Ostrov Pag

miluska79
16. jún 2018

vsetkých dovolenkarov pozdravujem a prosím o info, az ste boli na ostrove pag v chorvatsku , ci nemate kontakt na nejaky apartman, popripade nejake foto k tomu, dakujeeem za infá uz teraz!!!

amalia8
17. jún 2018

Na ostrove pag to je vymrete. Som tu momentalne, a nikdy viac sem nepojdeme. Odporucam inu destinaciu. Toto je pre starych ludi, ktorych je na hotety a v celom meste Pag, kde sme vacsina alebo max pre ludi s malymi detmi. A to sme v meste Pag. Presli sme na aute a scootri aj okolite casti ostrova a nic moc. Par stankou, par obchodou, vecer mrtvo...

amalia8
17. jún 2018

Starych ludi tu je ozaj neskutocne vela a aki su exihibicionisti. Ranajkujeme na teraske pred hotelom. Hned oproti plaz, a zena cez 60 s holou ritou. Az mi zle prislo. Prechadzame po hotely a stari ludia holi iba s osuskou na sebe. A to sme v 4 hviezdickovom hoteli. A vekovi priemer na ostrove cez 50 rokov. Prirovnali sme ostrov Pag ku flinstovnovcom. Je to tu ako v dobe kamenej :D. To sa s krasou Makarskej, kde sme boli minuly rok ani porovnat neda

mariarepkova
17. jún 2018

My sme boli 2 dospelí a 2 deti v 2015 a veľmi sa nám páčilo. Ubytko sme našli po príchode na plazi v apartmanovom dome. Na deti na plazi sme pozerali z terasky. Bolo rušno, v tej časti keďže bol tam piesok. Okolie Pagu je krásne tiež, ak sme chceli ísť na súkromie, autom cca 15min. Mesto kľudné ale príjemné, aspoň hneď pri moste trampolíny, kolotoče, v meste stánky, terasy, bohate to stačilo.

amalia8
17. jún 2018

@mariarepkova ved to, ze mesto kludne...Skapal tu pes. Ale opakujem pre rodicov s detmi super. Je to tu tak kludne, ze aj chorvatske deti tu rodicia kludne do desiatej von sa hrat nechaju, behat bez dozoru. Proste nemusia sa o deti bat, kedze tu je klud. A veru kludne na deti staci pozerat na deti s terasky 🙂. Ale pre par, co sa rad prechadza kde to zije nic moc. Moj nazor je, ze ostrov Pag je ako z doby Flinstovnovcou :D.

katuska88
17. jún 2018

Na ostrove Pag sme boli niekoľko krát, mám ho prejdený cely. Dva krát sme bývalý v meste Pag a doteraz spomíname ako na najkrajšie prostredie. Vôbec mi to neprišlo pre starých ľudí. Je tam kopec obchodov, restauracii, dokonca zábavný park pre deti. Vstup do mora je perfektný pozvolný. Na zábavu pre mladých je neďaleko Zrce a tam je diskotéka nonstop. Ja odporúčam Pag, je čarovný a to sme boli už skoro všade v Chorvátsku. Makarsku pre deti absolútne neodporúčam, je tam hlava na hlave doslova a nedá sa tam ani pohnúť. Ak máš záujem napis mi a do správy pošlem Ti fotky z pagu

bielavila
17. jún 2018

Boli sme na pagu a nam sa velmi pacilo, vobec to tam nebolo minuly rok vymrete, a to sme boli v septembri, meste plno ludi, plne restiky taky pohodovy prinorsky zivot, plaze prszdnejsie, ale to preto, ze my sme boli az v septembri, osobne sme si urobili kopu vyletov a pscilo sa mam velmi aj tento rok ideme, je tam velmi prijemne pre rodinky s detmi, ale aj pre mladrs ved 10km od pagu je zrce plaz a to je naj party plaz pre mladez siroko daleko, vraj je to taka mala ibiza

