Výlet s deťmi na Liptove

mizu89
27. jún 2022

Ahojte keďže sa blížia prázdniny tak poraďte kam s deťmi na výlet.Mam prváka a 2r.
Čo má akurát tak napadá:
Hrabovo-tarzania,
Čutkovo
Vlkolínec
Gothal-lip.osada
Šútovo
Bešeňová
Tatralandia
Tatrapolis
Zookontakt
Bludisko lipt.trnovec
Laser show Liptov Liptovský Mikuláš
Handy dandy lip.mikulas
Bobová dráha Pavčina Lehota
Miniatúry lipt.jan
Donovalkovo
Habakuky
Bobová dráha Donovaly
Villa bettula

struhanka
27. jún 2022

@mizu89 Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva v LM.

nikuska412
27. jún 2022

Ahoj, všetko, čo si vymenovala, tak je super. Akurát rozmyslite si, že či radšej za tie peniaze nepôjdete do Poľska. Viac zábavy, za menej peňazí. Nechcem tu propagovať veľmi inú krajinu, nakoľko oceňujem, že sa snažíte podporiť cestovný ruch u nás na Slovensku. Ale čo sa týka ekonomického hľadiska a služieb, je tam oveľa lepšie. 🙂

sims122
27. jún 2022

@mizu89 tiež odporúčam Slovenske múzeum v LM a ešte Kráľovstvo Hrabovo, Bricklandia Lego pri Tatralandii, Skanzen Pribylina...

patricka
27. jún 2022

@nikuska412 mohla by som poprosiť aj nejaký konkrétny typ kam sa vybrať? Ďakujem

mizu89
autor
27. jún 2022

@nikuska412 viem že v poľsku je to lacnejšie ale aspoň za ten mesiac niečo obehat kým muž nebude mať dovolenku a dieťa aby sa nenudilo.a ja sama z dvomi deťmi sa neodvážim ísť niekde ďaleko.

nikuska412
27. jún 2022

@patricka Naozaj sa mi páčilo všade. Okolie Liptova je naozaj nádherné. Všade to malo takú rodinnú, dobrú atmosféru. Je to len na vašich preferenciách a na tom, ako chcete dovolenku stráviť. Všetko, čo spomínala @mizu89 je prakticky na jednodňové výlety.
Akurát Tatralandia mi príde dosť predražená. Za to sa môžem kúpať 3 dni v Chocholowe.

mizu89
autor
27. jún 2022

@nikuska412 máte pravdu teraz už nič nie je zadarmo.aj zookontakt 13€ a keďže sme dvaja a malé dieťa tak 26€ za cca 1,5 a to pomaly každý vstup kde pôjdete tak nad 10€😞
Keby ste tam boli aspoň 2-3h ale to tak 30min-1,5h jediné čo sa oplatí Bojnice to kým obehate

drobcek26l
28. jún 2022

Budeme tiež na Liptove a odbehne do Rabkolandu v PL. Je to cca 65km a zábava na celý deň

michaela_h22
28. jún 2022

@mizu89 Tatralandia/Bešeňová, zookontakt, habakuky určite áno, Vlkolínec a rôzne múzeá by som neodporúčala, deti to väčšinou nezaujíma😁 odporúčam určite Pavčinu lehotu, okrem bobovej dráhy tam zvyknú tak mať aj skakaci hrad, je tam krásna príroda a aj vyhliadková veža

mizu89
autor
28. jún 2022

@drobcek26l áno poznám už sme tam raz boli.no rozmýšľam kam s deťmi keďže doma som sama a muž v robote.sama z dvomi deťmi sa neodvážim ísť napr. do Tatralandie alebo Besenovej alebo niekde ďaleko

mareri
30. jún 2022

aj my často cestujeme po okoli. Deti mam dve, jedno jazdi na bicykli a druhe posadim do cyklosedačky. Včade je pekne, ale u nas doma najkrajšie