 🙂 ale urcite to nebude ziadna tragedia. my sme zatial nikdy nelutovali vylet tam. pre decka aj pre dospelych je to super zabava 🙂

rose32
30. máj 2015

Zienky,kolko stoji vstup do family park?ako to funguje s kolotocom sa musi aj to platit,alebo ako?som nepocujuca vela toho neviem☹dakujem

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rose32
30. máj 2015

@tanapeta a je to tam pekne?a na dieta je tiez taka suma?a tam nie je na preukaz ZTP vsak?chcem vuac info nech viem,inak dakujem

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rose32
30. máj 2015

@tanapeta teraz citam,ze dieta do 3rokov zadarmo dobre citam?a dospela osoba15€a este kolko ste tam boli ci cely denden?ci je dost zabavne🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rose32
30. máj 2015

@tanapeta ok,dakujeem velmi,

maca211
30. máj 2015

Boli sme včera. Bolo uuuuuzastne strašne sme si to užili až do konca počasie ukážkové no určite ešte párkrát pôjdeme. Mamičky stojí to za to. Ani sa nám nechcelo odísť. 2,5 ročný syn si to neskutočne užil

tehulka2011
30. máj 2015

@maca211 Ahoj prosim Ta kolko bolo ludi? Napr. na tu atrakciu s traktorom sa ako dlho cakalo?

marietta0
30. máj 2015

Prosim Vas kocky, oplati sa zobrat aj piknikovu deku? Da sa tam niekde rozlozit s babatkom? Dakujem

maca211
30. máj 2015

Nikde sme nečakali a keď aj áno asi päť minút. Traktor bol top tam sme boli viackrát. Ľudí tak akurát. Oplatí sa ísť ráno ako my uz o 10 sme sa vozili

maca211
30. máj 2015

@marietta0 priestor je veľký niekde sa dá aj rozložiť deku

mhas
1. jún 2015

@marietta0 Práveže tam podľa mňa nie je priestor na nejakú deku, žiadna lúka alebo miesto na to. Samé chodníky. Na sedenie akurát tak lavičky.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rose32
1. jún 2015

@maca211 tak,pot.je to tam ktasne?chcela by som vediet,ze vstup sa plati zvlast a kolotoc sa tiec kupuje ?dakujem

mhas
1. jún 2015

@rose32 Preboha, len to nie 😀 Jedno vstupné a takmer všetky atrakcie v cene, čiže zdarma. V neobmedzenom množstve.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rose32
1. jún 2015

@mhas jaaaj😂som si vydychla,tak potom sa oplati tam ist😉a parkovanie auta je tam ake?zaparkuje sa kazdy?

rose32
1. jún 2015

@mhas
@tanapeta dakujem,a su tam kolotoce pre 2rocne deticky?

mhas
1. jún 2015

@rose32 Parkovisko je veľké. My sme boli v septembri a o desiatej už teda bolo dosť plné, tak neviem, ako to je cez prázdniny.. Kolotoče sú rôzne, aj také "neškodné", ale s takým maličkým budeš musieť byť na každom s ním.

rose32
1. jún 2015

@mhas tak sa tesim teda,len ci isto pojdeme,uvidime,dakujem som o nieco mudrejsia😉dakujem