kopeccc
17. jún 2018

@amalia8 v dobe kamennej

amalia8
17. jún 2018

Tak neviem ci su 2 rozne ostrovy Pag v Chorvatsku, ked to tu tak chvalite :D, ale mozno to je tym, ze ja som tu teraz, a uz sa tesime domov. Sem sa uz nikdy nevratime. Este aj velka lod co chodi na vylety sa este nepohla co sme tu tyzden :D. V Makarskej takych lodi bolo na vyber a tu jedna. A ponorka, co sa na nej chodia pozerat rybky do mora tu je tiez az jedna. A ked sme videli okolite mesta, este tu priamo v meste Pag je to najzabavnejsie :D. V Zrce sme boli tiez pozriet, a pol hodinu nam tam stacilo byt, 2 stanky, asi 6 plazovych barov, a mozno pre nast rocnych co o hlade vydrzia to moze byt fajn zabava. Discoteka tam je cely den. Na celom ostrove Pag nerobia tie zname vyborne palacinky na tom velkom kruhu...Ale opakujem ja mozno preto somrem na Pag, ze sme tu teraz. A ziaden vylet velkou lodou, ani take vylety autobusmi, nic tu nie je. V Makarskej, v Bulharsku, v Grecku a vsade kde sme boli sme mali kde pominat peniaze. A tu nam tolko ostalo, kedze nebolo kde minat. Aspon, ze scooter sme si pozicali :D, aspon ze to tu je na zabavku..

katherine24
17. jún 2018

@amalia8 aj my sme boli min. rok aj na tej ponorke co sq rybky pozeraju ..no rybka ani jedna smrad v tej ponorke videla som len spinavu vodu a bordel😃😃zazitok ozaj😂

ivu80
17. jún 2018

Sto ľudí,sto chutí..pre mňa aj moju rodinu je Pag top miesto na dovolenku..aj o dva týždne sa tam chystáme, už po siedmy raz..a áno, prešla som aj iné miesta v Chorvátsku,ale toto je moja srdcovka..

miluska79
autor
22. jún 2018

@amalia8 dakujem moc za info....

miluska79
autor
22. jún 2018

@amalia8 no ja tiež nie som za miesto, kde je mrtvo... vsetkým dakujem za spravy, velmi ste mi pomohli...

miluska79
autor
22. jún 2018

@amalia8 asi budem zvazovat iny ostrov, je viac negativ ako pozitiv. co tak rag?

sedem
23. jún 2018

@amalia8 myslim, ze cele tvoje sklamanie je o tom, ze ste sli este pred sezonou, kedy moze byt na ostrove ale aj v inych castiach Chorvatska este klud, my chodime uz niekolko rokov v sezone a teda mesto zije riadne, je tam vzdy kopec ľudí, palacinky ktore spominas, si tiez kazdy rok doprajeme, ta velka lod v sezone frci kazdy den napratana ludmi a hudba z nej hra tak hlasno, ze ju pocujeme aj ked sme dalej od plaze...Pag je nadherny ostrov, s krasnymi a roznorodymi plazami, stankami, ulickami, urcite ma co ponuknut a nie len rodinami s detmi a dochodcom..ak vsak niekto potrebuje k dovolenke obchodne centra, tie tu nenajde 😉

sedem
23. jún 2018

Pridavam narychlo par fotiek z mobilu...

miluska79
autor
23. jún 2018

@sedem dakujem krásne za fotky. je tam aj tobogan pozeram, tam sa moja 10 ročná dcerka vyblazni :D nevyzera to vobec podla niektorých opisov. len ešte ubytko pozriem a ked nic nenajdem pojdeme na blink... dakujeeeem

sedem
24. jún 2018

@miluska79 tobogan bol zrovna minuly rok zatvoreny, tak neviem, ako to bude tento rok...na vode su ale take nafukovacie preliezky, daju sa pozicat vodne bicykle, skutre, clny, su tam trampoliny, ked smerom do mesta su kolotoce( nafukovaci skakaci hrad, velka a mala retazovka, autodron, viac si teraz neviem spomenut...za mostom do mesta je aj detske ihrisko- smyklavka, hojdacka, takisto na hlavnej plazi je take mini ihrisko- smyklavka , hojdacka, hojdanie na takej pruzine...urcite sa tam nudit nebudete 😉

