Poradíte kúpalisko na južnom Slovensku?

katarina77
26. jún 2013

ahojte mamicky,poradili by ste mi,chcela by som zobrat mojho 3 rocneho syna na dobre kupalisko aj s ubytovanim.Mate skusenosti s nejakymi na juznom Slovensku?Dakujem.Katka.

erika3011
26. jún 2013

Vadas - Sturovo 😉

henikav
26. jún 2013

Strehova, je to termalne kupalisko a odkedy ho cele renovovali, je super

usacek79
26. jún 2013

@katarina77 jednoznacne Podhajska - okrem kupaliska je tam aj aquapark a najma uzasna morska lieciva voda (nie je to "akoze" morska voda, je to skutocna morska voda z druhohor, tahaju ju z hlbky 🙂 ) a ubytko aj za par eur sa da, milion moznosti tam je 🙂 my tam chodime aspon 3x do roka 😉

erika3011
26. jún 2013

@usacek79 my máme podhájsku fakt na skok od domu ale nerada tam chodím... už len kvôli deťom. Bazeny fajn, ale ťažko nájsť úkryt pred slnkom...tieň nikde... a pri deťoch je to dôležité. Aj ked naposledy som tam bola pred 2 r možno sa to tam pomenilo...

usacek79
26. jún 2013

@erika3011 hm, no v lete je to mozno horsie, my tam chodime najma v zime sa ohriat do tej horucej vody 🙂 v lete sme boli len raz a teda nic mi nechybalo, skor len mi vadilo, ze tam bolo dost vela ludi, ale tak to je asi vsade 😕

barcelona94901
26. jún 2013

@henikav Strehová je troška od ruky,ale nám sa tam páčilo

@katarina77 Podhajska je na skok,ale tam nechodíme,liečivá,neliečivá,hlava na hlave ,močia sa s chorobami,kuske kože koľkokrát plávaju,
to radsej Patince,Sturovo,Meder,Vincov les,Polný Kesov prerobili,alebo Saliby

barcelona94901
26. jún 2013

@usacek79
Podhájska hlava na hlave,dochodcovia z vody ani nevychádzaju,rovnako je to aj v Sklen.Tepliciach v detskom bazéne sa močia celý den ! lebo termálna voda ,ale dá sa kupať aspon v druhom bazéne ,tak v Podhájskej to nehrozí,lebo tam ľudia v bazéne stoja,nedá sa hýbať a nenájdeš si chládok s deťmi 😝 preto tam nechodíme ,
naši známi tiež chodili hlavne v zime,no už to obmedzili,radsej chodia na Santovku,Dudince do Galanty

barcelona94901
26. jún 2013

@erika3011 no presne preto tam nejdeme ani my,hoci fakt kusoček ,chápem ked tam jazdia chorí ludia,ale mna tam nedostane už nikto

diusik
26. jún 2013

ja odporucam tiez Sturovo,boli sme aj v Podhajskej aj vo Velkom mederi,no obidva su otras...
@katarina77

usacek79
26. jún 2013

@barcelona94901 no my co tam chodime v zime, tak chodime zasadne mimo prazdnin a idealne mimo vikendov a teda naozaj uplne v pohode, raz sme trafili jarne prazdniny a bol to des - to boli same rodiny s detmi zase... My tam chodime do tych Rimskych a tie nebyvaju take plne...
ale naozaj v lete to moze byt horsie, to uznavam 😅

erika3011
26. jún 2013

@barcelona94901 táto foto to vystihla perfektne 😀 no a chod tam s deťmi.....ani za nič, ešte ak aj niekto má tie polovične stany na tien...ale aj to treba nájsť miesto kam to položiť 😀 😀 😀 My to máme cca 17km od domu ale to fakt radšej Sturovo, milujem tam ten bazen s vlnobitím 😀

barcelona94901
26. jún 2013

@erika3011 a to bolo fotené pred sezonou 😀

erika3011
26. jún 2013

@barcelona94901 😀 😀 😀 😀 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurorag
26. jún 2013

Podhajska sa praveze poriadne zmenila. chodili sme tam ako deti. Su tam nove bazeny, skvele wellnes centrum Aquamarin, v lete kopa restauracii, kopa moznosti na ubytovanie....
co sa ale nezmenilo su stari ludia s kadejakymi koznymi chorobami, ktori sa macaju cele dni. Toto je fakt nechutne, nechcem byt zla, ale deti by som tam nepustila. Lieciva voda tam je totiz vhodna prave na kozne choroby.
A v lete nenormalny natresk.

katarina77
autor
26. jún 2013

mamickdakujem vam velmi pekne za nazory🙂,

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barcelona94901
27. jún 2013

@dominika1988 milé od nich 😝

yourlife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz