Pag - dovolenka v Chorvátsku?

srr
19. jan 2019

Babenky poraďte lacnú dovolenku v Chorvátsku na ostrove Pag kde je piesok a blízko pláž pošlite aj nejaké linky na ubytovanie

laura222
20. jan 2019

My sme boli v dedinke Gajac ale ubytko sme riesili az po prichode. Je to velmi kludne miesto v porovnani s Novaljou kde to je narvane turistami ale autom na vylet je to kusok. Priamo v tej dedinke je kamienkova plaz nebyva tam vela ludi takze fajn a kusok odtial je plaz ktora sa vola Cista plaza a to je idealne pre deti. Pozvolny vstup do mora, teplucka voda a ked sme tam boli my plaz bola piesocnata. /niekedy je kamienkova, inokedy piesocnata neviem od coho to zavisi/

michaella94
20. jan 2019

my sme boli minuly rok na ostove pag priamo v meste pag...vela zalezi co od destinacie ocakavas...my sme boli spokojny...v pagu boli obchody promenada stanky so suvenirmy restauracie kaviarne ....boli sme pozriet aj simuni napriklad tam je plaz krasna ale chybala mi promenada...to iste novalja ziadna promeda tam sme ani nejak extra peknu plaz nenasli...cista plaza je super a nie je to daleko ani z mesta pag 🙂 mesto pag je na ostrove najvacsie...my sme byvali v apartmane ktory je uplne posledny v tej zastavbe domcekov v meste cize sme tam mali uplny klud a pokoj tichucko a do mesta sme to mali na peso cca 20 minut autom 3 minuty 🙂 kludne sa pytaj rada odpovie na otazky 🙂 my sme boli s dovolenkou zatial najspokojnejsi a to sme uz boli na par miestach v chorvatsku .-)

brunettka89
4. apr 2019

My sme boli 4 roky po sebe na Pagu v malej dedinke Mandre, je tam krásne.. Ideálne pre rodiny s deťmi, je tam dlhá promedana na prechádzky, obchod, reštaurácia, lekáreň, pošta, všetko po ruke, ľudia veľmi milí... Chodili sme aj na čistú pláž autom tak 10 min od Mandre, áno súhlasím ta je bezkonkurenčné najkrajsia len nie je na nej žiaden tieň, to je asi jediná nevýhoda... A takziek sme ju zažili už celú piesočnatú aj jemný štrk, v mori je ale piesok. Ja celkovo PAG milujem mame ho cely pobehany je to moja srdcovka ❤️... a mali sme ubytovanie, jednoduché, žiaden luxus, ale nám to stačilo, poznám sa s domácou, nám dala aj super cenu. Tento rok ideme opäť a prvýkrát už ako rodina, tak sa veľmi teším 🙂