sedem
24. jún 2018

@miluska79 tak este cosi pridam 😉1.tien na hlavnej plazi 2.most z plaze do mesta 3.ponorka-tu moc neodporucam, vela neuvidite 4.promenada, kde je aj detske ihrisko 5.vláčik 6.most vecer 7.zatvorene tobogany r.2017 8.zabava na plazi-tahanie za clnmi 9.nafukovacie preliezky 10.trampoliny

sedem
24. jún 2018

Tusim sa poradie fotiek pomiesalo 🙄🤔😁

miluska79
autor
27. jún 2018

@sedem my mame taku 10 ročnu dcerku, takze musime najst niečo kde sa nebude nudit

miluska79
autor
27. jún 2018

@sedem nevadi, no tie fotky ma moc nepresvedčili po pravde. dakujem krásne za pomoc

sedem
28. jún 2018

@miluska79 za malicko, peknu dovolenku, nech uz to bude kdekolvek 😉

tomiholjubavi
28. jún 2018

ja byvam na ostrove Pag 🙂 mame prejdené skoro celé prímorie, od rijeky po dubrovník, ale u nas sa mi páči najviac 🙂 Vobec to tu neni ziadna destinácia pre dôchodcov.
Pag ma mozno aj najkrajšie pláže, vonia po olivách a mori a vyzerá ako rímska provinicia 🙂
Porovnávať to s Makarskou, kde som sa cítila ako na Morave a nebolo si ani kde na pláži lahnut, mi príde úsmev vzbudzujúce 😀
A je tu aj čo robiť. Novalja je práveže mesto mladých. Od kurzu potápania, cez bunjee, po vylety na speedboate a paraglajding, či historické pamiatky, všetko tu je 🙂
ja som tu velmi spokojna 🙂 krajšie prostredie na život si ani neviem predstaviť 🙂

ivu80
28. jún 2018

@tomiholjubavi krásne si to napísala 😍😍😍

rebekav
28. jún 2018

Na Pagu som bola, najprv sme boli v soku, ten prichod do mesta bol trosku desivy, naozaj to posobilo mrtvo. Mesto samotne nie je nic moc, ale zasa..kazdy ma ine ocakavania...vsetko robi aj atmosfera...mestsku plaz ja neodporucam, ale ja nie som ten typ co chodieva na mestske plaze. Za mna jednoznacne odporucam sa bud ubytovat v kempe Simuni, alebo tam dochadzat autom ako sme to robili my. Boli sme s malym babatkom tak sme toho viac nestihli objavit, ale simuni nam ucarovalo. Ich rybia restika stoji za vyskusanie, my sme tam chodili kazdy den, ine sa nam ani neziadalo, obsluha a ceny super. Plaze boli fajn, parkovali sme pred kempom a platili vstup na plaz, kedze sme v kempe neboli ubytovani. Po par dnoch sa nam ziadala zmena, tak vedla kempu sme nasli taku kvazi dedinsku plaz, neboli tam turisti ale domaci. Tiez velmi prijemne miesto. Musim vsak podotknut, ze my chodime vzdy do chorvatska v juni, a ta atmosfera je celkovo komornejsia. Nam sa Pag pacil. Ked sme boli slobodni, boli sme v Rovinj kempovat, boli sme celi ucarovani z toho mesta, pred tyzdnom sme tam boli na 1 den, poprchalo, plavba lodou nas unavila, mala bola nepokojna a taky mam aj celkovy dojem z Rovinj, mala som pocit ze som sa do ineho mesta vratila 😂

miluska79
autor
29. jún 2018

vsetkým velmi pekne dakujem za ich skusenosti, dojmy... sama neviem, kde nakoniec skoncime :D

zoana
18. jún 2021

@mariarepkova ahoj, hľadám niečo na Pagu, vedela by si mi, prosím, poslať kde presne ste boli?

mariarepkova
20. jún 2021

@zoana v meste Pag oproti pláži, http://www.vila-antica-pag.com/ stránka je biedna, my sme to našli naslepo, úbytkom je oproti pieskovej pláži blízko toho pekného mostu vedľa mestečka.