S deťmi do Polska na 3 dni

janickajanicka
24. júl 2018

Viete nejaky dobry plan na 3 dni v Polsku s detmi?Aj odporucanie na ubytovanie potesi.Dakujem

sorciera24
24. júl 2018

zalezi co chcete, my sme boli Zakopane - Bialka Tatranska -Chocholow....v zakopanom gubalowka, v Bialke sme byvali - krasna priroda, aquapark Terma bania a kopa atrakcii pre deti a Chcholowska dolina je tiez pekna + super aquac....byvali sme cez zlavomat tu: https://www.zlavomat.sk/akcia/629546-wellness-d... velka spokojnost!

alebo moezte navstivit zabavne parky Rabkoland, Energylandia....
alebo my mame radi Krakow (ale to skor bez malych deti).....
mas z coho vyberat, Polsko je super a velmi vyhodne cenovo!

nietzsches
24. júl 2018

My sme sa prave vratili z Krakowa. Boli sme tam 5 dni a dali sme aquapark plavbu lodou hrackarstva a muzeum pinballu. Deti sa bavili. Ale Krakow vobec nie je cenovo vyhodny je to proste velkomesto😐

adkala
24. júl 2018

Minuly rok sme boli dve rodiny v Rabke na tri dni. Deti nadsene. Je to kupelne mesto, maju zabavny park Rabkoland, lanovy park, muzeum vlakov.

Tento rok sa chystame do Wieliczky a do Krakowa: tam chceme okrem ineho muzeum voskovych figurin, prirodovedne muzeum pre deti, zoo, muzeum vedy a historie pre deti (historyland).

Este rodiny chodia do lunaparku Energylandia.

adkala
24. júl 2018

Ak by ste sli do Rabky, ubytko mozem odporucit.
V Krakowe treba pri hladani pozerat na parkovanie, ci je v cene. Lebo je drahe.

zara0201
24. júl 2018

@adkala Odporucam hotel Lenart vo Wieliczke. POzriete tym padom aj Wieliczku a spod hotela ide vlak priamo do centra Krakova asi za 1 €. Netreba riesit parkovanie.

keyneska
24. júl 2018

My sme boli v Szaflary, sú tam dva termál parky pri sebe a bývali sme http://przytermach.pl, vhodné pre deti, vonku je ihrisko, veľký dvor, krb na grilovačku, dvor sa zamyka, je to nové, čisté, kúpaliská sú ozaj 3 minúty pešo.

janickajanicka
autor
24. júl 2018

@sorciera24
Dakujem za tip. Vyzera to pekne a cena tiez prijatelna. Pouvazujem.

janickajanicka
autor
24. júl 2018

@adkala tiez to vyzera zaujimavo.

janickajanicka
autor
25. júl 2018

@adkala poprosim o tip na ubytko.Dakujem

marina3
27. júl 2018

@janickajanicka my sme boli tri dni v dinoparkoch , uplne super bolo.jeden dinopark mal aj kolotoce rozppravkovy les smykalky jazero. A odtial do Zakopaneho- krasna priroda aj aquapark.

kingstonka
27. júl 2018

My sme sice este pred tromi rokmi boli v Krakove,ale bol to pekny vylet. Spali sme v hoteli Daysi, cestou tam sme navstivili solnu jaskynu Wieliczku, jeden den Krakow a cestou spat Rabkoland

filipenka
27. júl 2018

@adkala dobry vecer, mohla by som Vas poprosit o info toho ubytovania..? A este, ci to bolo bezbariérové... syn je vozičkár,ďakujem 😊

adkala
28. júl 2018

@filipenka poslala som ip

kikina84
28. júl 2018

@nietzsches my sme sa vratili pred troma tyzdnami odtial boli sme tyzden...boli sme zatorland,energylandia,twinpigs a inwald park..v mojom profile mam aj clanky mozno ta nieco inspiruje aj v ramci ubytka

adri266
15. aug 2018

@janickajanicka Boli sme pred rokom, Zatorland, Rabkoland, aquaparky, Zakopane. V mojom blogu som o tom pisala, boli sme velmi spokojni, dcerke sa to velmi pacilo.

rebeka83
15. okt 2018

@marina3 Prosim vas, je nejaky dinopark aj blizko Zakopaneho, resp. Bialky Tatranskej? Dakujem 😊

kikina84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vamajka
15. júl 2019

@adkala My ideme tento rok do kompleksu beskid v Rabke poznas to tam? Oplati sa do toho Rabkolankdu aj s 13 rocnym? Poradis najblizsi aquapark kde je dost toboganov. Dakujem

marionete
15. júl 2019

My sme boli na 3 dni vo Wisle, hotel Golebiewski. Odporúčam, super ubytovanie plus vodný svet, niečo aj pre deti aj pre dospelých.

zuzubb007
15. júl 2019

Odporúčam Krakow boli sme tam s deťmi a paráda, Zoo súprava, akvapark aj nejaká soľná jaskyňa je tam podľa mňa program sa dá bohatý spravit

zuzubb007
15. júl 2019

A aby som nezabudla ceny úplne v pohode všetko si môže človek dovoliť

zuzubb007
15. júl 2019

@vamajka ramkoland je asi do cca 10 rokov, ale zábava topka len pre 13 ročného neviem dá sa tam dačo nájsť ale pomenej atrakcií pre veľké deti

vamajka
15. júl 2019

@zuzubb007 aha a niaky aquapark v okoli

zuzubb007
15. júl 2019

Priamo v krakowe je akvapark aj zoo

adkala
15. júl 2019

@vamajka Pre 13-rocneho v Rabkolande je toho ozaj menej. Pred 2 rokmi sme platili 10 eur na osobu. Tak si zváž, ked tam s nim stravite 2-3 hodiny, ci sa oplati. Urcite by som sla s nim na lanovy park. Okrem Krakova aj v Nowom Targu je vodny svet s 1 toboganom. Na to kupanie sa popytaj na hoteli, najlepsie budu vediet.

vamajka
25. júl 2019

Ideme buduci tyzden do Polska a chceme ist na 1 den aj do Zakopaneho a odtial lanovkou na Kasprov vrch. Len so citala, ze sa tam stoji na listky aj 2 hod. Boli ste tam niekto? Daju sa listky na lanovku kupit aj cez net? Nikde som to nenasla. Dakujem za odpovede

kikina84
25. júl 2019

@vamajka kolegyna bola a ze je najlwpsie kupit vopred

vamajka
25. júl 2019

@kikina84 dakujem no ja neviem kde si mam kupit listky vopred

vamajka
27. júl 2019

@kikina84 dakujem